.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Фен Аватара на alzheimer
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    In the middle of nowhere a.k.a Бургас
    Мнения
    131
    Само да споделя.. Оправи се Добре е..мисля, че е от млякото. Иначе вчера цял ден спа, а днес си е наред. Бяга, скача..ама голям зор видя горкичката. Мерси за полезните съвети на някои хора ..

  2. #27
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от Silent
    пробвай да и разтвориш активен въглен
    Ти ли си на аватара ти?

  3. #28
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от alzheimer
    Само да споделя.. Оправи се Добре е..мисля, че е от млякото. Иначе вчера цял ден спа, а днес си е наред. Бяга, скача..ама голям зор видя горкичката. Мерси за полезните съвети на някои хора ..
    Мисля че трябваше директно да и сипваш в устата мляко, а не просто да и даваш, (поне разбрах, че само си и давала), но щом се е оправила супер
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  4. #29
    Neko
    Guest
    Току що и на мен ми се случи нещо подобно ние имаме две котки и някак си се напълниха с бълхи,решихме да ги изкъпем с шампоан против бълхи но ги изкъпахме една след друга.
    Преди около час на едната ми котка започна да и тече лига от устата,сетихме се веднага да и дадем кисело мляко за да се причисти, тя не искаше да го яде сама за това ми се наложи да и дам със спринцовка.След като и дадохме се оправи спряха да и текът лиги и да трепери,лошото е ,че не се досетихме че може да е от шампоана а се замислихме какво по точно е яла ,докато се чудехме от устата на другата ми котка започнаха да и текът лиги веднага пак действахме по същия начин и и дадохме мляко спряха да и текът лиги и си помислихме ,че като другата котка вече е добре оставихме я да си почине ,но разбира се я наблюдавахме след около 10 минути пак започнаха да и текът лиги пак и дадохме мляко мисля ,че сега е по-добре защото мина час и още не са и протекли лигите също така повърна и мисля че каквото е погълнала го е повърнала все пак ще я наблюдаваме.
    Искам само да добавя ,че нямам възможност сега да я заведа на ветеринар защото е 1 часа през ноща утре ще я заведем на лекар.
    Ще помоля да се сдържите от негативни коментари от сорта на "как може да сте толкова тъпи да не заведете животното на ветеринар" или "много глупаво е да пишете в гугъл вместо да я заведете на лекар" мисълта ми е ,че всеки реагира различно, не пожелавам на никой да изпита този стрес да гледа животното си как страда и да не може да му помогне.
    Нека не съдим хората преди да сме ги изслушали,мисля че всички можем да бъдем малко по-добри.

  5. #30
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Аз не те упреквам, но в доста градове има денонощни ветеринарни клиники принципно. Ако котките не са толкова зле, може и да остане за утре, но никога не се знае... Животните не могат да говорят и няма как да ти каже какво изпитва. Успех и дано да се оправят.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си