.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897

    Българските ''звезди'' :)

    Може ли българите да сме толкова...меки!?
    Как може цяла България да се възхищава на ........АЗИС?!?!?!?
    От няколко дни съм потресена направо! ;х Разглеждам профилчето на нашата звезда в фб и всеки 2ри му пише колко го обича,той бил перфектния мъж или жена (всеки различно).Бил символа на България ....Ако напишеш нещо против него всички ти обясняват ,че си беден,грозен и завиждаш хахахах а..
    И върха-азис споделя,че не го е срам,че правил секс за пари,гордеел се, и всичко му викат браво,гордеем се с теб и т.н.Ако не е Азис ще му обясняват колко е тъпо,подло и т.н.,но не...той нали е символа на нашата мила циганска държава
    Ей какви хора сме...

    Нямам въпрос,просто споделям,ако някой иска може да изрази мнението си...




    Обаче е голям кеф,като го обидиш и всички почнат да ти обясняват колко завиждаш на някакъв педерасТ
    Шофирай разумно - стигни жив!

  2. #2
    Да, тея дето го харесват са хейтърчетата на вибокс
    Ай Под, Ай Пад, Ай фон, Ай мак, Ай тъч .. АЙ СИКТИР !!

    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Aйде!Зимам точилката и почвам да ръчкам хората по улиците докъто креща 'СПОКОЙНО ГРАЖДАНИ,АЗ СЪМ ОТ ФЕЙСБУК!!!"
    The big bang theory the best
    Фърги listen,berba is one, 24 goals,check this sound
    Фърги не се прави на пън, пускай Берба и Уелбек за ши**на резерва

  3. #3
    Аз 100% не се възхищавам на АЗИС .

  4. #4
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от no
    Аз 100% не се възхищавам на АЗИС .
    Да бе,той е толкова сексиии,истински мъж...който се хвали,че има най-красивите и женствени бедра на светаааааааааа
    Шофирай разумно - стигни жив!

  5. #5
    Азис е звезда заради гласа си, а не заради това че се прави на педал. Пределно ясно е, че не е педал. Пределно ясно е и че има уникален глас.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.
    Шофирай разумно - стигни жив!

  7. #7
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Той човека не е виновен. Даже си е достоен за възхищение, след като е открил с какво може да добие слава в тази държава. На всички ни е ясно, че тук не провокираш ли с простотията, сексуалността си или нещо друго, няма да те бъде.
    Попадала съм няколко пъти на предавания с него и мога да кажа, че съм останала с добро впечатление. За гласовите му данни нищо не мога да кажа, тъй като не съм слушала негови песни. Само "дуета" му с Тома слушах, но ми беше достатъчно да чуя, че има глас. Което е в негов плюс, но и да нямаше, пак щеше всички да го знаят.
    И спря да се върти за миг земята..




  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.
    По принцип циганите са добри музикани. Не всички обаче могат да пеят.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от whiteterror
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.
    По принцип циганите са добри музикани. Не всички обаче могат да пеят.
    Да де,в този смисъл го казах.


    Не става въпрос само за Азис,има и много по-зле от него,просто последните дни само такива неща чета като вляза във фб ;х ....
    Въпросът е,че българите сме толкова странни индивиди.Когато не познаваме някого,можем да го съдим за какво ли не,но ако той е ''известен'' едва ли не е безгрешен и всичко ,което прави е нормално о.О ..
    И слушам чалга,да,но да се казва за изпълнителите й,че са символите на България
    Шофирай разумно - стигни жив!

  10. #10
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    И слушам чалга,да,но да се казва за изпълнителите й,че са символите на България
    Реално погледнато, точно чалга изпълнителите и чалга песните представят по-голямата част от българите. Може да се каже, че са нещо като символ, да!
    Сигурно 90% от българите слушат тази музика, като много от тях й придават прекалено голямо значение в личния си живот, начина на обличане, визия като цяло, общуване, начин на мислене, ценности и т.н.
    И спря да се върти за миг земята..




  11. #11
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Не знам какво толкова сте потресени.Това не е от вчера или днес.Чалга манталитет и култура,която е гадна,гнусна и дразнеща,но вече съм свикнала с нея.
    Като чуя бъгарска "звезда" и ми става лошо.Веднага знам,че ще се спомене някоя от новоизтъканите чалга певици,които нямат грам мозък и още по-малко гласови възможности.
    Относно Азис-не го знам дали пее хубаво или не,но за мен всичко е една постановка,с цел известност/пари и т.н.
    И това е,
    свикнала съм и не се впечатлявам от такива работи.

  12. #12
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Biskfitka, ще ме прощаваш, но и от твоята тема лъха на лицемерие.
    Звезди си го окичила в кавички, а във фейсбук разглеждаш страницата му. Или ти е противен и не се допираш до нищо, свързано с него, или му правиш реклама /щото на практика няма лоша реклама и явно признанието за парите е част от рекламна кампания/, или си мека. Избери си.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #13
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Цитирай Първоначално написано от whiteterror
    Азис е звезда заради гласа си, а не заради това че се прави на педал. Пределно ясно е, че не е педал. Пределно ясно е и че има уникален глас.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Biskfitka, ще ме прощаваш, но и от твоята тема лъха на лицемерие.
    Звезди си го окичила в кавички, а във фейсбук разглеждаш страницата му. Или ти е противен и не се допираш до нищо, свързано с него, или му правиш реклама /щото на практика няма лоша реклама и явно признанието за парите е част от рекламна кампания/, или си мека. Избери си.
    Нито едно от трите Добавен ми е в страницата с харесванията и затова постоянно ми излизат новини и публикациите му.Естествено,че като ми стане интересно нещо,ще го прочета.
    Шофирай разумно - стигни жив!

  15. #15
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Нека прави Азис каквото си иска.Той доказа,че има глас.А що се отнася до пола му-не знам какъв е.Ту се прави на жена,ту на мъж,направо се обърквам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си