.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Колкото и да сте се карали,е било лоша идея да си тръгваш.Сама си взела решението да си тръгнеш,но защо си мислиш,че можеш да се върнеш,когато пожелаеш?Не може така да си играеш с чувствата на момчето.Или си с него, или не,средно положение няма.Както и да е,няма да ти го натяквам.Изневярата също се явява като пречка да сте заедно.Може да простиш и 3 пъти,но как ще забравиш?Как ще продължиш да си с него?Винаги споменът за изневярат ще изплува в съзнанието ти.Забрави го,остави нещата както са,не се излагай да го търсиш.Защото няма смисъл,вижда се как му е омръзнало непрекъснато да се събирате и разделяте.

  2. #27
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Колкото и да сте се карали,е било лоша идея да си тръгваш.Сама си взела решението да си тръгнеш,но защо си мислиш,че можеш да се върнеш,когато пожелаеш?Не може така да си играеш с чувствата на момчето.Или си с него, или не,средно положение няма.Както и да е,няма да ти го натяквам.Изневярата също се явява като пречка да сте заедно.Може да простиш и 3 пъти,но как ще забравиш?Как ще продължиш да си с него?Винаги споменът за изневярат ще изплува в съзнанието ти.Забрави го,остави нещата както са,не се излагай да го търсиш.Защото няма смисъл,вижда се как му е омръзнало непрекъснато да се събирате и разделяте.
    Като стана въпрос за това наистина,прощаваш това онова,но изневярата как ще я простиш? Добре да беше секс с някоя случайна без никакви чувства,но в целувката винаги има определено количество чувства,а и той я е потърсил повторно? Ще го целуваш и ще се присещаш,че така както целува теб е целувал и другото момиче.. това е гадно

  3. #28
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Аз пък съм по-склонна да простя една целувка,но секс - Н-И-К-О-Г-А!!!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Колкото и да сте се карали,е било лоша идея да си тръгваш.Сама си взела решението да си тръгнеш,но защо си мислиш,че можеш да се върнеш,когато пожелаеш?Не може така да си играеш с чувствата на момчето.Или си с него, или не,средно положение няма.Както и да е,няма да ти го натяквам.Изневярата също се явява като пречка да сте заедно.Може да простиш и 3 пъти,но как ще забравиш?Как ще продължиш да си с него?Винаги споменът за изневярат ще изплува в съзнанието ти.Забрави го,остави нещата както са,не се излагай да го търсиш.Защото няма смисъл,вижда се как му е омръзнало непрекъснато да се събирате и разделяте.
    Не знам за кое тръгване говориш...може би за това, където съм описала какво е станало преди да ми изневери...Не съм си тръгвала, просто преди да се прибера в моя град се скарахме жестоко, но не съм си тръгнала заради караницата. Досега не сме се разделяли, казвали сме го няколко пъти в яда си, но за повече от 1-2 дена не сме се разделяли. Никога не съм го оставяла...
    А сега той прекрати отношенията ни, защо аз да си играя с чувствата му, аз искам да си го върна сега, не съм го оставяла...
    а за звъненето...спрях. И сега той ми звъни и ми праща отвреме навреме съобщения...или с които да ме дразни или като последния, че съм най-хубавото нещо в живота му...
    А за изневярата, и аз мислех че няма да простя никога, това беше първата година, мислех да го оставя тогава, огорчих се, но после говорихме адски много, дори не мога и да ви го обясня, но го разбрах и се почувствах виновна за начина, по който суъм го накарала да се почувства , за да направи това. Разбрах го, но това не значи, че съм някоя наивница, която си мисли, че цялата вина е нейна и прощава просто така. Вярно е, че една целувка понякога значи нещо повече отколкото секс, но аз не знам...секс никога не бих простила, дори и да без никакви чувства. А другото, което е, че тя е искала секс, но той не си е помислил за това дори, отказал й е...Колкото и да не ми се вярваше това му го простох с времето, много трудно, ноо го забравих дори. Не че му простих, защото не ми пука, че е целувал друга, а му простих, защото го обичам и реших че заради една целувка не бих искала да загубя всичко, което той ми даваше. Ако го беше направил за втори път, никога нямаше да простя. Но това е минало...наостина (макар че сега като се сещам и ми става мъчно), просто го преживяхме това ии сега, когато се разделихме, изобщо тази случка не ни е повлияла. Просто той поиска да се разделим, защото не ми вярва, че искам да правя усилия за нашата връзка...абе и аз не знам, знам че не ме е оставил заради друга или защото не ме обича...или защото сме си омръзнали. Не са това причините...и все още е объркан - един ден ми казва, че му липсвам, на другия, че няма как да сме заедно, на третия ме пита дали си имам друг...

  5. #30
    Чудя се какво да правя вмомента...Звъни ми и когато не му вдигна, ми праща мили смси ''Липсваш ми, искам да те чуя''...а когато му вдигна се държи студено, нищо не казва, само ме пита какво правя и затваряме набързо. Ще се побъркам вече, излизам, забавлявам се, но в момента, в който ми се обади и се връщс и болката...и после като спре да звъни за 1-2 дена почвам да се чудя защо не ми звъни. Как мислите, пълен игнор и да не му вдигам изобщо...дали ще се усети така по-лесно дали му липсвам...или да си го търся и да вдигам, да не се държа студено, а мило (макар че се опасявам, че вече не заслужава това и ще изглежда прекалено наивно от моя страна)...?

  6. #31
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Ми сама си го казваш. Като не му вдигаш на секундата, като го държиш в някакво неведение - е мил. Когато е обратното - е студен. И е нормално. Така му даваш кураж да бъде горделив още и още, защото знае, че поиска ли да се съберете, ти ще му се поднесеш на тепсия. А сега иска хем да те "накаже", да ти даде урок, за да разсъждаваш така, както в момента (че неговите грешки вече са без значение), хем да знае, че си си негова. Стегни се малко, бъди по-твърда. Не чак изобщо да не му отговаряш на обажданията и смс-ите, но пък не и на секундата. Дръж се малко по-дръпнато и ти, казвай, че трябва да затваряш/да излизаш/че не е много удобно да говориш в момента...същото, което и той прави и ти влияе по този начин. Той в момента чувства някаква сигурност...отнеми му това чувство.

  7. #32
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    Не се прави на ущипана гугудка....Просто си му кажи,че ти липсва и не можеш без него... Успех !

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Gr0zDan0v
    Не се прави на ущипана гугудка....Просто си му кажи,че ти липсва и не можеш без него... Успех !
    Хич не се правя аз, толкова много ми липсва. Само че го повтарях много пъти в продължение на седмици, той го знае...и сякаш това го успокои. Ако продължа да му го казвам, сигурно ще му писне вече. А толкова ми липсва...дори си прибирам телефона в един шкаф, за да не го гледам и да не се изкушавам да му звъня ......такова желание имам отново да му кажа това, което ти ми казваш...защото не съм от 2 седмици сигурно, и макар да знам, че е по-добре сега да не го търся и притискам, искам да го знае, искам да знае че не мога без него и да му го повтарям, но това само засилва егото му и става все по-сигурен, че може да си го чакам колкото той иска...

  9. #34
    Имам чувството, че вече няма смисъл и да се надявам...Той вече си го е приел, че сме разделени. Вече е приел и болката и всичко...Обади ми се и ми каза, че много го е страх като се видим как ще сме си далечни. Попита ме дали съм правила вече секс с някой...Личеше си, че му е мъчно, но че го е приел все едно и това и сякаш ме питаше просто от любопитство, щеше да го заболи, ако бях, но щеше и да го приеме явно...
    Много ме боли, много...

  10. #35
    Голям фен Аватара на crowberry
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    седмият облак, в ляво..
    Мнения
    528
    Не съм чела другите мнения, за това давам направо. Той за тази връзка е давал много повече от теб и цялата ситуация със сърденето, тъпите караници вече му е писнала. Писнало му е той да оправя нещата. Ти си влошила тройно положението, като си отишла да му се молиш. Тази връзка, според мен е изчерпана.
    Where'd you go?
    I miss you so.
    Seems like it's been forever,
    since you've been gone.
    Please come back home...

  11. #36
    От това дето прочетох разбрах ,че и двамата сте "един дол дрянки".И на двамата ви е мъчно едни за друг, но просто момчето вече се страхува да се обвърже с теб отново защото не иска отново някой да му пили нервите.Даже и да се съберете нищо няма да е по-различно.Хубаво ще бъде 1-2 седмици и после пак ще ги има тези караници,ревности и т.н.
    Един съвет: Спри да мислиш за него,колкото и да е трудно,не му вдигай телефона,отърси се и излез на вън и ще намериш някой по-подходящ за теб.В света има 184829293 мъже ,а ти си седнала да цивриш за 1....Горе главата и продължи напред!

  12. #37
    Ето и тежката обективна дума за тази +1 кошмарна връзка описана в темата. Първото задължително нещо при установяване на връзка е да се тегли най-официално червена линия, която ще играе ролята на граница между двамата! До нея всеки (кандидат) партньор може да стига БЕЗ НИКОГА да я престъпва независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко! От мъжка гледна точка вечното абсолютно първо нещо, за което му трябва една по-близка връзка с някакъв възможен, законен, достъпен, наличен и достатъчно добър партньор е разкошно и завидно изобилие от диво и незабравимо безопасно здраво чукане!

    Ако няма поне малко такова всяка седмица, значи няма обективно основание за по-близка „връзка“, защото най-малкото няма достатъчно загриженост от страна на другия (кандидат) партньор към обективните му нужди, а какво остава за нещо повече, по-добро и по-различно от истински интерес. Това е като някой да ти каже, че много те харесва и ценни, а да няма никакъв проблем ти да си лягаш зверски гладен ден след ден, защото така им харесва или поне въобще не им пука за това, че трябва да стискаш зъби и страдаш мълчаливо!

    Тази ключова червена линия-граница автоматично гарантира, че един мъжкар във връзката има пълната свобода и лично задължение да направи всичко възможно, а после и невъзможното за да адресира и задоволи обективната си нужда за диво и незабравимо безопасно здраво чукане всеки път всеки ден цял живот независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко!

    Тоест ако това не може да стане във връзката веднага той може И автоматично превключва на план Б. Ако и там не стане веднага автоматично превключва на план В и така, докато някой резервен план проработи всеки път без изключения! Точка.

    Ако партньор каже дори една дума срещу това да имаш разкошно и завидно изобилие от резервни планове в и извън леглото, които максимално гарантират по Дизайн, че НИКОГА ОТНОВО няма да си легнеш зверски гладен значи няма елементарна загриженост към нуждите ти! Точка. Това веднага дисквалифицира съответният (кандидат) партньор като абсолютно недопустимо и строго зловредно за живота, здравето, интересите и бъдещето ти отвъд всяко съмнение!

    Всеки партньор особено женска, която държи да има моногамна връзка, в която си дава свободата да казва НЕ, когато и колкото иска е (кандидат) строга Господарка! Такава трябва да си купи +1 лошо пуделче, което да държи на къса и задушаваща каишка, никога да търси И намери 14+ немазохистичен (Алфа) мъжкар с всекидневни обективни нужди, които задължително и успешно трябва да адресира и задоволява най-редовно иначе ВЕДНАГА започва да стиска зъби и страда мълчаливо, което вечно е било и вечно ще бъде по-голямото зло!

    Следователно е мрачната посока, в която вечно НИКОГА (ОТНОВО) няма да има работа независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко! Особено в наши дни ако не е този партньор ще е някой друг партньор! Точка. Има 4,000,000,000+ женски по света и у нас. Има 4,000,000,000+ мъжкари по света у нас! ОТДАВНА НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА! Няма някой, който заслужава да има пълното право да се издигне като същинска Берлинска Стена на пътя на някого и постоянното, гарантирано, максимално и най-добро безопасно задоволяване на всичките им обективни нужди всеки Божи ден!

    Това е вечният абсолютен минимум за да има човек обективното чувство, че има добър и пълноценен живот, който наистина си заслужава да се живее! Една връзка е само една връзка. Нищо повече, нищо по-малко! Всеки 14+ Български гражданин има пълното законно, морално и всяческо право да живее живота си на максимум и да колекционира прекрасни, разкошни и завидни преживявания в и извън леглото, докато все още трае живота му, който неизбежно ще свърши достатъчно скоро!

    Всеки 14+ има пълното всякакво право и е деликатно окуражаван да има, колкото се може повече, по-добри и по-различни връзки от истински интерес в и извън леглото като всичко е И остава строго безопасно, разумно, законно и принципно Печели-Печели НИКОГА ИНАЧЕ! Всеки има пълното право да си търси И намери всякакви достатъчно пасващи партньори на легална възраст от някакъв пол, с които могат да си бъдат взаимно полезни.

    Всеки има пълното право НИКОГА ОТНОВО да не бъде обект на гадни игрички, да бъде разиграван като маймуна и дори правен на луд от манипулативен и кошмарен „партньор“ само на етикетче! Всеки има личната отговорност НИКОГА (ОТНОВО) да измисля драми и умствени игри, да разиграва като маймуна и особено да направи на луд някой особено скъп и близък човек независимо от всичко!

    Всеки има пълното право да се радва, ползва и чувства напълно в безопасност, сигурност, стабилност, устойчивост и предвидимост във връзка НИКОГА ИНАЧЕ, както и незабавно да прекрати и остави зад гърба си всяка една, която се докаже много различна от този вечен, важен, ценен и полезен шаблон и идеал независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко!

    Тази официална червена линия-граница във връзката гарантира на всеки един партньор, че е абсолютно свободен и деликатно насърчаван да прави АБСОЛЮТНО ВСИЧКО възможно, законно, безопасно и отговорно от интерес, което иска или не иска всеки път всеки ден, докато тя продължава, колкото продължи интереса и решението да се подържа и от двете заинтересовани страни независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко!

    Тази официална червена линия-граница гарантира на всеки партньор, че тази връзка ще му бъде винаги предимно полезна и строго обогатяваща го иначе автоматично я прекратява за да предотврати да стане предимно вредна и обедняваща го независимо от високо, а ако трябва и въпреки всичко! Точка.

    Всеки който ясно покаже, че позволяват на партньор една близка връзка само и единствено с тях, защото така им харесва- СЛЕДВАЩИЯТ! Всеки такъв (кандидат) строг(а) Господар(ка) ще допринесе за подобна +1 кошмарна връзка като описаната в тази тема отвъд всяко съмнение достатъчно скоро! Абсолютно всеки един такъв е неизбежно и гарантирано (изключително) манипулативен и (ужасно) задушаващ!

    Всеки един такъв НИКОГА няма да позволи на партньора, който държи на къса и задушаваща каишка като +1 лошо пуделче да бъде реално спокоен, щастлив и доволен! Кошмарът ще започне И продължи с пълна сила много бързо, докато не се тегли червена линия-граница и тя всячески се уважава, поддържа, подкрепя, защитава и отбранява независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко всеки път без изключения!

    Всеки остава уникален индивид, който запазва своята пълна свобода и лична отговорност да живее живота си на максимум всеки Божи ден без да се ограничава до какво евентуално на някой някога може да му хареса или не в и извън леглото стига всичко да е напълно безопасно и отговорно всеки път без изключения!

    Затова и в момента, в който партньор започне с едно изречение очевидна караница или по-лошо веднага се прекъсва по средата на изречението със съдбоносният избор-въпрос. КАКВО Е ПО-ВАЖНО ЗА ТЕБ- връзката ни или караницата? Ако е караницата веднага връзката официално умира там и тогава! Точка. Ако партньорът е дошъл веднага да си стяга багажа и да си заминава!!! Ако ти си дошъл, веднага си стягаш багажа и се махаш оттам без да поглеждаш назад!!!

    „По-добре сам, отколкото в лоша компания!“ Ако една караница някога застане като №1 приоритет над връзката значи ще има и втора, пета, десета дори стотна и хилядна караница в най-добрият случай, защото връзката още при първата започва да пропада към последното важно, ценно и полезно нещо между двамата!

    Затова всеки си отваря очите на четири за дори +1 гадна караница, която веднага говори за Приоритетите на другата страна! Когато светлото бъдеще на връзката от абсолютен №1 приоритет стане максимум №2 тази връзка е реално приключила за тях. Иначе НИКОГА НЯМА ДА ГО ПОЗВОЛЯТ независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко!!!

    Затова и истински партньор няма как и защо да има, каквото и да било против другият най-спокойно, достойно и открито да адресира и задоволява безопасно и отговорно най-малкото всичките си обективни нужди, както в нея така и извън нея особено с паралелни възможни връзки за максимално прекрасен, разкошен и завиден живот всеки ден, докато трае.

    Само такъв абсолютно си заслужава да се живее всеки ден отвъд всяко съмнение! Иначе резултатът още от първият максимум 2-рият месец ще е разновидност на тази +1 кошмарна връзка описана детайлно в тази тема. Достатъчно справедливо! Сега по-ясно ли е защо вечно всеки (кандидат) Алфа мъжкар дори във връзка е напълно свободен дори да доведе в къщи нов партньор от който и да било пол, който безопасно здраво да изчука?

    А ако друг партньор там, с който има актуална връзка нещо не харесва ами да не гледа! Толкова е било просто и толкова ще бъде вечно просто! Ако каже едно изречение срещу това да използва свещената си свободна воля за да живее безопасно и отговорно живота си на максимум в и извън леглото, както НА НЕГО се харесва ВЪН! СЛЕДВАЩИЯТ ПАРТНЬОР!

    Този беше дотук след като имаше скандалната наглост официално да прегази червената линия-граница между двамата. Няма дори +1 немазохистичен мъжкар, който да си търси +1 строга Господарка, която да го държи на къса и задушаваща каишка, защото така садистично й харесва!

    През хилядолетията само най-бедните и оцеляващи са били принудени да ядат боб и леща до припадък поради липса на нещо повече, по-добро и по-различно от интерес на трапеза. По абсолютно същият начин само +1 тип мъже са можели в най-добрият случай да чукат все същата все същата дупка, защото няма друга, а и не могат да имат друга, защото така им харесва на строгите им Господари, които ги държат на къса и задушаваща каишка!

    И последният мъжкар от нашите велики деди през хилядолетията ако се телепортира в наши дни и види каква е ситуацията сигурно би обобщил съвременните наследници: „Жалки импотентни нищожества, които ентусиазирано мечтаят за жалко живуркане в и извън леглото под едно дамско чехълче! Това позволяват, това получават! Достатъчно справедливо.

  13. #38

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Цитирай Първоначално написано от blaaablaaablaaa Виж мнението
    +1 за последното мнение. Дай му време. След това му покажи, че още го обичаш, че ти липсва, че не можеш без него. Успех!
    +1 и от мен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си