.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526

    Слушалки...

    Някой да препоръча слушалки! Не знам чуда се кой са по-добри Sony ли ,Canyon ли .. И бийтс by Dr.Dre ме кефат и Skullcandy не знам какво да си избера !!
    http://www.multirama.bg/category/481...mikrofoni.html новата серия на Canyon са уникални, и на Sony също http://www.technomarket.bg/products/...ony-mdr-zx100w
    I hate cold-blooded people !!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634

    Re: Слушалки...

    Цитирай Първоначално написано от kokosety
    новата серия на Canyon са уникални,
    От това ми стана ясно, че търсиш визията, не толкова звука. В такъв случай взимай каквото те кефи, а ако може и да го чуеш, още по-добре.

  3. #3
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Как може да се чудиш между Canyon И Sony ?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3
    Как може да се чудиш между Canyon И Sony ?
    Как можеш наистина?!
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  5. #5
    Голям фен Аватара на xJawz
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    590
    Рейзър Орка-ако имаш кинти дават яко звук а и не са грозни
    Иначе не е хубаво да избираш слушалки по визия
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    iSiktir бих избрал...

  6. #6
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от straus
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3
    Как може да се чудиш между Canyon И Sony ?
    Как можеш наистина?!
    Що Sony ли са по-добри? Ми не знам просто искам добра визия и добър звук .. Фешън слушалки на вид както се казва и да изкарват ебати баса !! ;дд
    I hate cold-blooded people !!!

  7. #7
    Аз имам мерак за бийтовете на дре,щот за зверски яки слушалки.Ама са доста скъпи

  8. #8
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Аз съм тотално отчаян от тая компания Canyon. Може да е твърде прибързано решени но .. И определено за музика не може да се сравняват Canyon и Sony .. Sony печели убедително

  9. #9
    Нито си казал цена,
    нито си казал ква музика слушаш
    нито си казал къде я слушаш
    нито си казал колко време слушаш.

    В момента превеждам ето тази статия, ще я направят важна модераторите като я завърша. Прочети я ако имаш някакви познания по английски!


    http://lifehacker.com/5800772/how-to...-of-headphones

  10. #10
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цената не е от огромно значение, въпреки че за мен бийтовете на доктора са скъпи все пак 500 лв о.О наще няма да ми разрешат 100 % .
    Слушам поп р'н'б и дъбстеп така че искам да вадят добър звук. Относно това къде ще ги ползвам , то е ясно за навънка когато пътувам или в час ;дд Иначе искам и като дизайн да с ахубави някакви по цветнички обаче сонито са твърде еднотипни ! За това Каниона по ме кефат,понеже имат нъакакви картинки обаче наистина отзивите за звука им не са добри ;/
    I hate cold-blooded people !!!

  11. #11
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Ако това гледаш (да са шарени ) кажи ще потърсим такъв модел хубав, но сонито е изчистен готин модел, на мен лично ми допада

  12. #12
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3
    Ако това гледаш (да са шарени ) кажи ще потърсим такъв модел хубав, но сонито е изчистен готин модел, на мен лично ми допада
    Rокакоката ме кефат защото са градски стил и са уникални никой чифт не с еповтаря лимит версия са !! Обаче звука също ме интересува и искам да знам как е . А за скълкенди някакави мнения!!
    I hate cold-blooded people !!!

  13. #13
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=443925

    Погледни тази тема


    Все още не си уточнил колко пари можеш да заделиш. Ако ще купуваш слушалки за над 150лв и държиш да ги използваш на пълния им потенциал ще ти трябват и 50-80лв за усилвател.

  14. #14
    Взимаш си едни philips sph1900 и звука е гарантиран. Хем са евтини, 16 кинта.
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  15. #15
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Цитирай Първоначално написано от straus
    Взимаш си едни philips sph1900 и звука е гарантиран. Хем са евтини, 16 кинта.
    Или Canyon CNR-HP2 за 31лв, и получаваш двойно повече бас
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  16. #16
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от kadishona
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=443925

    Погледни тази тема


    Все още не си уточнил колко пари можеш да заделиш. Ако ще купуваш слушалки за над 150лв и държиш да ги използваш на пълния им потенциал ще ти трябват и 50-80лв за усилвател.
    Цената е до 100 лв ... Е, ако са мн яки мога да дам 20 отгоре, ама предпочитам да са по-евтинки!!! Иначе мерси за предложенията за филипса и каниона но са твърде големи иначе за тези филипс и аз се бях нагласила ма като видях кви са големи иначе шумоизолацията им е УНИКАЛНА !!
    П.П Момиче съм !! ;дд
    I hate cold-blooded people !!!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от kokosety
    П.П Момиче съм !! ;дд
    Извинявай

    Знаеш ли как да пазаруваш от eBay или други подобни сайтове? При 80-120лв бюджет това ще ти спести минимум 30% т.е. за 100лв цена на слушалки в ebay можеш да си вземеш слушалки, които тук струват 160.

  18. #18
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от kadishona
    Цитирай Първоначално написано от kokosety
    П.П Момиче съм !! ;дд
    Извинявай

    Знаеш ли как да пазаруваш от eBay или други подобни сайтове? При 80-120лв бюджет това ще ти спести минимум 30% т.е. за 100лв цена на слушалки в ebay можеш да си вземеш слушалки, които тук струват 160.
    Дори и да знам или да разбера как става нашите нямат кредитна карта ;/ Но знам че по софия имало такива офиси, от който можеш да поръчаш. Как става това ?А някакви наблюдения в/у скълкендитата . как им е звука
    I hate cold-blooded people !!!

  19. #19
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Извинявай че пиша в темата ти просто искам да ми дадът съвет че си избрах 2-3 модела. Искам да са full size , но нямам впечатление от фирмата GEMBIRD. Препоръчително е да са без микрофон.
    Ето моделите:
    http://technomarket.bg/products/0902...1-vibration-he
    Какво е това vibration-he ?
    http://technomarket.bg/products/0903...gaming-headset
    http://technomarket.bg/products/0903...msung-phs-7000

    Ето още един модел който ми хвана окото:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...PS-SHP-2500/00

  20. #20
    @ JusticeАко Ако само това са слушалките между които избираш ти препоръчвам philips-а.
    И двете фирми са за всякакви електроуреди, но определено Philips е по-извезстна и по надеждна!

    @kokosety
    Погледни тази тема. Обяснено е доста добре и подробно с изключение на това как да си извадиш дебитна карта както и информацията с митата и ДДС-то е остаряла.

    За целта трябва да отидеш в банка и да попиташ за услугата и те ще ти кажат всички подробности.
    Аз си извадих карта в банка ДСК. Не мога да ти кажа дали услугите им са добри или лоши, защото нямам база за сравнение, но за сега няма излишни затруднения.

    За ДСК трябва да отидеш в банката, носейки:
    Лична карта
    Свидетелство за раждане
    Лична карта на родител
    Също така трябва и някой родител да присъства

    Ако си под 18 те ти издават Тийн карта - мисля че е абсолютно същата като обикновена карта, но парите вътре може да само левове (не се притеснявай при покупки в интернет то само ги обръща).

    Не се плаща никаква такса - просто трябва да вложиш някакви пари вътре - и 1 левче ще свърши работа. Помоли ги да ти издадат и виртуална карта (попитай ги за повече информация).

    Двете карти ще са готови до 10 работни дни - ще ти се обадят по телефона да отидеш да си ги вземеш.

    В Б-я митото и ДДС-то са доста объркани. За стоки под 10 евро не се плаща нищо. За стоки от 10 до 100 евро се плаща само ДДС, а за стоки над 100 евро се плаща и ДДС и мито.
    Към този момент това е от официалния регламент. Направих малко проучване и всички ми казаха, че шанса да се наложи да платиш 20% ДДС е доста малък, тъй като повечето продукти ги пускат, защото въобще не им се занимава!


    Останалото от нужната информация може да си набавиш от темата, към която дадох линк по-горе.

  21. #21
    @kokosety
    Мдааа малко са големички...
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    257
    Кви Сонита,кви Canyon,кви Филипси бе красавци Камо ли пък Рейзъри Търси нещо на AKG(примерно к512,к514,к530) или Sennheiser....според джоба и бюджета разбира се...Когато купуваш аудио,купувай от най-добрите в бизнеса
    Дъжд кола не мие и срам путка не ебе!

  23. #23
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Моля ви отзиви за Скълкенди !! ;дд
    I hate cold-blooded people !!!

  24. #24
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Пари на вятъра
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Lav40
    Кви Сонита,кви Canyon,кви Филипси бе красавци Камо ли пък Рейзъри Търси нещо на AKG(примерно к512,к514,к530) или Sennheiser....според джоба и бюджета разбира се...Когато купуваш аудио,купувай от най-добрите в бизнеса
    Не ми хареса как точно се изрази lav40, но определено има право! Не съм съгласен с това, че вкара Sony в кюпа с боклуците. Sony са огромна фирма, разделена на много категории и правят дори професионално аудио оборудване.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си