.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Невиждани в България модели на часовници

    Предлагаме ви уникалната възможност да поръчате уникален часовник, с който да сте различни! Освен вече известните модели, които имахме до сега на лице са и много нови - част, от които няма никъде другаде в България!!! Опцията е за предварителна поръчка - заявявате желания от вас модел и цвят и ние го доставяме от 2 до 4 седмици. Не пропускайте!!!

    http://www.facebook.com/LiberecoShop





    [/img]

  2. #2

  3. #3
    .... и ощеееее







    [img][/img]

  4. #4
    иииии продължаваме







  5. #5

  6. #6

  7. #7

  8. #8

  9. #9
    Не се връзвайте, това е дропшопинг

  10. #10
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Тия часовници са от Ebay

  11. #11
    Да, снимките са от ebay, защото поръчваме часовниците от там( и не само). Това не значи, че са нереални, а точно обратното Занимаваме се с продажба на часовници от повече от година (както във facebook, така и в aukro) и до сега нямаме разочарован клиент! Тъй като изпращаме часовниците с наложен платеж няма и шанс някой да бъде излъган, защото ако не получи часовник ние не получаваме пари!!! За предварителната поръчка не се изисква заплащане на част от сумата, а просто посочване на желания модел, който ние да доставим, тъй като не поддържаме пълна наличност постоянно в нашия склад, а много хора харесват часовници, които в момента нямаме Така, че след като не сте поръчвали от нас и не знаете как стоят нещата по-добре не се изказвайте !
    За всички останали, които се интересуват от някой модел, не се притеснявайте от измама - такава няма как да стане, докато работим с наложен платеж !

  12. #12
    Здравейте,

    можете ли да ми намерите реплика на този часовник: Hublot Key of Time?

    Искам да разбера функциите му, защото от снимките много не ги разбирам тези 4хслоуър и 4хфастър и другите неща и т.н. Аз имам Hublot F1 King Power, но този ме кефи много. Мога да дам 150 лева за него.
    Тук съм единствено заради amis. {}
    Живей за живота! : D

  13. #13

  14. #14

  15. #15

  16. #16
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Колко струват последните часовници?

  17. #17

  18. #18
    Сори за късния отговор! Последните са по 4, 50 лв.

  19. #19

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си