.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Въпрос относно бягане.

    Здравейте на всички ! Въпроса ми е при бягането с цел изчистване от мазнини , по-добре ли е въздухът да е чист ( навънка в някой парк ) или няма значение , защото зимата май ще трябва на някоя пътека. И да не пускам отделна тема , добро ли е съотношението 170 см. височина и 59 килограма

  2. #2
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Не
    Не

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Не
    Не
    За съотношението не разбрах дали килограмите с в повече или са малко ? Иначе мерси за отговорите

  4. #4
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Винаги е по-добре въздуха да е чист, разбира се . Но и на пътеката в фитнеса през зимата може. За тази височина тези килограми е относително да ти кажем дали са добре, виж ако преобладават по-малко мазнините, ще е добре, ако ли не ще се наложи да ги понамалиш, зависи и от количеството им.Трудно е така да се говори наизуст .

  5. #5

    Re: Въпрос относно бягане.

    Цитирай Първоначално написано от devil33312
    Здравейте на всички ! Въпроса ми е при бягането с цел изчистване от мазнини , по-добре ли е въздухът да е чист ( навънка в някой парк ) или няма значение , защото зимата май ще трябва на някоя пътека. И да не пускам отделна тема , добро ли е съотношението 170 см. височина и 59 килограма
    Независимо кой какво ти казва ако имаш избор от това да тичаш в парк и да се забиеш в някой смръдлив фитнес на пътечка винаги избирай парка.

    През зимата просто си слагаш ръкавици и шапка за да не губиш много енергия от крайниците.
    Аз лично като тичам през зимата имам проблем с въздуха, защото е студен и ми става гадно на дробовете и носа, ако и ти си така едно леко шалче през носа върши работа..

  6. #6
    Най-добре е да е чист въздух сред природата

  7. #7
    Еми за свалянето на мазнини какво е значението дали ще е в зала или навън...? Все тичаш...? Това вече примерно дали ще дишаш изпаренията на нещо си е втори въпрос...
    Иначе слаб ми се виждаш...
    Im back...

  8. #8
    ами по химия не сте ли учили за да има изгаряне трябва да има кислород извода е повече кислород по бързо горене (което не е точно така ама все пак е някакво елементарно обяснения на това защо трябва да бягаш на свеж въздух :Д:Д:Д: )
    Живей така че всяко дете да може да те нарече тате

  9. #9
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Бягаш в парка понеже е плюс към здравето ти и организъма .Относно за твоята височина килограмите ти са добре . Аз съм висок колко то тебе и тежа 55 кг. така че си добре
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  10. #10
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Е какви мазнини като си 59 кг така де ако си момиче наистина трябва да свалиш

    Много ясно, че чистият въздух е за предпочитане
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  11. #11
    По-добре е да бягаш на чист въздух!!!

  12. #12
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    По-хубаво е да се бяга навън разбира се. Но аз честно казано винаги отивам на писта, отколкото в някой парк... Бягането на цимент ужасно много натоварва ставите

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  13. #13
    Килограмите са ти малко, иначе щом питаш само за кардио, значи само то те интересува. Доказано е, че интервалното бягане гори много мовече мастна тъкан, от колкото средно интезивното и продължително..
    Има няколко варианта интервално:
    Бягаш спринт 10 секунди, минута и 30 крос х 5-6-7... зависи колко сили имаш
    Въртиш колелото на макс 6-7 секунди, 30 секунди бавно х 10

    Нивото на растежният хормон се увеличава в пъти повече при такава тренировка. Също така епинефрина и норепинефрина са в 10 пъти над обикновенното кардио. Също така не трябва да е на гладно, ами с малко хапване 30 мин преди кардиото. Това е с цел да се избегне горенето на мускул. При продължителният крос на гладно се гори мноооого мускул повярвай! Прави си изводи сам
    Does the pain weigh out the pride..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си