.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Кучета..къде да ги оставяме, когато отиваме на почивка?

    Хора, моля Ви, ПОМАГАЙТЕ !!! Навивам наще да ми вземат куче.. И един от главните проблеми е къде ще го оставяме, когато сме на почивки...Благодарен съм на всички, които ще отговорят!!!
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Има хотели за кучета. Наскоро ги даваха по телевизията. Ако питаш за София, има поне два. Проучи въпроса, трябва да имат сайтове.

  3. #3
    Да знам, но едни приятели имаха куче и го оставиха за 1 седмица и го зеха депрсирано, защото ги държали в клетки през цялото време и им давали само храна и вода..
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от petrucio

    и им давали само храна и вода..
    Ти к'во искаш да им дават? Шампаснко и хайвер?
    "Сняг е покрил земята, но търпя. Няма как иначе. Пъхам си ръцете под шала, ама боли...Не, не съм виждала никой да плаче.Няма смисъл"

  5. #5
    смисъл имах предвид че ги държат в такова тясно пространство и не прават нищо с тях, а само ги хранят, поне може да ги разхождат, да си играят с тях и т.н.
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от petrucio
    Да знам, но едни приятели имаха куче и го оставиха за 1 седмица и го зеха депрсирано, защото ги държали в клетки през цялото време и им давали само храна и вода..
    Абе .... айде ще се сдържа да отговоря подобаващо на мнението ти, че форума е пълен с едни лица (викам им "кучелюбители"), които поставят кучешкия живот над този на човека... ама спирам до тук, че ще влезнем в друга тема и ще стане страшно

    Иначе... ако им платиш като хората, няма да го вземеш "депресирано". Плати колкото трябва, за да се чувства кучето ти добре.

  7. #7
    Ок, мерси за съветите и все пак очаквам още мнения, за да имам няколко варианта
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  8. #8
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Ти искаш в тия хотели и секс да правят с тях сигурно.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  9. #9
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Кучето няма как да не го вземеш депресирано след това, защото няма да е с вас, а и да го разхождат, то това няма да промени много нещата.

    Моето предишно го оставяхме при баба ми, ходили сме и с него на почивка, след това пораснах и се уговаряхме предварително кой кога няма да го има.

    Със сегашното куче трябва някой постоянно да е с него, дори и вкъщи. Следователно си ограничавам социалните контакти, за да не седи само.


    Помисли си добре. Впрочем, ако си вземеш някое по-малко, може да го оставяш и при приятели, с големите е малко по-сложно.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns
    Ти искаш в тия хотели и секс да правят с тях сигурно.
    Ако трябва и тва ше праат
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Кучето няма как да не го вземеш депресирано след това, защото няма да е с вас, а и да го разхождат, то това няма да промени много нещата.

    Моето предишно го оставяхме при баба ми, ходили сме и с него на почивка, след това пораснах и се уговаряхме предварително кой кога няма да го има.

    Със сегашното куче трябва някой постоянно да е с него, дори и вкъщи. Следователно си ограничавам социалните контакти, за да не седи само.


    Помисли си добре. Впрочем, ако си вземеш някое по-малко, може да го оставяш и при приятели, с големите е малко по-сложно.
    Ок, мерси много
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  12. #12
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Или пък отиваш на бунгало/къща/хотел, в който приемат животни. Има много такива. Даже, като се замисля, вече доста, ако не мнозинството, хотели приемат срещу или без заплащане според зависи.

    Другите варианти ти ги казаха - или си правиш плановете според кучето, или го оставяш на хотел. НЕ е вярно, че ги гледат зле - зависи къде го заведеш. В Панчарево има един хотел, в който и ги разхождат, и им дават да си играят (ако се разбират), и ги хранят супер и се грижат за тях идеално като цяло - и ние, и наши приятели сме си оставяли кучето там за кратко и никога НЕ е имало проблеми. Даже не ми е изглеждало депресирано животното след това...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Или пък отиваш на бунгало/къща/хотел, в който приемат животни. Има много такива. Даже, като се замисля, вече доста, ако не мнозинството, хотели приемат срещу или без заплащане според зависи.

    Другите варианти ти ги казаха - или си правиш плановете според кучето, или го оставяш на хотел. НЕ е вярно, че ги гледат зле - зависи къде го заведеш. В Панчарево има един хотел, в който и ги разхождат, и им дават да си играят (ако се разбират), и ги хранят супер и се грижат за тях идеално като цяло - и ние, и наши приятели сме си оставяли кучето там за кратко и никога НЕ е имало проблеми. Даже не ми е изглеждало депресирано животното след това...
    Аха, благодаря многоо!!
    Искам куче, но наще не дават..Дано ги пречупя!

  14. #14

    Отиди, където приемат теб И кучето

    Действително на много места пускат домашни любимци.
    Дори по хотелите да не пускат, винаго може да отидеш в къща за гости или вила.
    Обикновено собствениците са по-отзивчиви, отколкото рецепционистите в хотелите.
    Например аз последно ходих във Вършец с приятелката ми и наехме една къща близо до града, за да сме си само ние.
    Това е сайтът на къщата - https://tushevi.bg/
    От там взехме идеи къде да отидем и какво да разгледаме, а и хазяите ни дадоха някои добри идеи, които ги нямаше в сайта.
    Съветът ми е да търсиш без да се предаваш - винаги има кой да приеме и теб и кучето ти. Просто трябва да питаш и ще намериш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си