- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Честит Рожден Ден на umri!
човекът,който би пуснал тази тема няма възможност,затова го правя аз.
да е жив, здрав и щастлив,любовта и разума винаги да са с него,защото така ще дойдат и успехите в живота.
Le rhum au mambo.
На колко ставаш, бе изверг?
"Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."
Честит, Честит!!!![]()
~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
губuш по една мuнута щастuе.. ♥♥
Честит да му е![]()
А кой е човекът, който би пуснал тази тема?Първоначално написано от JoeLeTaxi
ЧРД!![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ
ЧРД !![]()
Благодарим
На 19.Първоначално написано от ccdesigns
Ето малко матрял от запоя. http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...44251974_n.jpg
Temet Nosce
벨야카
Честит, на патерици малко.![]()
Everything changes, but beauty remains ...
Честит, честит![]()
![]()
Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..
на патерички честит!![]()
"Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."