.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502

    Проблем с Driver San Francisco

    Здравейте хора! Пиша тук защото имам проблем с небезизвестната игра Driver San Francisco. Инсталирам и преинсталирам от 2 дни и всеки път все едно и също. Когато се опитвам да стартирам играта ми пише Ubisoft Game Launcher: Error Code 2. Пробвах да изтрия файла който бе даден да се изтрие, но въобще нямам такъв файл. Гледах в ютубето и в гугъл, но няма никаква информация за проблема. С уиндоус 7 съм. Благодаря предварително!
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  2. #2
    На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет
    Цитирай Първоначално написано от SoAfraid
    1 sha vi kaja Everybody is the difference. Chudete se ai.

  3. #3
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от Sapunji
    На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет
    Ще пробвам и ще постна какво е станало.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  4. #4
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от maistorluk
    Цитирай Първоначално написано от Sapunji
    На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет
    Ще пробвам и ще постна какво е станало.
    Нищо не стана. Пробвах с това което написа но нищо не се получи. Някакви други идеи?
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  5. #5
    maistorluk ако може си кажи skype

  6. #6
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    с две думи сложи ли си Cracka ?

  7. #7
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3
    с две думи сложи ли си Cracka ?
    Не поради простата причина че съм с версията на Black Box. Там пише че не се нуждая от крак пък и то в маунтнатия диск няма крак.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си