.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    еми мисля че е малко гейско

  2. #27
    Guest
    Много са ми смешни "Аз съм на еди колко си и не съм барвал нито едно косъмче..ЯД ЛИ ВИ ЕЕЕЕ"...

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от muho
    Хора, споделете с какво да бръсна мъдките(освен кола маска), че с бръсначката ме е страх..
    Ами не знам! Пробвай с косачка или бензинов трион! Аз си ги махнах с лозарска ножица! xD

    По темата: 13!

  4. #29
    Още как почна да пуска брадата и му извадих самобръсначката
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  5. #30
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    Много са ми смешни "Аз съм на еди колко си и не съм барвал нито едно косъмче..ЯД ЛИ ВИ ЕЕЕЕ"...
    мдам ... стгласна съм с теб
    awerw


  6. #31
    Аватара на Grommash
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Провинцията
    Мнения
    745
    Точна година не помня, но има-няма 5 години вече.




  7. #32
    пдлииииии

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  8. #33
    Ми аз от 13-14 годишен(сега съм на 15) за пръв път се обръснах отдолу .. и не ме ''бучка''

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от Loooooser
    15 .. Пък и не ти е нужно ако не водиш полов живот.. сам си преценяваш .. виж примерно сега като съм на 17 трябва редовно ама като си по малак изобщо не ти трябва.. :P
    ЛУД ЛИ СИ?
    Лично аз, когато имам косми отдолу се чувствам некомфортно, дори и все още да не водя полов живот. Друг въпрос, че е нехигиенично, трети - патокът изглежда по-голям без храсталяка там. Затова грижливо го минавам с кола маска, а в повечето случаи /без излишни коментари по това/ с пинсетка. Всъщност повечето мъже са големи женчовци на тема обезкосмяване, повечето ги е страх дали ще боли, а оправданието им е, че е гейско да си махаш космите Не ста'а пич, сеш се?
    Със самобръсначка още не съм ги минал, щото с горепосочените методи космите стават доста по-тънки. От 12 годишен го правя. Демек - от 1 година. А точно пък на 15 да си девствен и необезкосмен - тъпо, щото винаги от някъде може да изскочи нещо

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от GGGXXX
    Цитирай Първоначално написано от Loooooser
    15 .. Пък и не ти е нужно ако не водиш полов живот.. сам си преценяваш .. виж примерно сега като съм на 17 трябва редовно ама като си по малак изобщо не ти трябва.. :P
    ЛУД ЛИ СИ?
    Лично аз, когато имам косми отдолу се чувствам некомфортно, дори и все още да не водя полов живот. Друг въпрос, че е нехигиенично, трети - патокът изглежда по-голям без храсталяка там. Затова грижливо го минавам с кола маска, а в повечето случаи /без излишни коментари по това/ с пинсетка. Всъщност повечето мъже са големи женчовци на тема обезкосмяване, повечето ги е страх дали ще боли, а оправданието им е, че е гейско да си махаш космите Не ста'а пич, сеш се?
    Със самобръсначка още не съм ги минал, щото с горепосочените методи космите стават доста по-тънки. От 12 годишен го правя. Демек - от 1 година. А точно пък на 15 да си девствен и необезкосмен - тъпо, щото винаги от някъде може да изскочи нещо
    Мерси че ми припомни младините, когато си ги мерехме с линийка и си обсъждахме габаритите, тъй да се каже.
    На 19 съм и не се обезкосмявам долу. Веднъж се обръснах да видя какво е, бях на 15. Е няма такъв сърбеж братче, беше ме срам да излизам по улиците, защото не можех да спра да си ръчкам оная работа. От тогава реших да не се бръсна, ако ще небето да се срути. Ако някоя реши да ме зарязва щото не се бръсна, майната й.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от alexilaiho
    Силно съм против обаче обезкосмяването на краката.Намирам го за супер педалско и противно.Един нормално развиващ се хетеросексуален мъж,едва ли би почнал да го прави.Затова аз не го правя и приятелката ми го намира за супер яко,защото вече 90% от момчетата на 15 16 17 си бръснат краката...
    много съм съгласна с теб .. аз съм момиче ама и на мен ми се струва супер педалско също не ми и харесва да са ного големи космите но при такъф случай с машинката и става идиално и не слушай приятелката ти да си ги бръснеш хахахахах
    Zombies maricones Zombies maricones ... Zombies que te cojen y te laman los cojoneeeeeeees
    Зомбита педали Зомбита педалии .. Зомбита които те хващат и ти лижат топкитееееее



  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от prout1
    Веднъж се обръснах да видя какво е, бях на 15. Е няма такъв сърбеж братче, беше ме срам да излизам по улиците, защото не можех да спра да си ръчкам оная работа. От тогава реших да не се бръсна, ако ще небето да се срути. Ако някоя реши да ме зарязва щото не се бръсна, майната й.
    а помислил ли си да си ги махнеш със машинка за главата??? космите не се махат до дъно..няма да те сърби а и е доста по приятно.
    Zombies maricones Zombies maricones ... Zombies que te cojen y te laman los cojoneeeeeeees
    Зомбита педали Зомбита педалии .. Зомбита които те хващат и ти лижат топкитееееее



  13. #38
    От 11 годишен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си