.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Новини около филма ми

    Знам,че дълго чакахте новата доза новини!Сега,желанието ви се сбъдна!Знам,че тази информация ще държи усмивките на лицата ви за цялата седмица!
    Всичко е готово!
    Всъщност,хакнах Final Draft доста easy,мислех,че ще бъде нещо хард,все пак не е евтина програма ( малко ) .. Но да.За тези дето не знаят,това е най-разпространената ( за момента ) програма за писане на сценарии.За това моят сценарий ще бъде започнат скоро!(днес) . Историята е готова,само трябва да напиша точните реплики и т.н и да ги раздам на мойте мочачос.
    Една приятелка каза,че ще ми услужи с Canon EOS 600D ( не разбирам много от апарати,щото от това дето разбирам,ще ми трябва цел живот да събирам да си го купя ,но предполагам е хубава ) .. Мхм..Стативче ще си носи тя + още някой работи.Почти 'сичко е готово..къщата в която ще се снима е доста забутана в гората,щото е някаква хижа или нещо такова на едни приятели,тоест ще трябва 4-5 дена да се спи там..Така че,УЕС !Ето новото инфо,единственото ,което ни трябва е
    - Камера ( искам резервен вариант,понеже миналия път в последната секунда казаха,че няма да може,сега може и пак да стане така )
    - Костюм за убиеца,щото ще се намали максимално актьорския състав и убиеца и още един от героите ще го играе един и същ човек.
    'сичко е реди.
    О.о
    Но!Ако не ви интересува нищо от това,което казах и мислите,че съм дяволско изчадие и трябва да горя в ада ви поздравявам с тoва произведение,специално от мен за вас!

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vHAvjaHtlMA[/youtube]

  2. #2
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Final Draft? Трябвало специална програма за писане на сценарии?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Final Draft? Трябвало специална програма за писане на сценарии?

    Да..щото примерно като напишеш Int.Garden - Night и после всеки път като напишеш Int. ще ти се появява за градината,това става и за къщата и т.н,става 100 пъти по лесно от това да пишеш на ръка,както примерно на Word. В смисъл не само за Int,също и за Exp.Fade in.Fade out .Cut to,Jump to и т.н .. доста по-лесно е.. Също и диалозите са много по-прегледни и като натиснеш "Диалог" - ЛейдиДИ примерно ти го изкарва така



    Лейди Ди
    - Final Draft?


    А не да копваш спейс всеки път за да ти излезе по средата и да става прегледно и т.н,а бе доста работи са.

  4. #4
    брат давай готов продукт , какво ни занимаваш с глупости. o.O

  5. #5
    а бе натиснах спейс и пак е ЛейдиДи в началото.

    нещо такова

    --------------------------------ЛейдиДи--------------------------

    -Final Draft?

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    аха

    еми хубаво
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си