- Форум
- По малко от всичко
- Кофата
- Изповедалня Вол.21
Сигурно от 1 месец не съм спала повече от 5 часа,не знам как съм жива още :Д
Остана да напиша есето на Ивета и после ще се наспя... евентуално. ;о
"предната вечер докарах две мадами в стаята на един приятел, щяхме да правим тройка, но ми се досра."
АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА!
"После идват още хора, приятеля украинец (който провали тройката с двете индиянки, въпреки че по-скоро стомаха ми бе виновен)"
лол![]()
Последно редактирано от SexWithKillers : 06-14-2012 на 22:45
"После се карахме доста с К., след което останалите ни оставиха сами в стаята на филипинеца да се разберем. И ние се разбрахме... Тя ми каза че била влюбена в мен, аз и казах че оценявам това, но не желая обвързване в момента, дрън, дрън. Последваха целувки и секс. Правихме секс, което ми беше сефтето - най-накрая, дългоочаквания момент и то на каква дата - 10ти юни! Ifresh се оказа прав в мнението си по другата тема... И така, можеше историята да завърши само дотук, но... Сега следва втора част, а всичко хубаво приключва тук и започва лошото. В същата вечер някои хора са продължили купона и е станало нещо, което аз разбирам чак на следващата вечер. Докато бях на работа се разпространи грешна информация че украинеца е в изтрезвителното. В крайна сметка като се прибрах го попитах какво е станло и той ми каза ужасната истина - К. си е прерязала вените от любов Angry Sad Shocked Жива е но я депортират обратно към Перу. Не ме разбирайте погрешно, нямам чувства, но не е ли странно да правиш секс с някого и на същата нощ тя да се опита да се самоубие Shocked В такива моменти не знаеш какво да мислиш - пълен мат. В крайна сметка, тя била влюбена в някакво друго момиче и заради нея си прерязала вените, бисексуална е! Но хора, това е ненормална работа, снощи сме пили до 5ч сутринта. Аз не допускам такива хора до мен, приятелите ми не са самоубиици. Вече знам че лудостта няма граници и още по-малко вярвам в любовта - около 1 %, само и само да има някаква малка надежда. Чичо ми беше прав като каза "Стой далече от мексиканците" Grin Какъв е извода: да слушаме поне малко старите хора и военните, защото те са препатили и знаят..."
ХЬАХЬАХЬХАЬХАХЬАХЬА! Е, няма такъв филм! Смях на макс.![]()
"Накрая толкова сам се провалил, че момичето ме помисли за някакъв супер хлътнал по нея, а на мен в интерес на истината не ми пукаше особено. Просто исках да си правя купона. Накрая дори след базик от сорта на "Крадло, утре да си платиш интернета" в Facebook с цел да и напомня шеговито за срещата ни на другия ден, ми написа нещо адски тъпо от сорта на това ... чакайте еи сега ще го намеря във Facebook ... така намерих го "drugiq pat kato pi6e6 takiva ne6ta na stenata misli kakvo pi6e6 za6toooo vtori pat nqma da ima da zn za6to 6te si blokiran smotan takiv mn sam ti sardita neznam dali 6te ti pogovorq ".... like seriously??? WTF? Тука почнах да се съмнявам, че тя друса с тежки наркотици или аз съм някакъв... не много забавен."
BUAHAHAHAHHAHAHA!БУАУАХАХАХАХХААХ АХАХАХ! Е, не... Не е реално.![]()
Чувствам се все едно че съм урина мъчеща се да излезе..![]()
Тотално се обърках вече!
Come on skinny love just last the year...
Мразя, когато някоя от кифлите в класа ми тръгне да ми звъни.![]()
When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (
Майка ми ми мрънка ,че съм с каменно сърце ;s Бахти![]()
Скъпи кофаджии, хахах, пожелавам ви хубави дни, изпълнени само с усмивки и положително емоции!))
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Май няма да ходя на училище. Трябваше да ме изпитват, но може и друг ден.
Сега трябва да си направя онова нещо по цифрова, защото иначе ще имам двойка.
Аз лично бих го направил след като пусна снимка във форума.
n00bs
селяни сте
Опитвам се да чета едно списание на немски ,но ужасно много ме заболя главата и ме домързя ...Интересно е ,но няма да се чете днес ...btw - Ебаси жегата е днес ,но поне довечера ще си карам колелото ;d
Това вече прекрачи границата. Довиждане.
LOOOOOOL
Слънце, защо се държиш така с мен?
Изгорях много лошо.
Презентацията ми изчезна.
Имам 5 по философия.
Лакът ми се развали.
That's some serious problems