.

Виж резултатите на анкетата: Да и кажа ли, че я харесвам ?

Гласували
28. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не

    8 28,57%
  • Да

    20 71,43%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Въпрос към всички !

    Разбира се, че съм поредния загубеняк дето търси помощ в интернет вместо да действа но съм в следната ситуация: Харесвам момиче, и тя май знае. Но е казала на един "дано не ме ххаресва, дано не ме харесва", щото съм и бил приятен но тя не ме харесва.. Да и кажа и да я целуна или да си мълча?

  2. #2
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Според мен те има само за приятел и ако и кажеш какво изпитваш към нея или да я целунеш.. нещата корено ще се променят Това е мое мнение.

  3. #3

    ..

    но към добро или лошо

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Evterpa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    somewhere beyond the visible
    Мнения
    344
    Не слушай странични хора.
    Тоя, с който си говорил, може също да я харесва и да ти е дал грешна инфо с цел заблуда на противника. Наблюдавай й поведението и си изгради собствено мнение.
    И не й прави излияния, че заигравката и закачките ще отидат по дяволите.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    Действай!По-добре да знаеш нейните чувства отколкото да се чудиш и да питаш непознати

  6. #6
    Хмм, да по-добре да й кажеш, но ако тя не те харесва има вероятност (не е задължително, но в повечето случай така се получава!!) да си загубите приятелството. Ти сам трябва да решиш в крайна сметка какво да направиш! Може да изчакаш малко да видиш какво ще стане по-нататък..
    Френски форум - питаш и ти отговарят
    Руски форум - питаш и те те питат
    Български форум - питаш и всички ти обясняват колко си зле ...

  7. #7
    Аватара на kalina92
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    6
    Цитирай Първоначално написано от fenkaaa
    Според мен те има само за приятел и ако и кажеш какво изпитваш към нея или да я целунеш.. нещата корено ще се променят Това е мое мнение.
    точно това щях да напиша! напълно съгласна съм. но има известен риск да ти забие шамар. също прочетох и, че може инфото да е с цел заблуда. Веднъж в 8 клас мен така ме преметнаха, като ми казаха, че момчето, което харесвам също ме харесва и се наложи да търпя сумати подигравки, но все пак, ако слуховете се окажат неверни и се изложиш да знаеш, да не се затваряш в себе си, че става още по-зле. Аз не се затварях в себе си, отвръщах на подигравките и отново си бях нормална, само дето ми беше малко неприятно да разговарям с него и бързо отминаха подигравките, а майка ми споделя как и на нея и се е случило това, обаче тя се срамувала и подигравките продължели дълго време. хубаво е да се пробваш да рискуваш, за да се убедиш.
    Аз съм една от силните жени, които устояват мнението и позицията си! Харесвам онези, които се приемат такива каквито са и са здраво стъпили на земята! ~ Аз съм една от тях и се гордея с това! Всеки трябва да се уважава!
    Фейсбук профил: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002183543846

  8. #8
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Кажи и,от опит глава не боли.Не се знае дали наистина го е казала това,или е измислица.

    Ако не откликне на чувствата и я помоли да не си разваляте приятелството и всичко да остане така,както е било до сега.

    Естествено ако ти го искаш де.

  9. #9
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    Цитирай Първоначално написано от Evterpa
    Не слушай странични хора.
    Тоя, с който си говорил, може също да я харесва и да ти е дал грешна инфо с цел заблуда на противника. Наблюдавай й поведението и си изгради собствено мнение.
    Дам,не може да си сигурен,че наистина тя го е казала.
    Според мен й кажи.
    'Don't be afraid of death;
    be afraid of unlived life.
    You don't have to live forever,
    You just have to live.'

  10. #10
    Голям фен Аватара на crowberry
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    седмият облак, в ляво..
    Мнения
    528
    Да бе, да и каже. И си представете, че оня не е излъгал. Виж, ако си сигурен в информатора, не и казвай. Ако не си, каквото ти казва интуицията, това направи. За едно нещо са прави хората по-горе, че ако и кажеш, нещата ще се променят.
    Where'd you go?
    I miss you so.
    Seems like it's been forever,
    since you've been gone.
    Please come back home...

  11. #11
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    Цитирай Първоначално написано от crowberry
    Да бе, да и каже. И си представете, че оня не е излъгал. Виж, ако си сигурен в информатора, не и казвай. Ако не си, каквото ти казва интуицията, това направи. За едно нещо са прави хората по-горе, че ако и кажеш, нещата ще се променят.
    Eми какво толкова..Ще се прави на ударен.
    'Don't be afraid of death;
    be afraid of unlived life.
    You don't have to live forever,
    You just have to live.'

  12. #12
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    По - добре опитай.
    Вярно е , че ако тя не изпитва същото нещата ще се променят , но тогава най - вече от нея ще зависи да си задържите приятелството
    .
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  13. #13
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Фани я за газо

    Иначе - по розово положението ти няма да стане. Ако искаш девойката да има още един повод да те отбягва - действай. Не си си подредил картите като хората и нямаш шанс за успех в случая.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Не слушай странични хора. Това си е между теб и нея.
    Действай.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си