.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290

    Защо всички

    искате да живеете някъде извън България. Толкова ли ви е хубаво да се делите. Толкова ли е хубаво да ни наричате тея дето оставаме идиоти и тъпаци щото има на нещо което държим и имаме някакви ценности и някакъв морал или просто "дай пари братко отивам в америка и ставам бахти пича вече съм част от заблудените идиоти"...
    ваУ рокс
    Grell

  2. #2
    Голям фен Аватара на xJawz
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    590
    Ако там ми дават много повече пари разбира се че ще тегля една майна на родината!
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    iSiktir бих избрал...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Щото е България е мизерно, скапано и пълно с прости, неприятни хора.

  4. #4

    Re: Защо всички

    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    искате да живеете някъде извън България. Толкова ли ви е хубаво да се делите. Толкова ли е хубаво да ни наричате тея дето оставаме идиоти и тъпаци щото има на нещо което държим и имаме някакви ценности и някакъв морал или просто "дай пари братко отивам в америка и ставам бахти пича вече съм част от заблудените идиоти"...
    Никой не иска да живее извън България.Ако положението се оправи веднага бих се върнал.Но при тия заплати и тия цени просто не .

  5. #5
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Работата там е по-добра. Заработваш с нещата и се връщаш в родината. Повечето така правят. Връщат се.


    Не сме баш толкова закъсали. Само черногледство бълваме.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  6. #6
    Не,просто искам там да уча,да има в какво да живея и да се връщам в България да и помагам с това,което съм научил извън нея.
    просто това,което искам да уча е на много ниско ниво тук.

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    защото в България има циганИе

  8. #8
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    Щото е България е мизерно, скапано и пълно с прости, неприятни хора.
    И не искаш да го промениш? Смисъл тука държавата 18 години ме е хранила давала ме безплатно даскало безплатни ваксини и кви ли не други глупости. Тая страна ме е търпяла 18 години въпреки че съм бил тъп да си хвърлям боклука на земята че псувам всичко живо в нея и т.н. И накрая няма човеки малко уважение към нея, че поне да остане и да каже аз мога да променяа всичко.

    Какъв е тоя нашия манталитет всичко да се изнася към страни от запада. Как да се оправим като млади хора не остават. Знаете какъв е проблема и вместо да сте силни и умни и да го разрешите всичките вие казвате има проблем значи аз отивам там дето няма проблем. Хора ли сте или животни? Щото животните така правят. До сега хора да правят така не съм виждал... явно сте животни.
    ваУ рокс
    Grell

  9. #9
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    По-добри пари, по-добро образование... и съм съгласен с Concussion
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    Щото е България е мизерно, скапано и пълно с прости, неприятни хора.
    И не искаш да го промениш? Смисъл тука държавата 18 години ме е хранила давала ме безплатно даскало безплатни ваксини и кви ли не други глупости. Тая страна ме е търпяла 18 години въпреки че съм бил тъп да си хвърлям боклука на земята че псувам всичко живо в нея и т.н. И накрая няма човеки малко уважение към нея, че поне да остане и да каже аз мога да променяа всичко.

    Какъв е тоя нашия манталитет всичко да се изнася към страни от запада. Как да се оправим като млади хора не остават. Знаете какъв е проблема и вместо да сте силни и умни и да го разрешите всичките вие казвате има проблем значи аз отивам там дето няма проблем. Хора ли сте или животни? Щото животните така правят. До сега хора да правят така не съм виждал... явно сте животни.
    Верни неща ноо трудно осъществими

  11. #11
    Супер фен Аватара на Perchem
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 016
    "Patriotism is your conviction that this country is superior to all other countries because you were born in it."

    домът е където на човек му е приятно, не където е роден
    [b]

  12. #12
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Ще си пропилея животеца и нервите, за да "променя", видиш ли, нещо, аз сама нищо не мога да променя, а хората са прости и всички се мразим един-друг. Няма как да стане. Не съм дошла на този свят, само да се боря с живота, искам да го живея. Искам някъде да оценят труда ми, да оценят мен, тук няма как да стане. А за България никога няма да седна да рева, нито ще се просълзя на българския химн, в това съм сигурна.

  13. #13
    оставам си тука квото и да става.по-добре тука в мизерия, отколкото при някви идиоти в чужбина.

  14. #14
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Не съм чак толкова саможертвена, че да остана тук с надеждата, че спонтанно ще се променят нещата към по-добро.

  15. #15
    Супер фен Аватара на icebulllet14
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    1 002

    Re: Защо всички

    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Толкова ли е хубаво да ни наричате тея дето оставаме идиоти и тъпаци щото има на нещо което държим и имаме някакви ценности и някакъв морал или просто "дай пари братко отивам в америка и ставам бахти пича вече съм част от заблудените идиоти"...
    да
    Bought a ticket for a runaway train
    Like a madman laughin' at the rain
    Little out of touch, little insane
    Just easier than dealing with the pain


    RaisedOnRock <333

    Velkovsgirl <3333

    Greennight <333

  16. #16
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    Ще си пропилея животеца и нервите, за да "променя", видиш ли, нещо, аз сама нищо не мога да променя, а хората са прости и всички се мразим един-друг. Няма как да стане. Не съм дошла на този свят, само да се боря с живота, искам да го живея. Искам някъде да оценят труда ми, да оценят мен, тук няма как да стане. А за България никога няма да седна да рева, нито ще се просълзя на българския химн, в това съм сигурна.
    На човек като теб се казва човек без националност. Много ще ти е приятно някой ден детето ти да се нарича американче нали ? И то всеки като си помисли аз сам не мога да постигна нещо ми дай да се откажем направо да спасяваме планетата. Да си хвърляме боклуците през прозореца да караме коли от пантивека дето замърсяват да пушим да правим всичко против планетата си щото ами ние сме сами не можем нищо да направим. Същата работа е тука. Аз съм путка искам да ми се дава всичко на готово без да работя за тва отивам някъде другаде дето ще ме третират като лайно ама ще съм щастливо лайно щото не съм в България.
    Човек ако не се бори за нещо тва живот ли е? Предпочиташ да ходиш да лижеш задниците на американци и да ти плащат за това отколкото да работиш тук с достойнство и да си плащаш данъци на държаваат и да кажеш майна та им на тея путки дето крадът от нас отколкото да лижеш гъза на идиоти от други държави ?

    Такива като теб са най-големите путки.
    ваУ рокс
    Grell

  17. #17
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Щото при такива условия на живот, малцина могат да си позволят да мислят за "общественото благо", вместо за собственото оцеляване...за тва

  18. #18
    нищо не искам да променям,няма да си хабя живота заради други хора.
    ..ще живея в друга държава,защото нашата е скапана и ако някой ще го променя,няма аз да се обричам на беднотия заради това.

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  19. #19
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Аз не виждам ти с какво допринасяш (към автора), след като си позволяваш такъв укорителен тон към другите и поредното поставяне на общи знаменатели.
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Абе 'айде стига с тези фалшиви приказки и лицемерие, че ми се повдига направо. Седнал си да ги обясняваш на грешния човек тези работи, това че ТИ си "хвърляш боклука през прозореца и псуваш всичко живо" не значи, че всеки го прави. И не смятам да обсъждам моите възгледи с някакво националистче, което си въобразява че има страхотна ценностна система, а на годишнината от атентатите на 11-ти септември, НЕЗАВИСИМО КОЙ ГИ Е ПРИЧИНИЛ, се гаври със смъртта и трагедията на толкова много хора.

  21. #21
    Според мен решението е правилтелството да увеличи тройно заплатите,цените на всички стоки да паднат двойно.След време когато държавата банкрутира,ще стане като Гърция.Европейския съюз ще ни опрости дълговете и така.

  22. #22
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    Абе 'айде стига с тези фалшиви приказки и лицемерие, че ми се повдига направо. Седнал си да ги обясняваш на грешния човек тези работи, това че ТИ си "хвърляш боклука през прозореца и псуваш всичко живо" не значи, че всеки го прави. И не смятам да обсъждам моите възгледи с някакво националистче, което си въобразява че има страхотна ценностна система, а на годишнината от атентатите на 11-ти септември, НЕЗАВИСИМО КОЙ ГИ Е ПРИЧИНИЛ, се гаври със смъртта и трагедията на толкова много хора.
    Нямам страхотната ценностна система. Ама явно не съм идиотче като теб.
    Няма нищо по-лошо да ходиш да се унижаваш някъде другаде. Ама си тъпа путка и ще го направиш. Не ми пука де неспасяем случай си.
    Човек никога нетрябва да губи достойнството си. Ама явно на теб гърлото ти да е пълно е по-хубаво.

    Слаби сте психически повечето от тук.
    ваУ рокс
    Grell

  23. #23
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    Щото при такива условия на живот, малцина могат да си позволят да мислят за "общественото благо", вместо за собственото оцеляване...за тва

  24. #24
    просто ти или си изпуснал шанса или знаеш,че не можеш да отидеш в Америка или където и да е другаде и казваш,че го правиш това,защото си националист и искаш да промениш нещата,а истината е,че просто не можеш да отидеш там и го правиш да изглежда сякаш просто не искаш.

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  25. #25
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    А да поставяш обидни епитети и да си позволяваш емоциите да те завладяват, признак на достойнство и силна психика ли е?
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си