.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 27 от общо 27
  1. #26
    За феновете на сериала: http://www.facebook.com/passionsbg

  2. #27
    Разбира се ,че си спомням за този сериал даже и сега го следя по youtub ,но за жалост на английски стигнал съм до 3 сезон абонирал съм се в един канал където качват сериите им ,но става много бавно.Сериала е просто е УНИКАЛЕН,а по нататък в сезоните особенно в 2,3 там е най-интересно как Чарити отива в силите на злото като Кей братовчедка ия замразява и от магията излиза Зомби Чарити нейна двойничка.Сериала е уникален спомням си когато го даваха през 1999 година по различните канали го въртяха, но за жа лост нямат пари да закупят 10 те сезона ,а само 1 сезон.Сериала е 10 сезона по 255 серии бреблизително на сезон.Започва през 1999 година заваршва 2008 година .Сериала стана популярен както в Америка тка и в другите даржави невероятен сериал,а не като дарзост и красота скучен в всяка серия има напрежение.Дайте да се беденим и да варнем сериала на българските екрани,ако могат да закупят сезоните.Ако някой има някаква информация отностно Сериала Старсти нека ме пита или някаква нова идея,защотото съм луднал по този сериал!Ако се излачва в България съм убеден,че ще има стотици фенове както малки така и големи хора нека направим нещо по въпроса ако е вазможно де.Чао за сега и очаквам някакви коментари и отговори и мнения относно изказанто от мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си