.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Hybrid View

  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    5

    Как да кажа че имам двойки !

    До сега несъм имал 2-ки станах седми клас смениха директора и много от учителите . По математика имаме нов учител и нищо не разбирам при него на входното имам 2-ка и на следващия тест отново . Незнам как да кажа на родителите ми . До сега несъм имал а съм и в 7 клас ...
    Моляви дайте ми съвет

  2. #2
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Кажи има направо, както казваш и за 6ците. Обясни им, че имаш проблем с математиката, ако е нужно може да те запишат на уроци.

  3. #3
    Голям фен Аватара на ZeroPoinT
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    845
    -Мамо, имам една добра и една лоша новина. Хубавата е, че се блюбих, лошата е, че имам 2 - ка по математика.

  4. #4
    Кажи от сега, преди да стане края на срока и да си биеш главата. Почвай да пишеш и да слушаш. С желание всичко става.
    Аз съм реалист.

  5. #5
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    защо всички се жегват като имат 2ка... все едно им се случва някакво бедствие "аа ужас, 2ка... сега как да кажа на мама.. ужасссс" ..... все тая... казваш им го директно и т'ва е да не би слчайно те да не са имали 2ки ...... само за протокола, по принцип се водя към отличниците ...
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  6. #6
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    кажи,че имаш квадрат.Ако разбира от математика ще те разбере

  7. #7
    Мамо имам една добра и лоша новина лошата-имам 2-ка по математика
    добрата е,че лошата отмина

    Щегувам се,еми поговорете си,но и обещай поне,че ще я оправиш,а и го изпълни,и аз съм 7-ми клас и съм с нова учителка и имам 2-ка,но аз и попринцип не разбирам математиката,но с частни уроци,много учене,сип по математика,консултации и ето,че се преборих за 5-ца.Всеки може стига да иска.

  8. #8
    Аватара на Karoliina
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Испания
    Мнения
    25
    Ами просто им го кажи. Истината така или иначе ще излезе наяве и тогава ще е по-зле за теб. Започни човешки разговор, без да крещиш, плачеш, или да се извиняваш. Казваш, че имаш проблем с математиката, опитал си се да се справиш сам, но не си успял, и че ти трябва помощ.

    А ако отнесеш наказание, за съжаление си си го заслужил задето не си бил откровен с тях отначало. Няма да е заради оценката, колкото заради спотайването 'и. Каквото и да ти кажат, недей да хленчиш и се дръж като мъж, който знае как да се справя с проблемите си :]

  9. #9
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Започни човешки разговор, без да крещиш, плачеш, или да се извиняваш.
    Това е много важно. В интерес на истината аз за повечето подобни новини почвам с извинения, че после и чак сълзи текват. Не знам защо.

    Баща ми ми е казвал, че това го вбесява най-много, не толкова новината.

    Така че, кажи го просто, без увъртания и по-горе изброените неща.

  10. #10
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Син: Мамо,имам двойка,свалям гащите да ме шибаш
    Майка: Дай първо отпред , отзад е много мръсно

  11. #11
    Стига да можеш да обещаеш (и да го изпълниш) че ще я поправиш не е краят на света.. Трудно е, да, обаче.. щом е стигнало до тука ще ти се наложи да се потрудиш.
    Първо ти го приеми спокойно и си кажи че можеш.Просто оценка.Вярно, че математиката е важна в 7 клас, обаче не си единствения с 2ка.Има къде-къде по-зле пълни двойкари..
    После, недей да се шашкаш докато им казваш.Ако покажеш че си го обмислил, разбрал си че годината ти е важна и ще се постараеш, щетите ще са по-малки.

  12. #12
    Казваш това

    Мамо , имам двойка по математика , но важното е че всички сме добре нали ?
    Nulla

  13. #13
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Това ти е първата двойка , не се притеснявай. Кажи им това , което каза и на нас. Те ще направят нещо по въпроса , но няма от какво да те е страх.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ZeroPoinT
    -Мамо, имам една добра и една лоша новина. Хубавата е, че се блюбих, лошата е, че имам 2 - ка по математика.
    Първо се казва лошата новина :Д
    Споко, аз имах двойка втория срок по математика, която покрих с 13 шестици, и на изпита имах повече от половината математици от нашия клас с майки, които бяха учителки по математика

  15. #15
    Супер фен Аватара на gabsit000
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 019
    колкото повече криеш толкова по-зле става...после трябва да се оправдаваш и за оценката и затова че си крил...

    Животът ме накара с всичко да се справям,
    но няма да се справя да ми липсваш ти!!!....

  16. #16
    Още повече, щом това ти е първата 2-ка най-много да го отпразнувате ;д

  17. #17
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    ..Видин..
    Мнения
    1 421

    Re: Как да кажа че имам двойки !

    Цитирай Първоначално написано от mig35b
    До сега не съм имал 2-ки. Станах седми клас, смениха директора и много от учителите . По математика имаме нов учител и нищо не разбирам при него. На входното имам 2-ка и на следващия тест отново . Не знам как да кажа на родителите ми . До сега не съм имал а съм и в 7 клас ...
    Моля ви дайте ми съвет
    ..

    Няма ученик който да не е имал слаба оценка. Помня, че моята първа двойка беше в 8ми клас И какво направих? Скрих от родителите си, не я нанесох в бележника, поправих си я в следващите часове и нашите така и не разбраха за нея. Обаче не те съветвам да правиш това! Най-добре отиди, кажи "ей мамо стана така и така, не разбирам нищо, получих слаби оценки" и т.н. Родителите ти да не са зверове? И те са били деца, не забравяй

    Намали си подписа.

  18. #18
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Цитирай Първоначално написано от thegreenzombie
    защо всички се жегват като имат 2ка... все едно им се случва някакво бедствие "аа ужас, 2ка... сега как да кажа на мама.. ужасссс" ..... все тая... казваш им го директно и т'ва е да не би слчайно те да не са имали 2ки ...... само за протокола, по принцип се водя към отличниците ...
    +
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  19. #19
    Директно казваш, не е краят на света...

    Off topic: Щом до сега не си имал 2ки, какво си имал?! о.0 Това е входно, до колкото знам е върху материала от миналата година, които сте го взимали при предишния учител?! Защо обвиняваш учител, който не ти го е предавал това, че не му разбираш обясненията...
    Nothing to do, nothing to say... fade away...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Цитирай Първоначално написано от gabsit000
    колкото повече криеш толкова по-зле става...после трябва да се оправдаваш и за оценката и затова че си крил...
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  21. #21
    Имам двойка.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от gabsit000
    колкото повече криеш толкова по-зле става...после трябва да се оправдаваш и за оценката и затова че си крил...
    +1

  23. #23
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    Прибираш се и казваш :
    - Здрасти мамо , Здрасти тате как ви мина деня ?
    -Добре
    - Ама аз исках да ви кажа ,че имам цафарка ама нищо не разбирам , и дали ще може да ми наемете учителка и въпроса се приключва

  24. #24
    Моля помогнете ми! Имам 2 по биология и не знам как да кажа на родителите си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си