.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Наркотици и лекарства??

    Предрусах с амфетамин, възможно ли е да ме боли гърло от това? Адски червено е и едвам преглъщам. Днес пак шмърках с надеждата да ми мине и наистина болката спря, но съвсем за кратко, после се усили.. та, другите ми въпроси са да взимам ли някакви хапчета, или ще си мине от само себе си и има ли лекарства които по никакъв начин не трябва да се взимат, докато още имаш дрога в организма и кои са те? Моля ви не ме съдете, благодаря ви предварително.

  2. #2
    Голям фен Аватара на BuBzzz
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    793
    Как може да се друсаш..тва е толкова вредно..най-добре се спри докато е време а за гърлото не знам не се друсам


    BuBy

  3. #3
    За да се изчистиш от дрогата и червеното се предрусай с морфин

  4. #4
    Как може да си съсипваш живота така ?? Това е пълна простотия , престани да се друсаш и може гърлото да ти мине Кви са тия простотии , че ако шмръкнеш малко ще ти мине

  5. #5
    е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..

    Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Moerder
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..

    Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!!
    не, говоря за нурофен например..

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    Цитирай Първоначално написано от Moerder
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..

    Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!!
    не, говоря за нурофен например..
    Ааааа, ти с Нурофен се друсаш... мхм....добре.

  9. #9
    Не се изразих както трябва.. искам да пия някакво лекарство, за да ми мине болката в гърлото и по тялото, Нурофена винаги ми е помагал, но не знам дали няма да ми стане нещо, като смърках преди 5 часа..

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    156
    Цитирай Първоначално написано от Moerder

    Ааааа, ти с Нурофен се друсаш... мхм....добре.

  11. #11
    Сега видях, носа ми отвътре е адски червен.. моля ви, никой ли не знае дали може да е от амфетите и какво да правя

  12. #12
    Guest
    Кухи лейкииии!

  13. #13
    Аватара на superskank
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    71
    Момиче, незабавно спри да приемаш амфетамини.
    Всичко което го шмъркаш минава през гърлото ти и точно от там се получава болката.
    Прочисти организма си с вода! Пий много вода. Няма друг начин.
    Вредно е да пушиш, докато оздравява гърлото ти.
    Можеш временно да взимаш ацетизал, ако поддържаш температура от наркотика. (не трябва да прекаляваш и с лекарството)

  14. #14
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    Живота си е нейн , ако иска да мре - да мре

  15. #15
    Пий 2-3 кофички кисело мляко да се изчистиш и отивай на лекар.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  16. #16
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от superskank
    Момиче, незабавно спри да приемаш амфетамини.
    Всичко което го шмъркаш минава през гърлото ти и точно от там се получава болката.
    Прочисти организма си с вода! Пий много вода. Няма друг начин.
    Вредно е да пушиш, докато оздравява гърлото ти.
    Можеш временно да взимаш ацетизал, ако поддържаш температура от наркотика. (не трябва да прекаляваш и с лекарството)
    Отиди и на лекар, ще ти даде рецепта за нек'ви хапчета за гърло. И амфетите са абсолютен боклук, особено това, което ви предлагат по улиците в БГ. Нищо чудно да има нещо, което да те разранява. Обсъди с ваш'те как можете да си гледате една саксийка с тревичка. Просто най-добрият възможен вариант.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си