.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549

    Къде се чувствате на място и не на място?

    Пишеше ми се тема ... в която всеки да каже в какви ситуации е изпадал..
    Къде се чувства на място и не на място..
    И така.. хайде кажете сега..

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Чувствала съм се не на място само в компанията само на един определен човек.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не на място се чувствам:

    -в малки помещения с много хора (това са дискотеките,барове,клубове и такива ти места)
    -на места, на които хората са сериозни, т.е. говорят неща, с които изобщо не можеш да разбереш истинската им същност. Пример: На откриването на учебната година се бяхме събрали в една въз големичка хубава зала, в която говореха някакви много наизустени неща и се държаха така, все едно са до кралицата. Не съм сигурна, че мога да се обясня, но просто не се чувствам добре сред фалш, изкуствено държание и лицемерие само, защото етикета го изисква.
    -на места, които нямат ниищо общо с мен и душевното ми състояние.

    Чувствам се на място:
    -в нас
    -сред природата <3 (парк, някъде на високо, някъде на широко)
    -на откъсната от света пейка под голееми дървета, спускащи клоните си величествено
    -галерии/сувенирени магазини/театър/всичко, което може да ме остави с отворена уста и блещукащи очички
    -на места, на които се открива нещо ново и забележително (Интересно ми е и се чувствам като турист )
    -чувствам се на място, когато съм с равни обувки, тесни дънки и удобна тениска (нещо такова) Ако съм с нещо по-различно (сиреч офицЯлно, лъскаво и помпозно, се чувствам като дърво и ужасно неудобно и НЕ на място)
    -чувствам се на място и когато ме гушат много, много, защото забравям всичко останало и си се разтапям в прегръдчицата. ^_
    -има и друго, но не мога да го обясня
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Не на място:

    -На чалга купони
    -На тренировки по винг чун, посещавани от хора, които учат за охранители на ВИП лица
    -На курс по machine learning
    -В сектор Б
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Не на място се чувствам:

    -в малки помещения с много хора (това са дискотеките,барове,клубове и такива ти места)
    -на места, на които хората са сериозни, т.е. говорят неща, с които изобщо не можеш да разбереш истинската им същност. Пример: На откриването на учебната година се бяхме събрали в една въз големичка хубава зала, в която говореха някакви много наизустени неща и се държаха така, все едно са до кралицата. Не съм сигурна, че мога да се обясня, но просто не се чувствам добре сред фалш, изкуствено държание и лицемерие само, защото етикета го изисква.
    -на места, които нямат ниищо общо с мен и душевното ми състояние.

    Чувствам се на място:
    -в нас
    -сред природата <3 (парк, някъде на високо, някъде на широко)
    -на откъсната от света пейка под голееми дървета, спускащи клоните си величествено
    -галерии/сувенирени магазини/театър/всичко, което може да ме остави с отворена уста и блещукащи очички
    -на места, на които се открива нещо ново и забележително (Интересно ми е и се чувствам като турист )
    -чувствам се на място, когато съм с равни обувки, тесни дънки и удобна тениска (нещо такова) Ако съм с нещо по-различно (сиреч офицЯлно, лъскаво и помпозно, се чувствам като дърво и ужасно неудобно и НЕ на място)
    -чувствам се на място и когато ме гушат много, много, защото забравям всичко останало и си се разтапям в прегръдчицата. ^_
    -има и друго, но не мога да го обясня
    Не на място абсолютно същото..

    Иначе на място,нЕкъде с хора с които можеш да си говориш за 'сичко .. не само филми или музика или природа или училище,където можеш да препускаш от тема на тема постоянно ..
    Един - два пъти съм бил зад кадър на няк'ви филми само да разнасям нЕкви глупости,дори не ми платиха .. чувствах се все едно съм вкъщи,можех да работя това паралелно с училището постоянно,дори и без заплащане.
    Близо до камери имао..
    На път..като пътувам някъде,независимо с кой,само да е далече се чувствам много яко,много е готино да отиваш на готино място и по пътя да размишляваш за живота и да си мислиш,какво ще стане сега и т.н и т.н ;Д ..

  6. #6
    Супер фен Аватара на cweeet
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 354
    на място:
    - mcd;kfc
    не на място :
    сред хора,които са на диета.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от ndirector
    На път..като пътувам някъде,независимо с кой,само да е далече се чувствам много яко,много е готино да отиваш на готино място и по пътя да размишляваш за живота и да си мислиш,какво ще стане сега и т.н и т.н ;Д ..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #8
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    само зад бара се чувствам на място
    6б3З10

  9. #9
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    На място се чувствам когато съм в центъра на вниманието и всички обясняват колко съм прекрасна.
    Не се чувствам на мястото си , когато някой се прави на по-прекрасен от мен
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си