.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    СПЕШНО! Възтановяване на изтрити снимки

    Здравейте.. преинсталирах си компютъра по спешност и всичките ми снимки бяха изтрити .. разбрах за няколко програми с които да ги върна единствената, която беше безплатна и получих някакъв ефект ( максимум 10 върнати снимки от които ми отваря 5 ..) това е Recuva.. пробвах и с други програми, но ми иска кодове.. та някой да има код за програмата "recover my files" няма значение коя версия.. ако имате решение на проблема ми моля споделете

  2. #2

  3. #3
    ааааа мерси мерси мерси мерсиииии

  4. #4
    е да ама не .. не става с тази програма ;х.. сега изтеглих една друга "Flash recovery 4.2 " , но иска код отново .. търсих в замунда няма .. в гугъл също... помощ ;д ( с тази програма си виждам снимките и има други които предишните програми не откриваха..)

  5. #5
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Не става така без достъп до ПЦ. За възстановяване на снимките се ползва, че те са си на диска, само "съдържанието на книгата" е изтрито, списъкът с главите и страниците. Колкото повече ползваш ПЦ-то, толкова повече нова информация се записва, записва се и върху снимките, защото Уин си мисли "това вече не трябва, мога да презаписвам".

  6. #6
    Guest
    Факт е, че в замундата няма един качествен софтуер, а да беше потърсила в гугъл, а не да чакаш друг да го направи.Има достатъчно предложения, а точно за Flash_Recovery гледам, че има и PhotoRecovery

  7. #7
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Цитирай Първоначално написано от torVNP
    Факт е, че в замундата няма един качествен софтуер, а да беше потърсила в гугъл, а не да чакаш друг да го направи.Има достатъчно предложения, а точно за Flash_Recovery гледам, че има и PhotoRecovery
    Да, има и по-добри, но и много по-лоши източници от Замунда. Истинският софтуер за тази работа трябва да се зареди преди Уина, а тогава трудно ще се пусне ремоут.

  8. #8
    търсих.. това да пиша тук беше след като опитах всичко възможно теглих flash recovery, jpeg recovery, recuva, photorecovery и какво ли още не.. с една ми възтановява всичко, но ми трябва код.. с друга възтановява всичко на миниатюри, но като отворя снимката и ми пише " no preview available" или " drawing faild " , със следваща ми възтановява само папките както са си били преди форматирането, но не ги отваря.. няма значение вече почти се отказах

  9. #9
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    С риск да се засегнеш, случилата се случка е защото си решила да си спестиш някой лев от преинсталация. В това само по себе си няма нищо лошо, но когато човек не е съвсем наясно какво прави, трябва да пита предварително. Ако можеш да закачиш макар и временно на компютъра друг физически диск (друга черна кутийка) и да му инсталираш ОС, ми пиши ЛС. Ще се закача дистанционно и като диска със снимките е вече втори, ще помислим. Ама ми се повръща като си помисля какво ме чака.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от lovesexdrugs
    търсих.. това да пиша тук беше след като опитах всичко възможно теглих flash recovery, jpeg recovery, recuva, photorecovery и какво ли още не.. с една ми възтановява всичко, но ми трябва код.. с друга възтановява всичко на миниатюри, но като отворя снимката и ми пише " no preview available" или " drawing faild " , със следваща ми възтановява само папките както са си били преди форматирането, но не ги отваря.. няма значение вече почти се отказах
    С риск да те отчая е така. Наистина, ще намериш програми, които да ти върнат файловете, но не и съдържанието. Така и аз по-рано изтрих една база данни от phpmyadmin... просто няма връщане назад.

  11. #11
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    С базата ти данни случаят е малко по-различен.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ZloboMiR
    С риск да се засегнеш, случилата се случка е защото си решила да си спестиш някой лев от преинсталация. В това само по себе си няма нищо лошо, но когато човек не е съвсем наясно какво прави, трябва да пита предварително. Ако можеш да закачиш макар и временно на компютъра друг физически диск (друга черна кутийка) и да му инсталираш ОС, ми пиши ЛС. Ще се закача дистанционно и като диска със снимките е вече втори, ще помислим. Ама ми се повръща като си помисля какво ме чака.
    случая беше друг.. гръмна ми дъното на компютъра и единственото което можах да направя е да си взема е хард диска на миналия комютър свързах го с новия и нииииищо няма разбираш ли абс нищо.. така де не е от особенно значение мерси за помощта иначе \/

  13. #13
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Понякога такива загуби на данни стават, когато дискът прегрее за момент. Може и това, което е изгърмяло дъното (ако е била външна причина) да е допринесло. Тоест, сканирай диска и си инсталирай поне временно Speedfan - http://www.almico.com/sfdownload.php , преди да държиш важни данни на него.

    А мястото точно на снимките е на качествен DVD диск в закътан шкаф, макар че и аз не го спазвам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си