.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Само за момичета :)

    МОМИЧЕТАА ПОМОЩ . От 4 месеца харесвам едно момче от квартала (той не ме познва много добре) . И един ден се усмелих и му писах но , си писахме за малко щот имал няква работа ("Оо кво прайш ?" ейй такиа глупости ) И след това не съм се усмелила да му пиша . Та въпроса мии е как да подходя към него ? Малко ще е странно ей така изведнъж да му напиша " Оо кво прайш, ай на кино ? "
    истината боли но това не означава че лъжата лекува .

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Ми всъщност не е странно.

    Щом е от квартала, защо не се опиташ да се засечеш с него и компанията му и там да го омайваш вместо зад монитора?
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Ем тва е , че той не учи в кварталното даскало , ами учи в града и излиза много рядко с момчетата от нашия квартал .
    истината боли но това не означава че лъжата лекува .

  4. #4
    Прояви малко смелост щом ти харесва, нищо няма да ти стане и няма да умреш от срам ако първо почнете да си пишете, и после го поканиш да излезете.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Щом пък е само за момичета, няма да ти кажа каква може да е реакцията на 1 момче в случая
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  6. #6
    Мега фен Аватара на bubkaa93
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14 457
    Пиши и му кажи,че си свободна и нямаш,какво да правиш и ако иска може да излезете на разходка или на кино. И така ще се опознаете и може би той ще поеме нататък.
    Нещата не стават като по филмите. Няма щастлив край, няма вечна любов, няма нищо на готово. Всичко трябва да си го направиш САМ !

  7. #7
    Пиши му бе. Започваш един обикновен разговор без да се пънеш да го каниш на кино. Опознайте се и действай. С'я, като го мислиш отстрани, ти изглежда супер страшно, пък то не е, кой знае какво.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    омг пиши му пак .. адски трудно е да се сетиш и за т'ва питаш цял форум ..

  9. #9
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261
    Тия компютри все повече и повече сдухват малките ...
    Излезте , не е страшно .
    Казваш че нямаш какво да правиш , не ти харесва да пишеш и че е по-добре да се видите и готово ...
    Това ,което не ни убива , ни ебава майката .

  10. #10
    Пиши му, но измисли някаква по-интересна тема колкото да му ''завъртиш главата'' няколко дни, нo не поред му пиши и му намекни, че искаш да излезете .. например: ужасно ми е скучно а всичките ми приятелки са заети и няма с кого да изляза а толкова много искам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си