.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Защо момичетата правят това???

    Защо си слагат изкуствени коси? Нямат ли си техни? По - хубави няма да станат... Ако на едно магаре му сложиш по - хубави подкови, то пак си остава магаре. С рехави и къси косички и като сложат косата и си личи от 200км., а на тези, на които не би им личало си имат дълги и гъсти коси... Не го разбирам, как слагат това на главата си, което е било и е растяло на чужда.. блякс!!!!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ее, на някои руси мацки много добре им стои.
    В смисъл, виждала съм хубаво направена коса.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Примерно една приятелка си слага, защото е подстригала своята по нежелание, заради многократно боядисване и изтощаване и защото си иска старата дълга коса.
    Иначе зависи от човека и начина на оправяне на косата.. някои умеят да я слагат и да не се рабира, че не е тяхната, а на други им личи от километри..
    Много зависи.
    *сън*

  4. #4
    Е, има смешни изцепки, но има и доста добре сложени коси. Например, имам една съученичка с дълга до дупето коса, права, сложила си е само една треса за още обем и гъстота и изобщо не личи, понеже всички косми са еднакво дълги.

  5. #5
    аз пък наскоро момиче с хубава коса не съм виждал (не че не съм, ама са малко).пресите и сумати простотии дето уж я правят по-яка не прощават

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Nithael
    аз пък наскоро момиче с хубава коса не съм виждал (не че не съм, ама са малко).пресите и сумати простотии дето уж я правят по-яка не прощават
    Най - много вреди боята. Като се омажат с тази руса боя... после нямат коси... Иначе има много чернокоски с дълги коси, обожавам ги!

  7. #7
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Това не е толкова зле /зависи от много неща .. има и зле и добре/
    Ама не е ли по-гадно, че си правят - сини, лилави, оранжави, зелени, червени кичури.. И пиърсинг на устата.. и на носа.. и то 14-16 .. тва е повече от бруталното според мен!

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  8. #8
    или флешове(тука не важи само за момичетата)...направо ми дразни очите като видя такива.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Oldschool
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    1 583
    Не съдете, за да не бъдете съдени!

  10. #10
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    И на мен не ми допадат някои странности. Възприемам за нормално модните течения и всеки има правото да се прави на каквото иска.
    Изкуствените мигли и удължените коси са само от полза за някои момичета. Пиърсингите не ми допадат, но и аз някога исках татуировка.
    Телевизията ни промива мозъците.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  11. #11
    Фен Аватара на Evie
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    291
    И на мен не ми харесва.
    Въпреки че и аз имах един период, в който често си изправях косата и се бях навила да си купя изкуствена коса(но нямаха моя цвят) а сега съм си я оставила напълно естествена..
    Иначе наистина има момичета, които знаят как да си я слагат и да изглежда добре, но има и такива изцепки.. И все пак изтощава косата и няма смисъл според мен..
    Не се страхувам да съм.. ничия.. Дори да ме боли от нямане. Ръцете ми еднакво ще обичат.. и истинският. И измамника..

    Сякаш крещиш, но никой не може да те чуе. Почти те хваща срам от това, че някой може да бъде толкова значим и без него да се чувстваш като нищо.. Никой, никога няма да разбере колко боли.
    Чувстваш се безнадежден, но нищо не може да те спаси..
    Той си тръгва.
    Дори искаш да върнеш всички лоши неща, за да можеш да имаш отново и добрите..


    gummy bears
    В.

  12. #12
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Изобщо не харесвам тези удължения и винаги забелязвам, много е грозно.. Както и изкуствените мигли не харесвам. Пък за ноктопластиката да не ви казвам какво ми е мнението..
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  13. #13
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Бях си взела треси за бала, защото се подстригах значително малко преди него, но така и не ги ползвах.
    А косата ми е доста обемна, сега е и дълга. Спрях да я боядисвам, защото това наистина я унищожава, а ползвам преса само по повод(не повече от 2-3 пъти годишно)...
    Но, наистина има момичета, на които грам не им личи, че имат удължители в косите си, а има и някои, на които им личи от километри, защото са прекалено изкуствени...

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    вид естетика е , лично аз съм от процента на които му се радва окото на всякви импровизации с изкуственото , голям е и процента хора които го одобряват ..
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  15. #15
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Еб**ти кретените, к'во само обсъждате хората. Като искат ще си слагат, има много хубаво направени коси, стига сте обобщавали.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    Еб**ти кретените, к'во само обсъждате хората. Като искат ще си слагат, има много хубаво оредели коси, стига сте обобщавали.
    фикст

  17. #17
    Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


  18. #18
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    както при всяко едно нещо има много различи мнения.. и аз съм на мнение,че изкуствени мигли,изкуствена коса,лещи и т.н. е глупаво нещо... ако имаш средно хубава коса можеш да си я поддържаш и пак да изглежда добре, но от друга страна като видя момиче с удължение,което си е сложило хубаво косата и е направена хубаво евала му правя,защото и това е доста трудно.. нещо,което не е от теб да изглежда като част от теб и да е хубаво..и все пак.. нито съм против нито съм за... всеки да прави каквото иска.. айде \/

  19. #19
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    Цитирай Първоначално написано от Sofff
    Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .
    глупости

    от 100 километра си личи на едно момиче когато използва евтини гримове и прически и се облича полвинчато
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Brooklyn
    Цитирай Първоначално написано от Sofff
    Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .
    глупости

    от 100 километра си личи на едно момиче когато използва евтини гримове и прически и се облича полвинчато
    ми това имах предвид и аз едни удължения не променят цялостната визия на човек
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


  21. #21
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Ако мисля, че имам гадна коса, защо пък да си не сложа?

  22. #22
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Аз вече 2 пъти съм си удължавала косата. По Коледа ще го направя още веднъж.
    Винаги съм искала дълга и гъста коса, но за жалост моята расте доста бавно и цъфти бързо, дори и да не я третирам.
    Парите, които съм давала до сега за коса са може би едни от най-добрите, които съм вложила по себе си. Косъма е абсолютно естествен и качествен. Дори и с лупа да ме гледаш, не можеш да разбереш,че ми е удължена.Никой до сега не е забелязвал, напротив, потоянно ме питат "Мале каква дълга,хубава коса.Какво и правиш за да расте толкова". Така се харесвам повече и един вид това "разкрасяване" ми вдъхва повече увереност.

  23. #23
    на мене ще ми стане смотано, ако кажа : ами не, удължена е .

    цялата магия ще изчезне : |

  24. #24
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Не обичам и не мога да лъжа.
    Казвам си го.След като не си личи, няма от кво да се срамувам.
    Не е нищо престъпно, нито срамно, нито нередно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си