.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Просто проблем... :shock:


    Здрасти на всички!
    Значи тука имаме проблем с един човек,който според нас има нужда от маалко помощ.Така де:момче е,на 14.Обаче не е нормално да не е гледал екшън а само сапунки (от онези турски,корейски и латиноамерикански).Не излиза навън а е само на компа , което е умопобъркващо и после телевизора.Нужно ли е да уточнявам повече...ми малко си пада слабак човека ама него виня.И е малко грубо от наша страна да се опитваме да го променяме ,все пак си е такъв какъвто е ,но е малко ненормално винаги да се оставя да го бият останалите..(бие го човек който го бие целият клас-вече някой схващали за кво говоря)
    Някой има ли някви идеи как да се стегне човека ?

  2. #2
    И като е слаб и не иска да се бие как да отвърне на цял клас ,който го налага.
    ..просто сте отрепки за мен..
    ..и при такова отношение момчето просто не иска да излиза .
    // няма да коментирам,че има хора,които се радват на собствената си компания и им е хубаво да си седят вкъщи и да гледат филми и т.н ..
    оставете го да си живее живота както той иска.
    Hans Zimmer
    Posthumus

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от supereightepic
    И като е слаб и не иска да се бие как да отвърне на цял клас ,който го налага.
    ..просто сте отрепки за мен..
    ..и при такова отношение момчето просто не иска да излиза .
    // няма да коментирам,че има хора,които се радват на собствената си компания и им е хубаво да си седят вкъщи и да гледат филми и т.н ..
    оставете го да си живее живота както той иска.
    -.- Въпросът беше как да му се помогне. Като не разбираш к'во е положението, не ми е ясно що критикуваш, че и можеш да определиш някого като "отрепка". Моляте, следващия път като решиш да се правиш на зрял/а, не се съветвай с филмчета на Дисни и понаучи значението на някой думи преди да ги използваш. Капиш?

    Проблемът е, че човекът не иска да си помогне за нищо. Има си проблеми в семейството и искаме да му помогнем. Изтърканото "просто бъдете до него" не върши работа, просто понеже няма как да помогнеш на някой, който не опитва.

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    А ти за какъв/каква се имаш XinZhao,че изкарваш него като най-голямата отрепка. Не искал да се бие и това ли го прави слабак ? Нали знаеш,че тихите води са най-опасни ? А защо не излиза ли ? А с кого да излиза момчето ? С такива като вас ,които ще се опитат да налагат мнението си,да го обиждат,а уж искали да му помогнат
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти за какъв/каква се имаш XinZhao,че изкарваш него като най-голямата отрепка. Не искал да се бие и това ли го прави слабак ? Нали знаеш,че тихите води са най-опасни ? А защо не излиза ли ? А с кого да излиза момчето ? С такива като вас ,които ще се опитат да налагат мнението си,да го обиждат,а уж искали да му помогнат
    Очевидно няма да стане работата, ще помоля OPа да изтрие темата, понеже явно хората в тоя форум имат единствено умението да тролват и да критикуват без да знаят нищо.
    Мир.

  6. #6
    Сега да се изясним малко. Не сте разбрали ситуацията. Въпросното момче е нещо особенно, което определено няма да му е по-нататъшният живот. Знам че с времето идва и акъла, ама има няколко подробности.

    1. Той се държи като дете. В буквалния смисъл. Ако ви кажа, че преди една година той е бил нормален би било що-годе вярно. Играеше игри, псуваше си наволя (нещо което повечето хора правят, не казвам че е добро качество) и т.н. После става нещо неочаквано. Тръгваме на училище и аз чувам български озвучител на Дисни Ченъл. Сега извинявайте, ама не може човек да почне да говори ей така. Извод: Много телевизия, при това едно и също, при това детски филмчета. Не казвам че е лошо ама това е прекалено.

    2. Същата година той се превръща в нещо уникално. Какво бихте направили вие, ако ви тормозят физически, бутнат ви в радиатор и си одерете крака до кост?

    а) Учител/Директор/Родител/etc.
    б) Бой

    Нашия човек се ухили и насила го пратиха у тях. Е какво е това сега?

    За друго в момента не се сещам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си