- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Малко по-сериозна тема за размишления.
Здрасти, просто ми изскочи в ума следното нещо и бих искал да видя мненията ви.
Да кажем, че се намирате в следната ситуация:
Имате приятел/приятелка, който е може би човека, за който сте мечтали от много време, но имате чувството, че нещо не е наред и не знаете какво точно.
От другата страна имате бившия приятел/приятелка, с който сте имали нещо до скоро.
Та в крайна сметка идеята е, че ви се доправя адски много секс. Какво бихте направили?
Бихте изчакали новия човек, когато е готов за това или бихте се обадили на бившия/бившата , при положение, че знаете, че той/тя е готов на момента да дойде да прави секс с вас?
Просто след няколко бири с колегите стигнахме до такъв спор и чух много различни мнения и разсъждения и искам да видя и вашите.
Дали бихте правили секс с бившия/бившата докато сте със сегашния/сегашната само за да задоволите нуждите си, или бихте стиснали зъби и се държите сериозно и чакате?
Не бих се върнал при бивша, щото колко пък да чакам новата? Сигурно и на нея ще й се прави секс.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Когато съм с някого съм само и единствено с него. Ако искам нещо с бившия, ще го върша, но не и докато съм в друга връзка.
Обичам те!!!Първоначално написано от Goddess
![]()
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
Въх... що новата да не иска секс?
Ако така е поставена ситуацията - новата не иска секс за продължителен период*, а бившата иска бих се разделил с новата и бих го карал на злобарки докато се намери следващата. Не сме във възраст да се "чакаме". Или поне аз не съм.
Бившите са забранена зона за менЩото има причина да са бивши.
*условно казано
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House
По-непринудено обяснение не бях получавала...Първоначално написано от Bozichko
![]()
Липсата на секс не убива!
Бих го правила само с човека, с който съм. Ако той не е готов, не е в настроение и т.н., ще чакам колкото е нужно.
И спря да се върти за миг земята..
Изпадала съм в подобна ситуация. Мнооого ми се искаше да правя секс пак с бившия, ама не се върнах назад. Наистина е много трудно да НЕ следваш чувствата си.
Ако ми се случи пак, сигурно пак не бих се върнала назад.
Първоначално написано от antifashionshit
Щом е човека за който си мечтал от много време.... няма такова нещо като: "нещо не е наред ама нз какво". Седиш на задните си части и ЧАКАШ И както казаха преди мен: Липсата на секс не убива!
Не бих го направила с бившият! Колкото и да беше хубав секса с него ( макар и най-хубавият, който съм правила ), няма да повторя, не и сега! Ще дам колкото време му е нужно, на новият човек до мен. Не бих му изневерила, не го заслужава. Когато той е готов тогава секса, и само с него!!
Само аз ли си мисля че първо се запознаваш с някой и след това той заема статута на Човека в живота ти, а не обратното - отъждествяваш някого с Човека и след това почва всичко да се върти около това?
Питам щото всички си решавате че сте срещнали принца и ще чакате, без да имате някакво основание за това. Ако двама човека се разбират, то не би трябвало да имат (сериозни) проблеми. Ако двама човека нямат проблеми, или вече се разбират или са на път да започнат да се разбират.
Нещо такова?
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House
В днешно време има ли момче, което да иска да не избързва със секса ?? Филма е по-скоро при момичетата...
Първоначално написано от antifashionshit
I do! Секса не е всичко и ако на единия от 2мата не му е времето или не му харесва, си е направо трагедия.Първоначално написано от djipsito
Бившата си е бивша поради причини. Щом един път е станала бивша, ще стане пак, изключително рядко са случаите, в които бивши гаджета се събират и всичко продължава и даже е по-добре от преди. Обикновено щом е имало причина да се разделим, ще има отново причина за раздяла... Не съм консервативен човек, но от опит си знам, че не си заслужава да си блъскаш главата за нещо, за което вече си си я блъскал/а...
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
TRUE.Първоначално написано от reni7o0o
![]()
awerw♥
Да, наистина, много "сериозна тема за размишления"!
Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.
Значи само защото ме е засърбяла катерицата ще ходя при някакъв си мухльо при положение, че имам човек до себе си!?!?!?![]()
Няма как де не е готов за мен! По скоро аз няма да съм готова за новия ми! Но щом сме заедно това означава, че все пак си имам чувства към него, а не към предишния. Защо тогава да се сещам за някакъв страничен човек?
Няма да умра от липсата на някакво е*ане. Има много по-важни неща.![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ
Бих изчакала. И какво значи "нещо не е наред" .. няма перфектни връзки. Предпочитам да седна с новия и да поговоря ако нещо ме притеснява, отколкото да се връщам при нещо, което вече е приключило.
Продължава се напред и не се живее с миналото.
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
То не е хубаво като те засърби да ходиш при друг. По-скоро ползвай водичка и сапунче, ще оправи сърбежаПървоначално написано от ledenakrasota
![]()
![]()
![]()
![]()
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
Първоначално написано от Bozichko
![]()
![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ