.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Все още не съм го преживяла.

    Здравейте, азз съм момичче на 16. И мойта история е такава:
    Преди около 2 месецеца се разделих с приятеля си, бяхме заедно 3 години. Когато ми каза че късаме аз бях съвсем объркана не разбирах какво става. Попитах го защо той ми отговори ''ами не съм сигурен, незнам''. Веднага заплаках, прибрах се вкъщи- около 3 седмици не бях излизала, не бях яла от 1 седмица и половина, с една дума нямах желание за живот. Опитах се да го преживея, но така и не можах и все още го обичам. Ние сме в един клас и ми е много трудно..Още в началото разказах тази история и ми отговориха така: '' Не виждаш ли той те обича, постоянно е при теб '' , '' Ще се съберете ще видиш той ми каза'' , '' Ще съжалява'' , ''Нарочно го е направил, за да се засилят чувставата един към друг'' и така. В училище през цял цас се гледаме, обръща ми доста внимание, ии винагии се закача с мен. От тези 2 месеца аз не съм му чатила нито 1 път а само той и си чатим всеки ден. Иска да му споделям вичко..Аз наистина много го обичам и искам да ссе съберем, но незнам на кого да вярвам, не знам дали тойй ме обича.Вие как мислите?
    ПП:моля ви без коментари като ''много си малка'' ''махни го'' и т.н.
    Благодаряяя
    Ms. Justt Perfktt..<3333

  2. #2
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Може в момента да е нещо объркан, не знам.....
    Но според мен още си те обича....
    awerw


  3. #3
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485
    Кой знае каква простотия от сорта на "Така ще си засилят чувствата ни" му е хрумнала..
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    :Disneyland :D
    Мнения
    380
    Аз мисля, че гаджето ти е гей. Не се обиждай.
    I'm a GIRL ^^ I'm PROUD

    Американски форум - питаш и ти отговарят
    Руски форум - питаш и те питат
    Български форум - питаш и всички ти казват колко си тъп!

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    около 3 седмици не бях излизала, не бях яла от 1 седмица и половина,
    Начи, като ви чете човек мненията, ще каже, че всеки, който яде и спи след раздяла, не е обичал никога.

  6. #6
    Успех.
    Не съм перфектен но си струвам!


  7. #7
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Определено те обича.
    Единственото нещо,което ми хрумва е това, че на вашите години имате доста сериозна връзка. Повечето на 16, особено момчетата гледат бройките и яко ги тресе хормона. Разбира се, искат връзка. Но и другото е приоритет. Може да се е уплашил от сериозността и просто да е пробвал нещо такова.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  8. #8
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Няма какво да направиш.Ако ,иска да сте заедно ще поговори с теб.Ако ли не,то всичко между вас е било въпрос на тези 3 години.Може би ви трябва време.
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си