.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    anonymous682486
    Guest

    Как трябва да спим!

    Здр! на всички.Значи когато си лягам и ставам устата ми е много изсъхнала сякаш ми се събраха лиги и изсъхнаха .Според вас как трябва да спя за да стана свеж на утрото,азщото аз ми се струва спя със отворена уста ,а и много се пречупвам във смисъл спя във различни позиции които изобщо не са полезни.Майка ми казва че устата ми изсъхва заради радиатора,но и когато е изключен през ноща на утрото пак така става.

  2. #2
    Голям фен Аватара на ZeroPoinT
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    845
    Ти ли беше асоциалният? Ми сигурно хлебарките пият вода от устата ти.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Много голям процент хора спят с отворена уста, защото не могат да дишат през носа, докато спят. Аз също спя с отворена уста, а относно позите-човек спи така, както му е удобно. Ако матрака и възглавницата ти са удобни, не би трябвало да имаш проблеми с позите. Ще ти дам един съвет-независимо дали радиатора е включен или не-слагай върху него някакъв съд с водичка. Така въздуха в стаята ти няма да е сух, и ще ти е по-лесно да дишаш.

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  4. #4
    anonymous682486
    Guest
    Значи майка ми всеки ден и по цял ден слага чайник запълнен със вода.Но не мисля че ми помага защото устата ми пак е суха

  5. #5
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Еми проблема е, че спиш с отворена уста, за това е суха. Не знам как можеш да се научиш да не спиш така.

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  6. #6
    Сигурно спиш с отворена уста и дишаш с нея . Това е при хора с обратна захапка, но и не само ! Ако си с обратна захапка се прави операция. Ако не си - не спи легнал по корем , а само по гръб и се опитвай като легнеш да дишаш през носа . . . Ако няма ефект - ЛЕКАР!

  7. #7
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    пробвай с капки за нос, дори и да не ти е запушен носа
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от joanittka Виж мнението
    Сигурно спиш с отворена уста и дишаш с нея . Това е при хора с обратна захапка, но и не само ! Ако си с обратна захапка се прави операция. Ако не си - не спи легнал по корем , а само по гръб и се опитвай като легнеш да дишаш през носа . . . Ако няма ефект - ЛЕКАР!
    Къв лекар, че спи с отворена уста, бе айде стига глупости!Като ти се схване ръката на лекар ли ходиш?

    Цитирай Първоначално написано от eliyiy
    kato mi kazva6 ima6 infekciq pone mi obqsni kakva e tazi infekciq.

  9. #9
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Пиеш ли достатъчно водa? Иначе да, аз когато заспЪ по корем винаги се събуждам с изсъхнала уста. Някакво такова гадно е . Все едно съм няква дядка на 67г...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Влажността в стаята ти сигурно е твърде ниска, сложи съд с вода, който да действа като овлажнител.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си