.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: проблем..

  1. #1

    проблем..

    Аз съм момиче на 14 ..От известно време ме сърби корема доло - няктк си вътре. Често ходя до тоалетната по малка нужда и имам бледо течение . Мисля , че е цистит ..
    Може да ви звуча смешно , но се притеснявам да не е нешо като ,, рак на шийката на матката " ... Но аз съм вдетствена .. А и четох , че не са това симптомите :@ ;Х
    Благодаря ви ..

  2. #2
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    От къде ти скимна за рак... На 14 си. Обличай се повече, забрави за разголения кръст .. сигурно е от някаква настинка. Сподели на майка си, ако прецените отидете на лекар .

  4. #4
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    ти си "вдетствена" .. откога

    подкрепям мнението на @Mi6inka
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  5. #5

    ...

    Цитирай Първоначално написано от Shturrrche88
    Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.
    Мислиш , че е РШМ , ли ,че не е , щото се стреснах .. ;(

  6. #6
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от annitto1
    Цитирай Първоначално написано от Shturrrche88
    Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.
    Мислиш , че е РШМ , ли ,че не е , щото се стреснах .. ;(
    При положение, че съм написала, че се СЪМНЯВАМ ДА Е, дали си мисля, че е??

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  7. #7
    Ние всички тук сме доктори и преглеждаме пациентите чрез Teenproblem.

  8. #8
    Ти си безгранично зле! Това 1во, че не са симптомите и 2ро: какъв е проблема да отидеш на лекар? Няма как да получиш безплатен преглед през форум!
    Вдевствената тя!

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: проблем..

    Цитирай Първоначално написано от annitto1
    Аз съм момиче на 14 ..От известно време ме сърби корема доло - няктк си вътре. Често ходя до тоалетната по малка нужда и имам бледо течение . Мисля , че е цистит ..
    Може да ви звуча смешно , но се притеснявам да не е нешо като ,, рак на шийката на матката " ... Но аз съм вдетствена .. А и четох , че не са това симптомите :@ ;Х
    Благодаря ви ..
    какъв рак, какви са тези глупости?!

    имаш банален, често срещан проблем в твоята възрастова група.

    говори с Мама или или който и да е от Семейството с когото си близка. заедно посетете спец. ще назначи лечение с което за 5-7дни всичко ще мине и замине без следа.
    лошото е ако отложиш подобно посещение/лечение, проблема хронифицира и после създава сериозни проблеми!

  10. #10
    Аз имах същите симтоми, оказа се възпаление на пикучните канали.Сега пия през няколко месеца уронат протект, за всеки случай да не ми се появи пак, че е мн гадно..... При теб какво се оказа накрая?, дано си се оправила, съветвам те да взимаш нещо профилактично, за да не ти се появи пак
    Nothing Last Forever

  11. #11
    най-вероятно си прекарала цистит, съветвам те да съчетаваш уронат здравит с уронат протект за превенция при такива състояния, ако пак ти се случи , ето тук можеш да прочетеш повечко.
    http://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80...#axzz1kMjO28YO

  12. #12
    Има доктори за тази работа .. какво ти пречи да отидеш и да те прегледат ?? Не си прави изводите сама. Обличай се повече , носи бодита .. не трябва никога кръста да ти е открит, защото органите ни настиват и точно от това идва проблема. И само не знам к'во чакаш.. отивай да те преглеждатт

  13. #13
    Супер фен Аватара на daq96
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    1 103
    Цитирай Първоначално написано от mishona22 Виж мнението
    Има доктори за тази работа .. какво ти пречи да отидеш и да те прегледат ?? Не си прави изводите сама. Обличай се повече , носи бодита .. не трябва никога кръста да ти е открит, защото органите ни настиват и точно от това идва проблема. И само не знам к'во чакаш.. отивай да те преглеждатт
    Точно...
    Ходете през зимата с гол кръст, после какви ли не проблеми...
    I'm beautiful in my way....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си