.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190

    Mozilla Firefox странна работа xD

    Mozilla-та нещо почна да се ебава с мен тази вечер ... странно защо ..

    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Да беше само ти, ако отворя много табове, има флашове и муви клипове и при мен се качва на над 800mb...



    П.П. В момента имам само един таб...
    П.П. Земи за по-сигурно си преинсталирай firefox-много е 1gb ram / или мини на Opera, отначало е странно, но се свиква...

    Ти решаваш
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  3. #3
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738

    Re: Mozilla Firefox странна работа xD

    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Mozilla-та нещо почна да се ебава с мен тази вечер ... странно защо ..

    Така е като я ползвате мозилата, твърде много рам гълта Много ряко я използвам и при мен е така Бтв имаш адски много процеси, как изобщо ти върви компютъра?

  4. #4
    Това е често срещано с мозилата... Обнови до най-новата версия, чисти със CCleaner, също така те съветвам да си дръпнеш SpeedyFox, прилага се 1 път и се трие. След като направиш тези стъпки, напиши на търсачката(там където се пишат сайтовете) about:config даваш Enter, ако те пита, натискаш "Ще бъда внимателен, обещавам" и ти излиза 1 бял лист. Даваш дясното копче, където и да е и даваш Нов>Цяло число(Integer - ако ти е на английски) пишеш browser.cache.memory.capacity даваш ОК, после ще те пита пак за стойност и там например ако имаш 2ГБ рам пишеш 20000.
    След това пак даваш дясното Нов>Булева(Boolean) пишеш config.trim_on_minimize и го правиш със стойност true. Това второто е когато минимизираш мозилата да ти взима по-малко рам. Това ще ти помогне

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Google Chrome

  6. #6
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    А за Интернет експлорер 9 има ли подобна опция

  7. #7
    И мойта беше така, при стартиране се пускаше на 170 мб, сега се пуска на 70 мб.

    Решението при мен беше просто - изтрих всички добавки.
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  8. #8
    Фен Аватара на luda4et0o
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Асеновград
    Мнения
    267
    Защо съм нямал досега такъв проблем

    Имам отворени 3 таба
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    То националистите сте почти толкова умни колкото една фолкпевица всъщност.

  9. #9
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Цитирай Първоначално написано от luda4et0o
    Защо съм нямал досега такъв проблем

    Имам отворени 3 таба
    Щото твоите 3 таба може да са прост гол хтмл, а при тях да е един с 10 кила скриптове.

  10. #10
    Такива системи ги лекуваме при нас за без пари(ако сте сексапилна кака или наше куче космонавт) или срещу едно кафе от машината за двайсет и пет стотинки(без да ви казваме, че машината е наша - не сме ли злокобни? ).

    Нещата, които се случват са следните:

    1) Обновяване на FireFox до последна версия, ако не е обновен.
    2) Деинсталиране на Flash Player от самата система(не само за FF).
    3) Инсталиране на последна версия Flash Player.
    4) Рестарт на системата.

    В 95% от случаите това решава проблема. Останалите 5% са интересни случки с шантави аддони, туулбарове, вируси или неща от подобен калибър. Но пробвай горното, отнема не повече от пет минути.
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от minus273dot15
    Такива системи ги лекуваме при нас за без пари(ако сте сексапилна кака или наше куче космонавт) или срещу едно кафе от машината за двайсет и пет стотинки(без да ви казваме, че машината е наша - не сме ли злокобни? ).

    Нещата, които се случват са следните:

    1) Обновяване на FireFox до последна версия, ако не е обновен.
    2) Деинсталиране на Flash Player от самата система(не само за FF).
    3) Инсталиране на последна версия Flash Player.
    4) Рестарт на системата.

    В 95% от случаите това решава проблема. Останалите 5% са интересни случки с шантави аддони, туулбарове, вируси или неща от подобен калибър. Но пробвай горното, отнема не повече от пет минути.
    Ти хубаво ги лекувай, но след теб аз ще трябва и да ги погребвам, а ме мързи да копая и не гледам прасета.
    Защо ли нямам проблеми, а съм с 3.6 портабъл версия и не мисля да правя грешката да ползвам по-нова.Такива дечица като теб, които си нямат работа може и да тръгнат да деинсталират, инсталират, деинсталират, инсталират, а накрая направо да преинсталират Уиндолса от толкова умни съвети.
    Всяка една добавка/адон/плъгин товари и е добре да се ползват тези, които ти трябват, а не да слагате всичко, което има три цвята в иконката си.Ползвам Tor, който ми пуска още три процеса в таскмениджъра, но повече от 80-90 мб рам не е взимал.

  12. #12
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Само не схванах, защо има предложения да махаш Flash Player-a, при положение, че той ти товари само когато бива използван от някоя страница И също така, защо някои гении реши, че ако обновиш няма да ти товари толкова при положение че при UPgrade(Подобряване, за незнаещи думата) ти донаблъскваш браузъра с лайна от сорта на Add-on?
    Айде сега си правете изводите аджеба, к'ва оферта ти е да Upgrade-ваш тъпата мозила и да си триеш Flash Player-a, без който няма да ти тръгва Flash съдържанието на сайтовете?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си