Какво мислите за тва,ако момичето е по-високо от гаджето си ?
Когато имаш НУЖНОТО и не даваш НЕОБХОДИМОТО, оставаш с НИЩОТО и чак тогава осъзнаваш същноста на МАЛКОТО, което е трябвало да дадеш.
Ако се обичат не е голяма пречка, но 100% някой ще им се присмива, защото си е смешно!
~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
губuш по една мuнута щастuе.. ♥♥
Еми лично на мен не ми харесва момичето да е по- високо от момчето, Но щом се обичат.... няма лошо.
![]()
awerw♥
Оф, оф, оф, оф, оф... Съвсем изтрещяхте вече!!! КВО ЗНАЧЕНИЕ ИМА БЕ??? ЛЮБОВТА Е СЛЯПА!!! ТОЧКА ПО ВЪПРОСА!!! Баси глупавите теми, заклевам се...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
що за мъж... ще е по нисък от жена къде му отива тоя тестостерон... грозно е ама ако е ниско момчето нема голям избор освен да е с по високо момиче
Малко е смешно,но той не е виновен,така,че...
Нервите на друго место,ако обичашПървоначално написано от Bozichko
![]()
Когато имаш НУЖНОТО и не даваш НЕОБХОДИМОТО, оставаш с НИЩОТО и чак тогава осъзнаваш същноста на МАЛКОТО, което е трябвало да дадеш.
Кви нерви бе? Изразявам си мнението, нали за тва си пуснал темата? Ще се нервя аз, щото на някой краката са му къси...Първоначално написано от RoCkSpOt
![]()
!!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
Like Jesus
Викаш не съществуват ниски момичета...Първоначално написано от microice95
![]()
Постъпи грешно... с правилното момиче.
Е,не е много нормално,но какво пък.Важен си ти,важни сте вие като двойка,а не онзи,който ще каже "я,тая е по-висока от тоя!" и след малко ще забрави.
На един колега приятелката му е една глава над него, а сигурно е и повече килограми - не че тя е много просто той е много малко.Момичето си е мацка от всякаде. Честно казано обаче са супер комична гледка, обаче хората са си заедно 4 години. Такива подобни мистерии съм виждал много ама никога не мога да си ги обясня, момичетата често имат нелогичен избор. Една приятелка - гимнастичка, моделче, страшна ходи с един - 3 години по малък от нея, без 1 лев и не особено лицеприятен. Но момчето явно е свестно и си се обичат. Тааа това са примери, които по казват че все още има момичета, които не се интересуват само от парите и външния вид.
![]()
"If you look like an idiot it's probably punk."
знам, че звучи адски тъпо ама на такива се смея :Д нз някакси момчето изглежда като кастрирано :Д не може гаджето му да е по висока някфо гадно е .. аз лично съм висока 175 и обожавам токчета :Д и просто излизам с високи момчета.. но истината е, че наистина височината няма значение.. ако има любов другото не е от значение.. в крайна сметка кво ти пука кво ще каже некъф непознат който няма да видиш повече.. ако обичам човека не би ми пукало
супер смях е.
Локо Пловдив и тесни пичkи майна.
На път съм да си кОвна по - висок пичага и в интерес на истината ще ми се случи едва за втори път. Супер много джобни бинбони има, освен че с моите скромни 1.70 вече открай време си се чувствам висока. Общо взето, да е по - висок от мен е плюс, ама не е определящо.
Ми верно малко си е смешно ,но пък любовта е сляпа и е важно вие да си се обичате !А пък за момчето то ще си израстне според мен
![]()
Аз знам за такъв случай, но не виждам нищо смешно/срамно, все пак човек не си избира колко да е висок, нито пък в кого ще се влюби.
ндаам..Първоначално написано от nepowtorima
![]()
И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33
Стига да не му пречи, няма проблем.![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ