.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    защо ме излъга

    Здравейте на всички. Значи мояте е една дълга и сложна. С гаджето ми сме разделени за известно време. Смисъл такъв далече сме един от друг. Всеки ден си пишем и си говорим, което ми е ацки приятно. Но снощи ми каза че му се спи и става но после го видях че е налиния. Предполагам че сега си мислите че преовеличавам. Е може и така да е но ми стана ацки кофти когато видях че ме е излъгал направо откачих. Моля ви кажете ми какво да му кажа или просто преувеличавам и реагирам прекалено много. Знам че и той има свой живот но трябваше ли да ме лъже? Благодаря ви предварително и ако може си ми няговорете всякви простотиики за да се поосвестя малко .

  2. #2
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    И к'во може просто да не е излязъл от скайпа. аДСки
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  3. #3
    Голям фен Аватара на crowberry
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    седмият облак, в ляво..
    Мнения
    528
    (faceplm) Момчето може да не иска да чати с теб. Може и да е легнал и да си е забравил включен компа.. Не откачайй..
    Where'd you go?
    I miss you so.
    Seems like it's been forever,
    since you've been gone.
    Please come back home...

  4. #4
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    Преувеличаваш определено.
    'Don't be afraid of death;
    be afraid of unlived life.
    You don't have to live forever,
    You just have to live.'

  5. #5
    да може и така да е аз каква съм си песимиска. Но той беше влязал около 30 минути след като говорихме. а и толкова ли е трудно просто да ми каже че не иска да си чатим

  6. #6
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    Ебахти филма си!
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  7. #7
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Излез от филма
    Може да е забравил компа включен или да се е сетил нещо, че е забравил и затова да е влязъл. Понякога и скайпа така се бъгва, че показва някой он, а той всъщност не е ( имала съм не един такъв случай ).

  8. #8
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    Цитирай Първоначално написано от vqra
    да може и така да е аз каква съм си песимиска. Но той беше влязал около 30 минути след като говорихме. а и толкова ли е трудно просто да ми каже че не иска да си чатим
    Радвай се,че не те игнорира.
    Човекът най-вероятно си има друга причина.
    'Don't be afraid of death;
    be afraid of unlived life.
    You don't have to live forever,
    You just have to live.'

  9. #9
    благодаря за разумното мнение олекна ми :P

  10. #10
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477
    аз никога не си излизам от скайп! спокоооойно , не превъртай !...(много ми е интересно ако откача заради нещо такова какво ще стане ако го види да си говори с друго момиче!.. )...
    Ако си пич като мен няма да ти трябва подпис!..
    (... това не е подпис , просто така ти се струва!... ...)


  11. #11
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    НИКОЙ НЕ ГО Е НАПИСАЛ!111

    ПО-РАС-НИ.
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  12. #12
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    откачена работа

  13. #13
    И при мен се е случвало така какви ли не глупости са ми минавали, може както казват другите да не си е изключил скайпа не се притеснявай всичко ще бъде наред ! Според мен в най-скоро време пак ще се съберете

  14. #14
    Аватара на Bozichko
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Софийските потайности
    Мнения
    345
    Не завиждам на гаджето ти! Ако си постоянно толкова нащрек, човека може да има нужда да остане малко сам.. Скайпа му бил включен, а той си легнал. BIG FUCKING DEAL, get over it !!!
    !!! Мъжкото достойнство се измерва в широчината на усмивката на жената, с която току що е правил секс, а не в това, което е измерено с линийка !!!
    Like Jesus

  15. #15
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Оуу милото аЦки ме трогна темата ти ще следя с интерес

  16. #16
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Добре , да кажем , че не му се е пишело с тебе и ако ти го беше казал в прав текст - 100% щеше да ти стане гадно и пак щеше да пуснеш тема ,ама защо така и не знам си какво. Осъзнай се.
    Може да е имал някаква друга работа , да не е изключил компютъра си. Яко си се вкарваш във филми.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  17. #17
    т'ва ми се случва ... всеки ден . работа е там,че преди да си излезне от скаип -казва чао на д.р. хора , с които си е писал.
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001839142904

    " Tattoos aren't limited to sailors. It's a form of art I find it beautiful. I love it. "
    Megan Fox

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    bg
    Мнения
    191
    Че какво и аз съм го правила същия номер.Казвам му чао защото той пише от телефона си,който не с клавиатура.И трябва да чакам около 5 минути да дойде 1 съобщение при мен.И вече като сме си писали така близо 2 часа от, които половин час ако не и повече минават в чакане.Аз му казвам айе чао слънце,че утре трябва да се става рано.А аз всъщност стоя още малко около половин час и после на истина лягам.А и наистина може просто да е забравил да изключи скайпа аз примерно много рядко го изключвам.Не се притеснявай.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Може да си е забравил скайп-а включен
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  20. #20
    големи сте оптимислти много ме радвате благодаря ви искрено :P

  21. #21
    Ooo, и аз откачам за такива малки работи, но какво да се прави просто съм си такава Но моя съм си го научила да си ми казва всичко в прав текст... поне това е добре.Пак истерясвам де, нооо тва си е до психическото състояние ха ха
    Понеже и моят приятел е в друг град и аз искам да го чувам постоянно, не че е възмойно, но просто се побърквам иначе :/
    Може да пиша глупости, но ми се спи, и ми липсва...ииии ще си лягам иии това е .. уф

  22. #22
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Аааа и кво всички почнаха да я успокояват и да и приказват врели - некипели.

    Авторке като си такъв филм.. кво очакваш да ти каже? Може ли скайпа да ви дава наклон на трибуквеника, бахти...

    Вземи порастни малко и излез от филма че някой иска да те лъже винаги.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  23. #23
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Moя Скайп с месеци не е бил изклчван на поне 2 пъти.

    П.П.
    ПО-РАСТ-НИ
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  24. #24
    Често ми се е случвало да казвам лека нощ , чао , но да остана да си догледам филм,клип или точно този момент да съм видял нещо и да разгледам. Както казаха също , някои не си изключват компютрите , както аз преди. Толкова ми се спи , че направо гася монитора и лягам.

  25. #25
    Един ден и ти направи същото.
    Die nameless, mothafucka`

    Fuck it.
    "One good thing about music, when it hits u, u feel no pain." B. Marley

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си