.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Носа ли бебе?

    Здравейти.. Начи искам да кайа парво че темата е напълно серозна и не искам да ми са смеете а да ми кайете
    Оня ден ( преди 2 дена ) бях на едно чалга парти .Срешнах едно момче докату танцувах и той много ме хареса. Каза '' кефи ме малката ти поличка но по ме кефи ако я няма '' и аз са вазбудих и рещихме да праим секс в тоалените ама немаш место и за туй ми праих свирка. той сварши в устата ми та вапроса ми мойе ли да сам бременна и може ли спермата му като отиде в стомаха ми и после като я изпикая някак си да забременея .. знам ли


  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    В този конкретен случай няма да се пръкне нищо. Обаче не продължавай с опитите, щото не се знае докога ще си късметлийка.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си