.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Проблем !

  1. #1

    Проблем !

    Здравейте ! Ако на темата мястото не е тук я преместете ! Значи аз мама и приятелят и живеем в апартамент ! Детската ми мечта е да си имам кученце ! Та искам кученце - мини пинчер ! Но мама не ми дава .. Защото я е страх и щяло да я ухапе и щяло през нощта при нея .. Аз ще купя кученцето имам нуждите пари и за аксесоари .. Просто чакам и безкрайно искам да каже само едно ДА ! Казах и че през нощта ще е при мен и няма да ходи при нея , но тя не та не ! Моля ви помогнете ..
    Любовта е частна собственост на жените, която отдават под наем на мъже

  2. #2
    какво искаш да направим - да дойдем у вас да молим майка ти ли ?? Може би майка ти има и други съображения за да не го иска ... примиряваш се и това е .. като станеш пълнолетна се изнасял и ако щеш кучкарник си прави у вас

  3. #3
    Пробвай се да мрънкаш Доста детинско звучи,но аз след една седмица мрънкане се сдобих с котенце

  4. #4
    Няма да стане хора заключвайте темата ....
    Любовта е частна собственост на жените, която отдават под наем на мъже

  5. #5
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    Ми жената явно не иска толкова грозно подобие на куче като мини пинчер. Може да й прилича на мишка.
    Пробвай с друга порода.

  6. #6
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Това куче иска внимание, грижи и условия. А ти само ще го мъчиш, защото не знаеш какво е да носиш отговорност за такова същество. Когато пораснеш може ли.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  7. #7
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Аз близо 13 години сигурно съм мрънкала нашите за куче или котка, сестра ми от около 5. Резултатът е че чак сега ни взеха коте, а преди това имахме куче за месец, но сестра ми беше прекалено малка и го дадохме на баба ми :Д
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  8. #8
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota
    Това куче иска внимание, грижи и условия. А ти само ще го мъчиш, защото не знаеш какво е да носиш отговорност за такова същество. Когато пораснеш може ли.
    Ти пък ми е много интересно откъде знаеш, че тя няма да може да се грижи за него
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си