
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Тотално дЪрво в леглото
Може пък ти да не я предразполагаш, да не и доставяш достатъчно удоволствие? Ако пък ли си убеден, че проблемът е в нея, кажи й го без заобикалки, но все пак мило и не грубо. Пробвайте тя да е отгоре да я видим как ще стои като дърво.![]()
Дай ми примерна реплика, с която да й каже, че е дърво по мил начин.
И свещи и рози и кво? Тя ако е напълно безчувствена там долу и Брад Пит да й доведе пак ще лежи и ще гледа в една точка. Има и такива хора. Но се съмнявам да е до момчето. Бившата на гаджето на една приятелка също си е била дърво. Той ми е разказвал-какви ли не неща е правил за нея, не е като да е неопитен, но тя си лежи и си чака. Но всъщност май е била твърде мързелива. :ДПървоначално написано от ledenakrasota
Поговори с нея, пък току виж нещо се промени.. Но предполагам, че не иска и да говори на тая тема и като стане дума за секс се черви и увърта.
Еми поеми инициативата бе, нали си мъж (така де, момче, се в гъз). Предлагай неща, инициирай, говорете за това, а-у. Имаш уста, говори с нея.
Нещата са поправими, кво мрънкаш само, вместо да мислиш решение за проблема.
Пичове вие го изядохте човека за тва дАрво и аз пиша подобно не защото то не знам бг ами защото.. просто съм си свикнал на компа да си пиша така от Англ.иначе по темата де да знам прояви няква инициатива.. в секса.. ти казваш че тя само стои и гледа а сигурен ли си че и ти не правиш същото ? ;д
оф не разбрахте ли че не съм свикнал на компа да пиша на бг .. аз просто не знам (не съм се научил) къде са БГ буквите на клавиатурата за това пиша на флех тайп с Англ букви на Български!!!!!!
И за каква инициатива ми говорите
Тя каза че не обича да прави свирка - викам Океу няма да те карам
Аз си я лижа - Тя каза че и харесва.. и няма нищо против
Позите ги сменяме.. и единствено когато тя е отгоре се движи малко ( но повече ме чака аз да я гушна през кръста и аз да се движа)
Опитах какво ли не секс на нови места .. играчки а бе всичко и не става и не става все си е същото то дЪрво! Не искам да я загубя само заради тъпия секс.. .. но пък и не мога да седя еи така и всеки божи ден да е едно и също целуваме се гушкаме се и е Супер разгорещена.. в момента в които дойде същината на акта.. тя просто замръзва и край ляга и чака
Много е досадно!.. просто де да знам аз снощи и казах нали поговорихме но.. тя каза че за нея това е нормално и че... въпреки че не показвала емоции тя ги изпитвала "и то били много силни"
а и не вярвам да е от мене се пак то не е "ядрена физика" правенето на секс.. е знам че си има своите тънкости .. но .. се пак - /тонове порно/книги/ и-нет / практика - НЕ МОГА аз да съм дЪрвото!
Порното не е фактор! Тва, че си гледал много порно не те прави еб*ч!!! Нито книги, нито интернет, нито нищо ОСВЕН практиката и собственото ти съзнание не могат да те направят читав в леглото. Това, че знаеш МНОГО за секса не значи, че можеш да го правиш. Писах ти вече нещо, което надали много си прочел. При такива обстоятелства можеш да и поставиш ултиматум, че така не можеш да правиш секс, все едно го правиш с кукла, баси... Кажи и, че ако продължавате така, губиш желание и чувства. Разбери нещо, секса се прави от 2ма, връзката се поддържа от 2ма, ако няма читава комуникация и инициатива между вас, връзката ви ще е ужасяващо смотана. Поговори с нея, предразположи я, има нещо, което я спира, може да е имала предишен приятел, който по някакъв начин да я е травмирал докато тя е била неопитна и просто така да е останало. Продължаваш да разправяш колко много разбираш от секса, а едно момиче не можеш да накараш да се раздвижи в леглото, сорка, ама за мен си просто поредния, който търси собствения си кеф....
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
лОЛ Аз ако си търсех собствения кеф щях да я карам да прави свирки и т.н и нямаше да ми пука че тя седи като умряла лавица..! Напротив чувствам се гузен че има нещо което пречи!..
И лол ми ддз имал съм 2 приятелки преди нея.. и 2-те ги побърквах![]()
ще Повторя още веднъж не е от мене 95 % съм сигурен ;д се пак колкото и да е... целувки френска самия секс пози мози знам кво да правя и го правя ..! Проблема е че тя просто си лежи не мога да ви го обясня докато тече любовната игра тя е същинска тигрица.. ;д целувки преградки обарване и т.н и в момента в които го вкарам тя ЗАМРАЗВА просто спира всякакви реакции .. просто забива поглед в тавана и това е като сменяме позата тя да е отгоре тя просто ляга върху мене и чака аз да я гушна през кръста и да се движа.. и не си търся собствения кеф..
можеш да си спокоен/а то ако беше така щях ли да разпитвам в форума да ми дадете някакви идеи освен говоренето вече пробвах не даде резултат..! Просто де да знам момичетата да кажат дали са имали същия проблем / да споделят ако са имали как са го превъзмогнали / и де да знам ДЪРЖА НА НЕЯ АДСКИ МНОГО И НЕ ИСКАМ ДА Я ЗАГУБЯ заради единия секс..
Еми като е такова магаре-няма как да стане. Ще чукаш надуваема кукла и това е положението, повече няма как да ти помогнем.
поговори с нея![]()
ММ днеска имаше напредък уе![]()
![]()
най-после маи разговорът ни снощи е направил нещо преди малко пак легна и заби поглед .. ама само за малко и после почна да пъшка ;д и да ме дере по гърба а когато сменихме позата тя да е отгоре тя си пъшкаше ;д и си се движеше
![]()
ох не можете да повярвате колко съм радостен и щастлив ;д
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Нещо малко което никога не съм мислил че ще оценя толкова много ;д
Първоначално написано от BornToBeWild
![]()
Това ми напомня за вица за кучето,дето го въртели за опашката.Честито,все така еблива да ти е!!
я раскажи вица .. ;д че ня ко да прая ;д и мс за пожеланието хД и аз се надявам такава да си остане ;д
Ми едно куче много обичало да го въртят в кръг за опашката и непрекъснато се молило на стопанина.И той веднъж вече не се сдържал и го попитал:
-Абе ти що така ме караш да те въртя,не ти ли е гадно?
-Ми да ти кажа гадно ми е,ама като ме пуснеш знаеш ли къв кеф е?
...та и твойто е нещо подобноКато не си получавал дълго време,сега и на малко се радваш
ххахахаПървоначално написано от DeHu
хахахахахахахаххахаххахах аххахаа :Д![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ми да радвам се.. дори и на малко вече ;д
Недей, така ще вземе да симулира накрая...Първоначално написано от BornToBeWild
Женско съм! Пикая клекнала...
Мда и аз имам такива подозрения, но..Не е моя работа. Приятен сексуален живот с говорещата куклаПървоначално написано от naksdy
![]()
![]()
Бате не можеш да я наe6eш как си трябва, затова ти е дървена! Пък кой знае... може да е сестра на пинокио!![]()
MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!
И да се ръчка с нос?Първоначално написано от ubuntureload
![]()
Сменяйте пози. Предложи и на задна , но понеже , като гледам за нея би , било много хард й кажи да го правите в поза "лъжички" на някой много им харесва , точно тази поза и е много близка до мисионерската. Общо взето опитвайте нови пози , предложи и тя да е отгоре да те грабне малко тя в ръце.Ако отказва , то тогава може да поговорите на какво се дължи това. Какво точно я притеснява.
![]()
Божкеее...
Виж сега пате , по принцип на латиница дърво се пише така dyrvo.И от сега да знаеш , че английската буква Y на флекс тайп на бг излиза Ъ !Първоначално написано от BornToBeWild
Колкото до другото порното, книгите не са никакъв критерии. МОже да си изгледал всичкото възможно, но или да ти е малка практиката или да не ти идва отвътре. Това да задоволиш една жена е цяло изкуство!
Какво да се прави , не всичко е секс.. ще търпиш и това е. ако не си намери друга кака!
I Love YOU baby![]()
![]()