.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: OrlovMostNet

  1. #1

    OrlovMostNet

    Ако искате да си пуснете нет това е фирма която да избягвате
    Причини:
    ето следната история нета ми спира обаждам се казвам пуснете го моля ще плата по касно (все пак сам клиент от както съществувате (това си е факт)) те ок да нямч проблеми обаче интернета ми не става за нищо какво става пуснали ми нет с скорост 2.75мбпс при положение че плащам за 40мбпс ) и то на клиент от години защото сам се забавил с плащането
    ето дарги приятели защо трябва да внимавате към кого се обръщате за съответна услуга ако ще е нет да не е орломост.нет

    Дано е било полезно някому със здраве !

  2. #2
    Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?
    They, they have a way
    A way to make you pay.
    And to make you toe the line.
    Though I sever my ties.
    Because I'm so clever,
    But clever ain't wise.

  3. #3
    Чру, чру. Трябва да се съглася с мастъра.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от master_of_disaster
    Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?
    ами незнам какво са длъжни и какво не но това са си доста долни номерца особено при редовен клиент не съм чул и видял мегалан да правят такива дивотии или която и да е др фирма плюс това др редовен номер е да ти го спрат събота а неделя да не работят
    просто не съм доволен и това е те ще си загубат клиент само да реша на кого да се прехвърля 30 лв месечно мисля че мога да получа по добра услуга

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от master_of_disaster
    Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?
    И мастер да ти кажа само че това не е бонус защото после като си го плата това време ще ми се счита все едно съм си го платил на съответната дата не е бонус а напротив това са дни в които плащам за нет който все едно го е нямало ) такаче те са некоректните

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си