.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    ПРОБЛЕМ СЪС САМОЧУВСТВИЕТО

    Не мога да си го обясня до такава степен не се харесвам,че дори нямам желание и да излизам навън а има толкова грозни хора,които имат сто пъти по-голямо самочувствие от мен някой с моят проблем? и как да го реша
    ..

  2. #2
    ми и моето самочувствие не е кой знае какво
    пък и по-добре така от колкото да имаш самочувствие без покритие

  3. #3
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    Колко ми е познато...И аз съм така.До сега не съм намерила начин да се преборя с това,за мое огромно съжаление.Не мога да ти помогна със съвет,но ти пожелавам успех

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Първо осъзнай, че имаш качества, с които можеш да се гордееш. Може да си услужлива, умна, с ясен глас, начетна, с богата музикална култура, с обща култура, със собствен стил на обличане, със стабилна ценностна система, отговорна, идейна, т.н.

    Второ, изясни си недостатъците и вместо да се разочароваш, и да бягаш от реалността, приеми се такава, каквато си в момента и се мотивирай да ги отстраниш в бъдеще.


    Половината тинейджъри са пъпчиви и веят крачоли по улиците. И да имаш недостатъци, не са аномалии - човек си. Но ще направиш услуга на себе си и на останалите, ако го раздаваш с повече самочувствие. Хем ти ще се чувстваш по-добре, хем останалите няма да се чувстват неудобно покрай теб и длъжни да ти успокояват комплексите.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    То дори нямам основателна причина да съм с толкоз ниско самочувствие доста хора дори ми казват,че съм красива,обаче аз разбира се не се имам за такава,повечето хора си имат гаджета,а аз нямам и се чувствам супер различна а се ядосвам на разни кифли,милион пъти по-глупави от мен с адското самочувствие .........
    ..

  6. #6
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    То като цяло е до самовнушение,няма значение какво казват другите,а дали им вярваш.А на колко години си?

  7. #7
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    Да не мислиш,че тези със "самочувствие" са нещо повече от теб??????
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

  8. #8
    Направи списък с положителните си качества и си го препрочитай често.Също се опитвай да се съсредоточиш върху това как да покажеш положителните си качества и не мисли за отрицателните си страни.
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  9. #9
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Всъщност и аз съм до някаква степен така.Никак не се харесвам и поради това нямам голямо самочувствие.Знам,че има неща,с които мога да се гордея,качества на характера ми,които аз самата страшно си харесвам,но в главата ми изникват други неща,които сякаш заличават хубавите.
    Опитвам се да се харесвам такава каквато съм.Всеки си има недостатъци.Понякога се получава,понякога просто изпадам в нещо като "криза".И все пак.. кажи си,че хората,които обичаш,ще те харесват независимо от недостатъците ти и не е нужно да се променяш само заради другите.Ако го желаеш-направи го за себе си.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Всичко щеше да е много по-леко, ако жените нямаха цикъл
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Всичко щеше да е много по-леко, ако жените нямаха цикъл

    I remember your name crying in a rain
    When you left and close my door
    I remember myself in my emptiness
    Waiting for a special call…

    Eric <3 Pam <3 Jessica <3 True Blood <3

  12. #12
    Мега фен Аватара на bubkaa93
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14 457
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Всичко щеше да е много по-леко, ако жените нямаха цикъл
    на мен ли го казваш
    Нещата не стават като по филмите. Няма щастлив край, няма вечна любов, няма нищо на готово. Всичко трябва да си го направиш САМ !

  13. #13
    Аз па съм готин и имам яхти и пари
    Пиках на химна!!!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    И я съм богат, само къде пари неам.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #15
    Ми тогава кфо имаш?
    Пиках на химна!!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Слава, известност, голяма патка и шкембе чорба.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #17
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482

    Re: ПРОБЛЕМ СЪС САМОЧУВСТВИЕТО

    Цитирай Първоначално написано от SandraTheOne
    Не мога да си го обясня до такава степен не се харесвам,че дори нямам желание и да излизам навън а има толкова грозни хора,които имат сто пъти по-голямо самочувствие от мен някой с моят проблем? и как да го реша
    стегни се
    awerw


  18. #18
    Поклон пред тва мнение
    Пиках на химна!!!

  19. #19
    Преди всичко трябва да знаеш, че отношението ти към самата теб се отразява и на отношението на околните към теб.
    Поведението на човек издава мнението му за самия себе си, и хората усещат това. Ако показваш, че се харесваш, разбира се, не надуто и високомерно, хората също ще те харесват.
    Ако показваш, че нямаш самочувствие, постепенно и останалите ще усетят това. Има хора, които не са с кой знае какъв външен вид, но са постоянно усмихнати, лъчезарни, вярват в себе си и това се харесва на останалите, затова те не забелязват толкова недостатъците им. Има и красиви хора, които обаче постоянно наблягат сами на недостатъците си и по този начин отблъскват хората.

    Опитвам се да ти кажа, че хората ще виждат в теб тези недостатъци или качества, които сама допуснеш да им покажеш. И недей толкова да мислиш какво ще си кажат останалите, ако изглеждаш по еди-какъв си начин или се държиш по-еди какъв си начин. Истината, е че на хората изобщо не им пука толкова, колкото ние си втълпяваме.


    "If everything is under control, you're just not going fast enough."
    Mario Andretti

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от AniAlonso
    Преди всичко трябва да знаеш, че отношението ти към самата теб се отразява и на отношението на околните към теб.
    Поведението на човек издава мнението му за самия себе си, и хората усещат това. Ако показваш, че се харесваш, разбира се, не надуто и високомерно, хората също ще те харесват.
    Ако показваш, че нямаш самочувствие, постепенно и останалите ще усетят това. Има хора, които не са с кой знае какъв външен вид, но са постоянно усмихнати, лъчезарни, вярват в себе си и това се харесва на останалите, затова те не забелязват толкова недостатъците им. Има и красиви хора, които обаче постоянно наблягат сами на недостатъците си и по този начин отблъскват хората.

    Опитвам се да ти кажа, че хората ще виждат в теб тези недостатъци или качества, които сама допуснеш да им покажеш. И недей толкова да мислиш какво ще си кажат останалите, ако изглеждаш по еди-какъв си начин или се държиш по-еди какъв си начин. Истината, е че на хората изобщо не им пука толкова, колкото ние си втълпяваме.
    Благодаря,доста поучаващ пост Дори имам чувството,че като виждам по-хубави от мен,си принизявам самочувствието още повече и се чувствам като най-грозната та дори и да гледам няква кифла
    ..

  21. #21
    Благодаря,доста поучаващ пост Дори имам чувството,че като виждам по-хубави от мен,си принизявам самочувствието още повече и се чувствам като най-грозната та дори и да гледам няква кифла
    Неее, това е последното нещо, което трябва да правиш!!! Прави обратното! Винаги, когато виждаш някое момиче, колкото и красива да ти се струва, потърси и нейните недостатъци, за да се убедиш, че дори и тя не е толкова перфектна, колкото изглежда. Някоя ще е хубава, но носът и ще е малко голям, или косата и няма да е много поддържана, никой не е съвършен. А и така ще видиш, че момичетата, които ти се струват хубави, са хубави не толкова заради чертите си, колкото заради излъчването и увереността, които притежават.

    Освен това, недей да се стремиш да си най-красивата или най-перфектната. Един мъж не търси това, мъжете даже се плашат от твърде перфектни и самовлюбени създания и се отказват от тях, защото не си струва да хвърлят толкова труд да ги впечатлят. Те просто търсят момиче със самоувереност, защото като видят, че тя се харесва, започват да я харесват и те.


    "If everything is under control, you're just not going fast enough."
    Mario Andretti

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от AniAlonso
    Благодаря,доста поучаващ пост Дори имам чувството,че като виждам по-хубави от мен,си принизявам самочувствието още повече и се чувствам като най-грозната та дори и да гледам няква кифла
    Неее, това е последното нещо, което трябва да правиш!!! Прави обратното! Винаги, когато виждаш някое момиче, колкото и красива да ти се струва, потърси и нейните недостатъци, за да се убедиш, че дори и тя не е толкова перфектна, колкото изглежда. Някоя ще е хубава, но носът и ще е малко голям, или косата и няма да е много поддържана, никой не е съвършен. А и така ще видиш, че момичетата, които ти се струват хубави, са хубави не толкова заради чертите си, колкото заради излъчването и увереността, които притежават.

    Освен това, недей да се стремиш да си най-красивата или най-перфектната. Един мъж не търси това, мъжете даже се плашат от твърде перфектни и самовлюбени създания и се отказват от тях, защото не си струва да хвърлят толкова труд да ги впечатлят. Те просто търсят момиче със самоувереност, защото като видят, че тя се харесва, започват да я харесват и те.
    така е,но колкото и да се опитвам,не мога да си повдигна това пусто самочувствие...дали е от пубертета,не знам
    ..

  23. #23
    Guest
    лелелеле-ама-чак-толкова..защо-

  24. #24
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    От това, че не щеш е.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #25
    Аватара на illiy
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Your Dreams ~
    Мнения
    27
    Абе по-хубаво е да имаш самочувствие..с покритие разбира се... Ако сам не се харесваш -очакваш другите да те харесат ли? Особено като видя хубави момичета без грам самочувствие и до тях някви к*рви които на нищо не приличат със самочувствие до небесата ...
    Сълзи не ми отиват, ще се усмихна пак.. Така съм го решила!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си