- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Червило според тена
мисля, че темата е ясна и все пак:
Каква е кожата ви и какви нюанси червила използвате?
И по-генерално, какви цветови гами са подходящи за различните типове тен?
Цветът на червилото или гланца не се избира само по цвета на кожата.![]()
![]()
![]()
![]()
Все още помня момента, в който те видях за първи път.
Кожата ми е много,много,мнооого бяла. Като мляко съм, сирене, обаче си я харесвам ,много нежно стои, пък и нямам избор- тен не хващам. Червила ми отиват в червената гама и то не всички. Коралово, прасковено-тц. Всичко до сега е пълен ужас, но и аз почти не съм пробвала в тази гама. Цвят фуксия(май така се водеше) не съм пробвала, а и няма смисъл-няма начин да ми отива... С телесен цвят червила съм като мъртвец-веднъж пробвах, но много ги харесвам и искам да си намеря такъв цвят,който да ми стои. И така-нямам голям избор.![]()
![]()
Everything changes, but beauty remains ...
Кожата ми е доста светла,но не е от тия най-белите..;х
Сега през лятото имам тен де..
Имам всякакви червила-кафяво,червено,розово,теле но...всичко ми стой добре![]()
Шофирай разумно - стигни жив!
мисля, че хората със светла кожа могат да си позволят всеки цвят, мхм
абсолютно същото, тен никога не хващам- приличам на бяло петно (но пък си се харесвам) и червено червило и някакви прасковени такива, друго не ми ходи..Първоначално написано от PullMeCloser
http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
Шофирай разумно- стигни жив!!!
Аз съм мургавела. Ама в рамките на нормалното. В никакъв случай не съм черна, просто кожата ми има особен карамелен цвят, затова и ми е трудно да открия подходящ фон дьо тен. Не обичам червила много много, но имам две - бежово като телесен цвят и едно бледо розово и ми стоят добре.Но предпочитам безцветен балсам.
Аз съм с много бяла кожа и едва наскоро открих червило( телесен цвят), което мисля че ми отива.Преди използвах само безцветни гланцове и от време на време червено.
Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!
ндаа , и аз съм същата ..Първоначално написано от mynichka
Нямаше логика,беше любов.
Не е вярно!Първоначално написано от Jaune
http://vbox7.com/play:27671a29![]()
http://vbox7.com/play:cb758a54
Карай внимателно - спаси живот!
http://www.facebook.com/pages/Dream-of-love/172035706162256 & http://www.facebook.com/pages/The-st...22269861159010 ~ Страници за бележки във Фейсбук.
Моята е много странен цвят, да речем жълтеникаваама светла. Просто не е бежова, каквато трябва да е кожата. Използвам безцветни гланцове или такива с лек блясък в златисто или розово. Матови цветове не слагам, че става ужасно...
Със светла кожа съм, но винаги съм си взимала розови червила, само веднъж имах някакво от леко оранжева, по-скоро неутралната, гама. Причината е, че имам тънки устни и с червени и тъмни червила изглеждат още по-тънки.
I have the thin line between
destruction and creation
drawn through me.
For that
I am cursed to never feel the peace in rest
and to find
new begginings in my restless soul.
I will never get the approval of the people
that are close to me,
but I hope to get it from a greater power.
For that
I accept myself the way I am today
and hope to find
the strenght to do the same tomorrow.
Имам матова кожа - не е бяла,но със сигурност не е и тъмна ...Капучино може биИ имам всякакви червила ...Много се харесвам с класическото червено ,както и розовеникавите нюанси, по-матовите също ,но пробвах наситено кафяво-ужас..По едно време исках тъмно лилаво
нали беше актуално ,да ама пак не ми ходи ,както и коралово...тези 3 нюанса просто съм ги отписала иначе всичко др. е ОК
![]()
не съм казала, че е вярно, а че го мисляПървоначално написано от darrie
![]()
С по-тъмна кожа съм, обичам прасковени и по-телесни цветове. Макар че и коралово харесвам. Общо взето зависи като че ли много повече от чертите и изобщо излъчването на лицето, не толкова от кожата.
Аз съм по-беличка, но сега лятото имам вече повече тен)) Харесвам си много розовия гланц ...
А аз просто казах, че не е така.Първоначално написано от Jaune
![]()
При всеки е индивидуално.
http://vbox7.com/play:27671a29![]()
http://vbox7.com/play:cb758a54
Карай внимателно - спаси живот!
http://www.facebook.com/pages/Dream-of-love/172035706162256 & http://www.facebook.com/pages/The-st...22269861159010 ~ Страници за бележки във Фейсбук.
Кожата ми е бяла,ама много бяла.Отиват ми цветовете от червената гама(дори яркочервеното),също така и всички розовата гама.
Бях хиляди пъти Жулиета.
Само че накрая не умирах.
Милост ли?Проклятие е,Боже,
че след любовта оставаш жива
Тена ми е бял, но цвета на устните ми е по тъмен, а не както при повечето момичето светло розов и ползвам главно розови нюанси но по тъмни като ето този например:
- 2рият от ляво надясно
http://www.caspercosmetics.co.uk/bmz...ge.360x360.jpg
Червено също ми стой добре.
Забравих само да кажа, че естествения цвят на устните ми е тъмен. Към червеникав отива.Първоначално написано от PullMeCloser
Сега съм си харесала един от цветовете на Макс Фактор Липфинити тинт.(май така беше) и нямам търпение да го пробвам, за да видя дали ще ми стои добре и да го купувам.
![]()
Да не спамя, да кажа, че в розово не мога да се възприема, въпреки, че според другите ми отива. Просто като цяло не харесвам розово, сигурно за това.
Everything changes, but beauty remains ...