.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    квартири по гр.София(съквартиранти)

    Здравейте,имам голям проблем с квартирата по софия,смисал немога да си нямеря нещо евтинко и съквартиранти евентуално.студентка съм но без общежитие.моля помогнете, ако знаете къде има или нещо номерче. многооооо спешно ми трябва.благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на reni7o0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    459
    Аз карах курсове в София. Едното място където отсядах е близо до автогарата. Жената ми вземаше по 15 лв на вечер (само ако отсядаш за по дълго време) аз съм седяла 1-2 седмици. Но имаш едно легло, гардероб и един телвизор. Ако искаш ще ти дам номера и на ЛС.
    Др място на което съм отсядала с мои колежки е до Син Сити. То е студио с две стаи има си хладилник, печка, пералня, микровълнова, но е 45лв на вечер. За по-дълъг престой вярвам, че ще направи някаква отстъпка жената. Излиза скъпо за цял месец но поне временно докато си намериш др място и съквартиранти.

    А университета в който ще учиш няма ли форум? По форумите има много които търсят съквартиранти и предлагат ниски цени за квартирите? Желая ти успех
    И какъв е този университет който да няма общежития

  3. #3
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    45 лв. на вечер. хахаха, тя ако разполага с 45лв. на вечер няма да пита за нещо евтино. Има евтини квартири по крайните квартали... за 150-200лв. на месец можеш да си намериш нещо доста прилично и то самостоятелно. А с хазяи е още по-евтино. Търси в Младост, Люлин... в Иван Вазов знам, че също дават евтини стаи.

  4. #4

    axaxa

    амии...аз си намерих нещо под наем,но ми трябва съквартирантка.... а май такива дето нямат къде да живеят са рядко,ако знете за някой,насочето го към мен.Благодаря ви!

  5. #5
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    За 8ми блок не ти трябва успех, но е 150 лв. месечно.

    В кой университет си, защо не пробваш с разменни писмо ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Самостоятелен наем за 200 на месец
    Давай обявата и отивам да го взимам.

  7. #7

    rererer

    екстра,но 200лв ми е много за сама,затова си търся съквартирантка.благодаря ви а какви са тези писма?!

  8. #8
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Самостоятелен наем за 200 на месец
    Давай обявата и отивам да го взимам.
    Еми, брат, като ти се налага и се поразровиш всичко се открива. Е, не е 100 квадрата в центъра ама има много прилични неща

    А и в тая криза наемите падат ли падат...

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Аз съм напълно сериозен. Покажете ми конкретна обява за 200лв. и се хвърлям. Говоря така защото съм се ровил много. Въпроса е и да не е някоя мизерия къдещо ще си имам гризачи за съквартиранти, а в банята ще ме е гнус да вляза.

  10. #10
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    Еми то затова се ходи на място и решаваш.
    Както си седиш вкъщи на нета няма да стане нищо. =)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си