.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Едно добро дело от страна на Мтел ;D

    След като минаха 3-4 месеца откакто им теглих чертата, и си казах че тея 600 лв няма да ги платя, преди няколко дена като ми пращаха поредното писмо , с молба да си платя сметката , пишеше че тотала е 340лв. Извода е -не си плащайте сметките !! :P

  2. #2
    предпочитам да играя на чисто във всяко едно отношение, не искам да имам задължения към никого и на мен понякога ми идват в малко множко сметките, но така ще е като не си затварям устата..., но има и друга опция, за да не прекалявам просто отивам на някоя wi-fi зона, че да се начатя и пофейсбуча на воля.

  3. #3
    Всеки обича да играе чисто, но при такива обстоятелства, да ми начисляват 300-400 лв лихви, хайде без,

  4. #4
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Телефона е за спешни и кратки разговори, за лафене с часове има скайп и фейсбук

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind
    Телефона е за спешни и кратки разговори, за лафене с часове има скайп и фейсбук
    Не, Мтел не е единствен оператор.

    Вчера си написах предизвестието. Баста. 10 години стигат.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Супер фен Аватара на BrokenKnight
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    1 522
    аз им дължах 160 лева, внесох 40 ( на пъти по 20 през интервал от 1 ден ) и спряха с писмата, но след 2 дена се звъни у нас и няква кранта вика, че не съм внасял нищо .. викам я се скрий ма и й затворих телефона

    сега остават още 120, като имам и не ми трябват ще им ги дам
    Вършенето на деания, които другите мислят за невъзможни, ме превръща в шибан Господ ...

  7. #7
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Mega Loop е истината.
    Говоря с часове и плащам по 20-30 лева макс, ако съм прекалила със смс-ите
    2 000 мин. към 5 номера на Мтел
    30 мин. към други оператори

    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Говоря неограничено в група.
    50 минути имам към другите оператори
    310 минути имам към стационарни и мобилни от огромното семейство на вивател

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Супер фен Аватара на BrokenKnight
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    1 522
    ИСТИНАТА Е ГЛОБУЛ !
    ЗАМЪЛЧЕТЕ !
    Вършенето на деания, които другите мислят за невъзможни, ме превръща в шибан Господ ...

  10. #10

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Shopsko
    Мнения
    61
    Цитирай Първоначално написано от BrokenKnight
    ИСТИНАТА Е ГЛОБУЛ !
    ЗАМЪЛЧЕТЕ !
    Истината за всеки е различна. Всеки си има приоритети, един иска да има бърз нет, друг иска повече безплатни минути, трети иска 3D и т.н Затова има различни планове, сега не можем да се оплачем от избор на оферти Аз съм с Loop Smart и неам никва проблемация, иам 2000 безплатни минути с 5 Loop номера, 50 минути към всички мрежи, 100 безплатни SMS-а и неограничен нет. Кво повече да искам, освен тва правят яки неща напоследък. Тва с часовника е супер свежа игра и с яки награди, напраиха няколко безплатни уай фай зони в Студентски и в Южен парк и тем подобни глезотийки ...
    Kolkoto poveche, tolkova poveche

  11. #11
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    И на мен ми махнаха неустойката, дето имах да им плащам.
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  12. #12
    И мен ме кефи часовника, един приятел си взе - измерва всякви движения и ся яко се е зарибил, по-цял ден кара скейт и търчи нагоре надолу вече е събрал точки за баскетболна топка, смятай за какво става навъпрос! И аз искам да си взема, навивам наще, че ще им легне по-евтино с тоя план Mega Loop, а майка ми я цакам че е полезно да се спортува

  13. #13
    Я дайте малко повече информация за този часовник - от къде се взима, на какъв план трябва да си и ако може малко инфо за самия план.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ThomasCook
    Я дайте малко повече информация за този часовник - от къде се взима, на какъв план трябва да си и ако може малко инфо за самия план.
    ей ти линк за плана - http://loop.bg/page.php?p=megaloop, с него можеш да си взимаш часовник за 5 кинта, който ти измерва движенията и така събираш точки и после ги разменяш за разни неща....общо взето май това е
    Nothing Last Forever

  15. #15
    Майната им на тия еврейски корпорации.

  16. #16
    И мтел и глобул съкс, вива като ги пробвам ще кажа..
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Kopakabana
    Цитирай Първоначално написано от BrokenKnight
    ИСТИНАТА Е ГЛОБУЛ !
    ЗАМЪЛЧЕТЕ !
    Истината за всеки е различна. Всеки си има приоритети, един иска да има бърз нет, друг иска повече безплатни минути, трети иска 3D и т.н Затова има различни планове, сега не можем да се оплачем от избор на оферти Аз съм с Loop Smart и неам никва проблемация, иам 2000 безплатни минути с 5 Loop номера, 50 минути към всички мрежи, 100 безплатни SMS-а и неограничен нет. Кво повече да искам, освен тва правят яки неща напоследък. Тва с часовника е супер свежа игра и с яки награди, напраиха няколко безплатни уай фай зони в Студентски и в Южен парк и тем подобни глезотийки ...
    \/

  18. #18

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    71
    Цитирай Първоначално написано от daniela0108
    Цитирай Първоначално написано от ThomasCook
    Я дайте малко повече информация за този часовник - от къде се взима, на какъв план трябва да си и ако може малко инфо за самия план.
    ей ти линк за плана - http://loop.bg/page.php?p=megaloop, с него можеш да си взимаш часовник за 5 кинта, който ти измерва движенията и така събираш точки и после ги разменяш за разни неща....общо взето май това е

    аз видях на сайта им, че за целия септември Loop UP2U е без такса и без договор за всички ученици и студенти http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=978

  19. #19
    Благодаря на всички за отговорите.
    Луупа ми изглежда супер атрактивен обаче аз говоря с всякви мрежи и дори не знам кой приятел на какъв оператор е, повето са на М-тел, но ще ми е по-добре ако имам включени минути към всички мрежи.
    Иначе идеята с часовника наистина е яка.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от LambOfGod
    Майната им на тия еврейски корпорации.
    Хейтър
    Набавяне на адреналин

  21. #21
    Повече от фен Аватара на brusa
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    453
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    Mega Loop е истината.
    Говоря с часове и плащам по 20-30 лева макс, ако съм прекалила със смс-ите
    2 000 мин. към 5 номера на Мтел
    30 мин. към други оператори

    нямаш ли 1000 смс-а към всички на мтел

    и аз съм с мега лууп и плащам между 12 и 15 лв като се има в предвид че таксата ми е 10
    Бих се бил, бих убил, бух умрял, бих живял за теб..

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Виваком плащам общо с 6лева на месец.

  23. #23
    Виваком изобщо не ме кефят. Само гледат да изментят нещо и освен това интернета им е пълен шит - само прекъсва, лъжат със скоростта - плащам си за една скорост а като засека, тя е 2 пъти по-ниска.
    Ако и мобилните им услуги са такива. NO GRACIAS!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от brusa
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    Mega Loop е истината.
    Говоря с часове и плащам по 20-30 лева макс, ако съм прекалила със смс-ите
    2 000 мин. към 5 номера на Мтел
    30 мин. към други оператори

    нямаш ли 1000 смс-а към всички на мтел

    и аз съм с мега лууп и плащам между 12 и 15 лв като се има в предвид че таксата ми е 10
    Зависи кога е подписал договора и с какви бонуси.
    Има допълнителни минути, безплатни мегабайти, безплатни смс-и... Който каквато промоция хване. Аз съм със смс-ите.

  25. #25
    явно всеки си е намерил местенцето и го устройва това към което е, аз все още съм на лупската си карта ,засега ме устройва, повече от 20 кинта не отделям.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си