- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Лексикон...;)
1. Имате ли приятел/ка? Не.
2.Ако да, как се запознахте? Ако говоря за човека, който може да се каже, че харесвам - запозна ни наш общ приятел.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? По принцип предпочитам запознанствата да стават на живо и по естествен начин. В смисъл, няма значение къде и кога, като харесаш някой - отиваш и се запознаваш, или пък чрез общи приятели, познати, компании. След това може да се свържете чрез скайп, facebook и т.н. за контакт, но не съм много "за" запознанствата, които стават само по интернет.
4.Каква е най-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Значи, ако отново говоря за момчето, което харесвам... Не бих го нарекла "слабост", а по-скоро си е доста стряскащо, че сме адски еднакви като хора, характери, начин на мислене и разсъждения като цяло; неща, които и двамата не харесваме и харесваме и т.н. Просто, реално погледнато, е доста нереално да имаме чак толкова прилики и общо помежду ни. Дори мога да кажа, че е "моето второ Аз в мъжки род"![]()
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? На пръв поглед - външния вид, цялостното излъчване, чар, а след това държанието. Определено от начина, по който се държи един човек мога да си извадя доста изводи за това какъв е.
6.Кога ви беше първата целувка? Мисля, че в детската градина, но беше доста отдавна и нямам спомен, а и не знам дали е било точно целувка или някаква лиготия. Вече по-зрялата ми и по-осъзната първа целувка беше в 8 клас.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не, но само съм си мислила и съм се залъгвала, че съм била влюбена, а пък и по принцип не съм влюбчива. Дори трудно някой може да ми направи до такава степен впечатление, че да си задържа интереса и вниманието над него.
8.Какво търсите у хората? Това, което вече във все по-малко хора се среща. Много неща са, съвкупност от качества. За повечето истинските ценности за сетивата им са скрити.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не мога да кажа, че чак имам "врагове", но има момчета, които не харесвам и определено ме дразнят, така че е ясно - не бих била с момче, което не е мой тип.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? С момчето, което харесвам до момента не сме имали неловки моменти, но знам кой ще е неловкия момент между нас, затова не мисля и да го създавам. Просто, защото сме приятели и понеже съм почти сигурна, че той не очаква и не предполага за чувствата ми, не бих искала да го разочаровам или да сметне, че съм "предала" приятелството ни.![]()
Човека е бедняк, щом отнемат му мечтите! Злобата, за жалост е най-срещаното чувство - да правиш и да даваш любов е изкуство!![]()
waiting for something real...
1. Имате ли приятел/ка? Вече не ;д
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Не знам, не съм мислила по въпроса...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - усмивката и очите <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - на пръв поглед излъчването, а след като започне разговор.. умствения капацитет.. мразя кухи момченца, които са хубави само на външен вид а отвътре са разядени от огромното си самочувствие и егоизъм.
6.Кога ви беше първата целувка? - ъъ.. ;д на 10-11 мисля ;д ма то една целувка, детска игра по-скоро ;д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - ДА! <3
8.Какво търсите у хората? - подкрепа, доверие. Искам, когато го погледна да виждам бъдещето си в неговите очи.. <3
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не знам ;д нямам врагове момчета общо взето ;д
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - ама те са страшно многооо:X Не съм правила класация на най-неловкия ;д
"You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
Albus Dumbledore.
1. Имате ли приятел/ка? - да
2.Ако да, как се запознахте? - общ приятел
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - той <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - характер, очи..
6.Кога ви беше първата целувка? - когато тръгнахме..
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - в момента съм влюбена
8.Какво търсите у хората? -
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не предполагам
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - нямам
My boy <3
1. Имате ли приятел/ка? - Имам ..имах, не знам вече
2.Ако да, как се запознахте? - В един сайтотначало бяхме просто приятели
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - обичам всичко в него, но любимите ми са устата и очите.. обожавам го!
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - характера, отношението...
6.Кога ви беше първата целувка? - с него, на 15 бях .. мноого време, след като се запознахме
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да и в момента все още съм : (
8.Какво търсите у хората? - ... приятеля ми (но в никой не го откривам, никой не е той :/)
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не мисля
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - До такава степен бях свикнала с него, че не се притеснявах от Нищо! Сега ми е неловко, дори когато погледите ни се засечат : (
Понякога поставяме стени около себе си не, за да отблъснем хората, а за да разберем на кого му пука достатъчно да ги разбие
1. Имате ли приятел/ка? дам
2.Ако да, как се запознахте? общи фр :дд
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? .....
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
Усмивката..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? хм.. усмивката,очите и характера не на последно място ;д
6.Кога ви беше първата целувка? мм не помня
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? НЕ
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? след като излезнахме на кафе .. после той си ме закара до нас и за чао се чудим кои кои да прегърне и тка.. (т'ва беше преди да тръгнем) ;д
1. Имате ли приятел/ка? - имах .. ;д а сега, работя пак по въпроса (но с друг човек - Е. да кажем
2.Ако да, как се запознахте? - приятелка от 12 клас ме запозна с него.. и с бившия ми
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Еми..ние се познаваме.. иначе - лично ;дд
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) хумора, лигнята, как приема живота с лекота, оптимизмът му <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? 1.височината (ми 1.74 съм - момиче ;х ;дд) 2. очита - трябва да съм чувстени
6.Кога ви беше първата целувка? еми с бившия ми - беше у нас.. бях викнала няколко души да гледаме страшни филми
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да.. за нещастие ;дд но с човека, така и не стана нищо
8.Какво търсите у хората? разбиране, радост, оптимизъм, смелост, доброта
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? еми.. нямам такъв
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? с бившия - 1-вата целувка (беше трагично ;дд)... с Е. няма такъв <3
..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...
1. Имате ли приятел/ка? - В момента не..
2.Ако да, как се запознахте? -..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - ми на живо , определено не в нета
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - очите , гърба , ръцета , абе като цяло обожавам истински мъжествените тела и най - много сините очии!!
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - очите , мъжественота , а не това да са някви женствени момченца
6.Кога ви беше първата целувка? - мии някъде 5-ти клас , или може би края на 4-ти ;dd
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - определеноо да ии супер трудно го преживях ;ss
8.Какво търсите у хората? - във всеки човек нещо различно , но главно лудост(в добрия смисъл ;dd)
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - определено не , защото когато някой ме е наранил , почти никога не забравям , или по - точно не прощавам...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - доста са били , не си спомням точно , кой е бил най - неловкият ;dd
1. Имате ли приятел/ка?
Да.
2.Ако да, как се запознахте?
Покрай общи приятели. След това той ми писа във Facebook, пописахме си около 2 дена и накрая решихме да излезем. Срещата мина сравнително добре и тръгнахме. Накратко е това.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
Всичко в него ми е любимо. И най - голяма слабост.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
За мен усмивката и очите. И характера, най - вече.
6.Кога ви беше първата целувка?
Принципно или в настоящата връзка?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
Да. Истински влюбена съм в настоящия си приятел.
8.Какво търсите у хората?
Зависи.
От настоящия ми приятел искам истинска любов, щастие, доверие и разбиране.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
Не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
Не мисля, че имам такъв.
1. Имате ли приятел/ка? da
2.Ако да, как се запознахте? mii s obshti priqteli
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) haraktera i ochite mu
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? haraktera i darjanieto mu
6.Кога ви беше първата целувка? ami na 2rata sreshta
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? dam
8.Какво търсите у хората? dobrota i chestnost
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? nee
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? nz
1. Имате ли приятел/ка? ... не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? .... няма значение
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? усмивката :Д
6.Кога ви беше първата целувка? ... честно казано не помня
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? ... и аз не знам
8.Какво търсите у хората? ... искреност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? ... не, разбира се
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ... На първата ни среща бяхме на кафе и стана дума за килограми ... и той сега да предположи колко съм и вика 53. Аз само го погледнах някво и викам 48... и на него му стана наистина неловко :Д и после след кафето седим на една пейка, аз съм седнала в него, прегърнали сме се и той изведнъж почна да се смее. Питах го защо и той ми вика "Сетих се, че ти казах, че си 53 килограма" :Д и аз само го ударих леко по гърба в знак на издразнение и той ме прегърна силно и ме целуна :Д
I'm walking on the beach.. no money, but I'm so rich! I've got this world for me, everything is so free![]()
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Амии.. характерът
6.Кога ви беше първата целувка? Не помня :Д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да и то много..
8.Какво търсите у хората? Ами да са искрени с мен и да ме разбират.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ъъ.. не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Амии те са ужасно много :Д
1. Имате ли приятел/ка? - Не.
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Иска ми се да е човек,когото вече познавам.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Държанието му. А за външния вид - може би усмивката,погледа...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Пак държанието.
6.Кога ви беше първата целувка? - 13 години.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Нещо,без което няма да мога. Което да ме кара да не искам друг.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не и докато сме врагове,но все пак една крачка е разстоянието м/у любовта и омразата. Знае ли се...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Хмм... в момента нищо конкретно не ми минава през ума... Може би когато веднъж си признах чувствата и не ми отвърнаха със същото. Беше доста кофти. Последва неловко мълчание и сменихме темата.![]()
Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:
1. Имате ли приятел/ка? Да / приятел
2.Ако да, как се запознахте? Записа се в училището в което учех и после ми писа
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Запознанството очи в очи ми е по-предпочитано отколкото по фб или скайп, но какво да се прави така се случи
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Първата му любов съм и със всичко показва, че ме е обикнал
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държанието му към мен
6.Кога ви беше първата целувка? В деня в, който тръгнахме / точно заради целувката /
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Сигурно не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Няма да го споделям и тук да се засрамвам пак[/b]
BREAK DANCE (H) BEATBOX (H) GRAFFITI (H)
1. Имате ли приятел/ка?
- Да
2.Ако да, как се запознахте?
- Оо в един сайт за запознанства преди 3 години
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ----
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
- Обожавам усмивката му, очите му, обичам всеки един миг когато сме заедно .. и още доста други неща
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
- погледа, характера, дали има чуство за хумор
6.Кога ви беше първата целувка?
- бях на 15
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
- Да в сегашния ми приятел
8.Какво търсите у хората?
- приятелство, разбиране..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
- Никога
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
- оо те са много, но ето един:
Бяхме заедно в тях и правехме секс(аз бях отгоре, почти голи).. и внезапно баба му влезна
погледна ме и излезе ..
![]()
![]()
Просто няма да обяснявам колко сконфузно беше като свършихме
![]()
![]()
Винаги има някаква истина зад" просто се шегувам". Знания зад "не знам". Чувства зад "Не ми пука". Болка зад:"Всичко е наред"
Женска съм
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? На бала му
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивкатааааааааа
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характер
6.Кога ви беше първата целувка? 11
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? характер
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
ми понеже имам супер грамогласен смях.. така няма няма и като се изцепя да се хиля.. все ни гонят от кафетата хахаха
Requiem for a dream <3
Първоначално написано от tomboy
Защото когато затворя очи, виждам само теб...
http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)
1. Имате ли приятел/ка? - Не.
2.Ако да, как се запознахте? - -----------
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Това няма никакво значение![]()
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - В момента няма такъв човек.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Първо външният вид естествено, докято не го опозная = лицето най-вече след това фигура.
6.Кога ви беше първата целувка? - Мнооого отдавна, за да си спомня.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Любов, доверие, честност...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Любовта и омразата са на една крачка...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - -----
Първоначално написано от tomboy
http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
Шофирай разумно- стигни жив!!!
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Запознахме се на едно купонче :P
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Всякакъв възможен начим
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Всичко в Нея ми е любимо
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера и нейната усмивка
6.Кога ви беше първата целувка? На едно Парти в Нас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Характера,не само външния вид !
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Никога
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Когато за пътви път тръгнах да я целувам и не спрях ... :P
Smoke Weed Every Day !
Първоначално написано от tomboy
Момиче съм! xD
Който никога не е преживявал истинската мъка,не е способен да усети истинското щастие.
Уча се от всеки, но не подражавам на никой!
1. Имате ли приятел/ка? ne
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? nqma znachenie
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) dont know
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? harakter izluchvane durjanie
6.Кога ви беше първата целувка? v 7 klas
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? ne
8.Какво търсите у хората? razbiratelstvo
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? shto da ne
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ne moga da se setq
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Някак спонтанно, писна ми от планирани и нагласени работи.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите, ръцете, принципно тия 2 неща много ме впечатляват.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Възпитанието, обноските, грижовността, темперамента.
6.Кога ви беше първата целувка? Отдавна, на една пейка в дъжда, с момиче.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не
8.Какво търсите у хората? Разбиране, искреност и всеотдайност.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Никога не казвай никога.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не се сещам.![]()
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
1. Имате ли приятел/ка? Не ...
2.Ако да, как се запознахте? ....
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) ...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Погледа, държанието.
6.Кога ви беше първата целувка? Не помня.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Търся истински и честни хора.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ако съм влюбена разбира се, че бих тръгнала с него.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Със сигурност е имало такъв момент, но в момента не мога да се сетя.
1. Имате ли приятел/ка? - Да.
2.Ако да, как се запознахте? - facebook
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - ..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Целувките.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Първо външният вид естествено, докато не го опозная.
6.Кога ви беше първата целувка? - Мнооого отдавна.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Любов, доверие, честност...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Може би...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Не се сещам.
_________________
![]()
K.
![]()
![]()
Първоначално написано от dirtyyy