.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Проблем с Wi-Fi на Nokia C5-03

    Здравейте. Вчера към обяд си взех Нокиа С5-03. Телефона ми харесва, има си и Wi-Fi. Проблема идва от там, че съм на стар тарифен план и в него няма включен интернет, а аз се свързах уж към домашния интернет и вечерта установих че сметката ми е над 30 лева при условие, че на обяд ми беше 0 лева и не съм говорил. Ходих до мтел, а те ми казаха че било нормално и това е защото настройките на телефона са с приоритет да хваща интернета на оператора. Някой може ли да ми помогне и да ми каже как да си направя настройките с приоритет на Wi-Fi или пък начин по който мога да направя така че да не се свързвам с интернета на мтел?

  2. #2
    влизаш в настройки - свързване - безжична LAN и там ти излизат мрежите. И вече си избираш твоята и се свързваш с нея. Вече когато искаш да влезеш в интернет то трябва да те попита за Избора на връзка и ти си избираш самата връзка,с която си се свързал преди. Малко объркано дано да си разбрал/а
    Dear Diary: Today will be different. It has to be. I will smile and it will be believable. My smile will say, 'I'm fine. Thank you. Yes. Much better.' I will no longer be the girl who lost her parents. I will start fresh. Be someone new. It's the only way I'll make it through.

  3. #3
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Абее я си изтрий настройките за интернет и да ти е мирна главата ,,

  4. #4
    И вчера стана така, сързах се към моята мрежа и ми изписваше че съм свързан към нея но не си спомням пак да ме е питало и ето ся съм доста набутан

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3
    Абее я си изтрий настройките за интернет и да ти е мирна главата ,,
    сега най-лесно ще ги истрия, но ако до някога ми трябва спешно интернет и немога да намеря Wi-Fi как да си ги върна ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    И пак ще дадеш 30 лв за това спешното ли, че не можеш да се прибереш у вас
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  7. #7
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Ако "спешно" ти потрябва се праща смс (безплатен) към оператора и те ти прщат настройките ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си