.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Маска на V for Vendetta

    Здравейте! Интересува ме от къде в София мога да си купя маската на V for Vendetta. Видях, че я има в амазон и ибей, но ми се вижда прекалено скъпа с доставките и т.н. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Да очакваме ли новия герой на България? Само, ако ще ставаш по - добър от супермен ще ти дам една такава безплатно.

    Facepalm.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  3. #3
    Пич, ако исках да ставам супергерой, щях да си търся наметало и клинче, не маска. То бива да няма какво да правиш и да нямаш въображение, ама това вече на нищо не прилича.

    Бих се радвал някой по-адекватен да помогне!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Не е маска на В,а е маска на Гай Фокс,поне като ще се правите на голямата работа знайте какво искате.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  5. #5
    Така, след като вече се изяснихме кой колко голямо момче е, нека най-накрая да почнем с информативните коментари. Нямам намерение да се правя на супергерой, нито на голяма работа. Единствената цел, заради която искам да си взема въпросната маска е, че ме кефи как изглежда. Нито имам някаква мисия, нито нищо.

  6. #6
    Голям фен Аватара на nerazbranoZLO
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Тхараа и по-точно Звин'кхулоом
    Мнения
    870
    Единствения вариант засега е през WEB SHOP LOMBARD на спирка младост 1 на метрото. И от Amazon
    http://nagradionline.info/vote/menace4
    Гласувайте и ще получите услуга
    Ще бъда и съм влюбен аз,
    и така до сетния си час.
    Rikh' darman derigno'h darmee
    Dak'roh dendror Tha'raa zighmee...

  7. #7
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard Виж мнението
    Не е маска на В,а е маска на Гай Фокс,поне като ще се правите на голямата работа знайте какво искате.
    Ти пък. Не е важно как се казва героя, важно е да покажем, че сме гледали филми. Прозвуча като девойчето, което искаше преразказ на произведение, чието заглавие не знаеше
    Хахахахах

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Taam
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    395
    Ако в краен случай не намериш, а толкова много се нуждаеш от такава- стига ти да си го принтираш като изображение в анфас и после просто да го изрежеш и да му цвъкнеш една връвчица
    От тогава през зимата всички зайци са бели.

    // http://thetamplace.blogspot.com/ //

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от MojoJojo88 Виж мнението
    Ти пък. Не е важно как се казва героя, важно е да покажем, че сме гледали филми. Прозвуча като девойчето, което искаше преразказ на произведение, чието заглавие не знаеше
    Хахахахах
    Не е така. Гай Фокс е истински човек който преди много години е разрушил парламента в лондон (доколкото сам слушал)и след това някои човек се е наел да направи филм за него.
    Последно редактирано от snakelx : 02-17-2012 на 01:03

  10. #10



    Принтираи тази снимка след това я изрежи ,залепи я и готово

  11. #11
    Има обяви вече. http://obiavi.data.bg/single/264851
    Струва 12 лв.

  12. #12
    ако все още търсите маски на анонимните пишете ми или се обадете на този номер 0898943461

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си