.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    И сега какво ?

    Здр, значии харесвам едно момче и му го казах преди 5 дена, и както си знаех той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо.. на всичкото отгоре си има и приятелка и сега ми е хипер гадно .. не мога да го пренебрегна, защото сме в една компания и всеки ден сме заедно,, хипер мн ме боли като го гледам ; хх ако може някакъв съвет какво да правя, ще съм мн благодарна : ) btw разликата ни е 1 год. ии не искам да го забравям

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Той си има приятелка и ти си отишла да си му изпееш въпреки това? Има хляб в тебе



    Обаче, ако си знаете, че ще ви отрежат, има причина да предчувствате това. Не очаквайте някой да вземе логично решение, като му се обясните в любов. Логика в привличането няма, има чувства. И ако има такива, няма да има нужда от обяснения.

    Първо, дай му причина да те хареса.
    Второ, още от сега почвай да търсиш друг. Лесно забравяне няма, но понякога трудните ходове са правилните.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Момчето си има приятелка, а ти му се обясняваш в любов?

    Май наистина няма женска солидарност.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  4. #4
    А бе, явно момчето не те иска, приеми го... не му досаждай, не му се бутай.
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  5. #5
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282

    Re: И сега какво ?

    Цитирай Първоначално написано от stephaniexx
    той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо..
    Нека ти преведа от мъжки:

    "Имам си приятелка в момента,но не се знае,ако някой ден скъсаме ще ти се обадя да се утешавам с теб."

    Не си храни празни надежди,не изпитва нищо към теб.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Малка добавка към Sh@dow:

    Контекстен превод: Може и докато ходя с нея да се праснем веднъж-дваж.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #7
    Аватара на annonimnna
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    802
    Демек си чакай...
    Омг. Има толкова много момчета, защо не искаш да го забравяш да не е някой излезнал от корица на списание?!
    Секси е това, което им показвам след като ги спечеля с личността си.



  8. #8
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от annonimnna
    Демек си чакай...
    Омг. Има толкова много момчета, защо не искаш да го забравяш да не е някой излезнал от корица на списание?!
    Не съм аз, друго момче е харесала.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #9
    Мега фен Аватара на gummybear
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 153
    Просто го забрави .. знам ,че е трудно .. : (

    theo <333


  10. #10
    Един съвет от мен-не храни напразни надежди.Това момче няма да гледа на теб по начина по който ти искаш.Ако чувствата ти са истински,то можеш само да се радваш,че е щастлив с приятелката си.Знам че боли,но нещата стоят така.Приеми го...

  11. #11
    офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят (тези от компанията) ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя

  12. #12
    Аватара на annonimnna
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    802
    Цитирай Първоначално написано от stephaniexx
    офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя
    Много ясно, че ще се справиш... Има още много момчета.
    Секси е това, което им показвам след като ги спечеля с личността си.



  13. #13
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Цитирай Първоначално написано от annonimnna
    Цитирай Първоначално написано от stephaniexx
    офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя
    Много ясно, че ще се справиш... Има още много момчета.
    Така е

  14. #14
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477

    Re: И сега какво ?

    Цитирай Първоначално написано от stephaniexx
    Здр, значии харесвам едно момче и му го казах преди 5 дена, и както си знаех той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо.. на всичкото отгоре си има и приятелка и сега ми е хипер гадно .. не мога да го пренебрегна, защото сме в една компания и всеки ден сме заедно,, хипер мн ме боли като го гледам ; хх ако може някакъв съвет какво да правя, ще съм мн благодарна : ) btw разликата ни е 1 год. ии не искам да го забравям
    като някой не те харесва не му досаждаш!.... ...на всичкото отгоре той си има приятелка ...тааа, не мислиш ли че на нея ще й стане супер гадно като разбере , че ти си му се обяснила в любов?...(женска солидарност аааа ууу? )...ако го харесваш , остави го да си иде!... ...(if u love sth. you gotta let it go!....) ...гледай го от добрата страна - на планетата има само около 3 милиарда мъже !...все някой е твоят....

  15. #15
    Голям фен Аватара на HotLife
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    New York
    Мнения
    739
    Искал е да ти каже, че не те обича, но някой ден може да те мине.
    NOH8

  16. #16
    Повече от фен Аватара на blaaablaaablaaa
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    363
    Болката е спътницата на любовта. Има си приятелка, не се бъркай във връзката им. Не можеш да го забравиш. Можеш да харесаш друг, на да го забравиш - не. Опитай се да държиш приятелски. Ще последва период на тъга, мъчение, подобрение и така... Споко, не се отчайвай.
    Да, хората казват, че любовта е скъпо удоволствие.
    Да, пристрастяването към нея често води до горчива болка.
    Да, аз имам вредния навик да обичам!
    Съдете ме, ако можете. )))

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от blaaablaaablaaa
    Болката е спътницата на любовта. Има си приятелка, не се бъркай във връзката им. Не можеш да го забравиш. Можеш да харесаш друг, на да го забравиш - не. Опитай се да държиш приятелски. Ще последва период на тъга, мъчение, подобрение и така... Споко, не се отчайвай.
    Леле това ще го имам като пример-благодаря

  18. #18
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468

    Re: И сега какво ?

    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Нека ти преведа от мъжки:

    "Имам си приятелка в момента,но не се знае,ако някой ден скъсаме ще ти се обадя да се утешавам с теб."

    Не си храни празни надежди,не изпитва нищо към теб.
    Напълно съм съгласна с теб.Ако бях мъж,не обичащ да е сам,бих казал същото.
    Авторке,няма за какво да съжаляваш.Ще се появи друг,който няма да те отхвърля с подобни глупави фрази.

  19. #19
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    Не искаш да го забравиш,но трябва.

  20. #20
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    казал ти го е, за да не се почувстваш тъпо, редовно се случва тоя номер, когато момчето има гадже, което харесва
    остава и с момичето да сте приятелки..

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от elysunny
    казал ти го е, за да не се почувстваш тъпо, редовно се случва тоя номер, когато момчето има гадже, което харесва
    остава и с момичето да сте приятелки..
    не сме, понеже тя е от друг град

  22. #22
    Няма да те огрее .. Щом е казал някой ден може би ще се получи значи не го чакай

  23. #23
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    И сега какво ?
    - нищоо
    awerw


  24. #24
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от SisiStrange
    Момчето си има приятелка, а ти му се обясняваш в любов?

    Май наистина няма женска солидарност.
    +1
    Ква солидарност мацко, в днешно време всяка краде на другата гаджето ... Треа си ги пазим мъжете, че каквито са се навъдили ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си