.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Парене и сърбежи при момиче?

    Аз и моята приятелка сме заедно от сравнително скоро. Аз съм на 18 тя е на 17 и е все още девствена, а пък аз имам много беден опит в секса като цяло. Та миналите 2-3 дни се бях заиграл под бельото й. След това и вчера и днеска ми каза, че е почувствала не болка, ами парене и сърбеж по скоро, като вчера и мина, а днес още не е, пък каквото правихме беше преди 5-6 часа. Освен това, мможе и да бъркам, но пък откакто сме се запознали усещам по-различна миризма от нормалната. Дали аз не правя нещо като хората, или пък има някакъв здравословен проблем от тези дни, или пък откакто сме се запознали? Някакви идеи? Мерси предварително

  2. #2
    Аватара на annonimnna
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    802
    Мисля, че е най-добре да се прегледа за всеки случай.
    Секси е това, което им показвам след като ги спечеля с личността си.



  3. #3
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Не пипай с мръсни ръце.

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  4. #4
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Не пипай с мръсни ръце.
    Именно. Там е нежно място и микрофлората е в крехък баланс. Ти го нарушаваш с мръсните си ръце. Да ходи на лекар.

  5. #5
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Не пипай с мръсни ръце.
    +1

    Но, може и да има някаква инфекция и затова да е тоя дискомфорт. Да иде да се прегледа най-добри, а ти си измивай ръчичките, преди да я пипаш там.

  6. #6
    Ами бях ги мил Не знам защо е така. А ако съм прав, че миризмата също е странна,а тя е такава откакто се запознахме - може ли пак да е инфекци или нещо такова, или пък просто да си е така, защото както казах имам малък опит с още две омичета и не е миришело така?

  7. #7
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Така както ги казваш нещата по ми се струва вероятно да е инфекция, затова най-добре да иде на лекар, преди да стигнете до секса.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от arhimedooo
    Ами бях ги мил Не знам защо е така. А ако съм прав, че миризмата също е странна,а тя е такава откакто се запознахме - може ли пак да е инфекци или нещо такова, или пък просто да си е така, защото както казах имам малък опит с още две омичета и не е миришело така?
    След като ги изми нали пипа дръжки на врати и още нещо? Еми ефекта не е бил много голям. Или се мии на отворена врата на банята, а на стаята, в която сте затваряй с крак, или използвайте мокри кърпички.

    Все пак е много препоръчително момичето да си направи контролно изследване при гинеколога си, странни миризми и парене може да е цистит. Не си правете шега със здравето си.

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  9. #9
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Най-добре да се консултира с лекар ..

    А ти си мий по-хубаво ръцете.

  10. #10
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    Вероятно има гинекологичен проблем.Да отиде на гинеколог!

  11. #11
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Дублаж.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си