.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031

    Кръвоизлив в окото

    Така...От около година си имам кръвоизливи в окото.Не са толкова много, но достатъчно,за да се видят. Не са ярко червени, но вечер стават.Също така вечер започва и някак съвсееееем леко да ми "пари" на окото, но това е доста рядко. Сутрин, когато си измия лицето само с вода, почти не си личат (много са бледи), но вечер се зачервяват.
    Забелязах преди известно време,че когато се гримирам ( с цветни сенки) се зачервяват много, както и когато ползвам тоалетно мляко - стават много,червени и щипе.

    Само не ме пращайте при лекар, защото не мисля,че е сериозно. (:

    Иначе нямам високо кръвно. Не пия и не пуша, но седя повечко време на компютъра.Моля Ви дайте съвети!

  2. #2
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    И аз съм така,но само ако не съм се гримирала от много време. Това с тоалетното мляко и при мен го има. Ходих на очен лекар, но не заради това. Явно имаш някаква алергична реакция към тези сенки или към тоалетното мляко. Използвай го много внимателно и гледай да не ти влиза в очите. Също така не стой много време пред PC или TV.
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  3. #3
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Ами аз честно казано, сенки 1 път в месеца да използвам, а тоалетното мляко гледам рядко, защото както казах, от него ми става много гадно на очите.

    Иначе от утре ще намаля седенето на компютъра.

  4. #4
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975
    Щипенето може да е от самото тоалетно мляко аз имах едно дето направо си изплаквах очите от него Сега ползвам на Гарниер и съм много по-доволна

  5. #5
    Фен Аватара на kamice
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    252
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm

    Иначе от утре ще намаля седенето на компютъра.

    Определено смятам,че в това е проблема. При мен беше така около година и единственото решение беше да намаля седенето пред компютъра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си