.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Бременност при женските Хелери

    Имам три женски хелера и един мъжки. Искам да разбера признаците за бременност при женските. Имам самнения, че една е бременна. И какво означава когато мъжкия много нахално се изстрелва към женската, и все едно я напада
    LineageII @ Asterios The Best

  2. #2
    Ъ?
    i just wanna make you sweat :P :P :P

  3. #3
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    Цитирай Първоначално написано от joronir
    Ъ?
    МОМИЧЕ!

  4. #4
    Супер фен Аватара на breathless
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 647
    Хмм, нещо линка от друг форум не ми излиза, но ще ти постна по важните мения:

    Обикновено рибките раждат рано сутрин но може и да е по всяко време на деня.
    Малко преди да роди става неспокойна и търси усамотение бъдещата майка. Отзад на Д-Ъ-то петното е много черно и аналният отвор е изпъкнал. При теб до колкото мога да различа от снимките е още рано за отделяне в родилката. Вероятно след седмица до две и са готови. Но ако имаш гъсто залесен аквариум все някое-голям процент от бебетата ще оцелее. След това си записваш датата старателно в тефтерчето и след 25 до 30 дена отново ще имаш малки бебета. За целта на следващото раждане отделяш майката 2 дена преди датата в родилката и така спасяваш цялото поколение.

    Аз лично имам наблюдения че преди да родят 1-2 дни рибката отпред се подува многозначително(при положение че не е хранена) и това е знак да се отдели.Но както каза колегата morphined рибките си ги прехранваш та...намали темпото на по 2-3 пьти на ден.

    Нагледно: http://i54.tinypic.com/35mks9z.jpg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си