.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 63 от общо 63
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Аз съм с тапи, по удобни са, а тия големите ми запарват ушаците.

Аз лично,когато имам нужда да купувам джаджи влизам в сайтове,които имат ревюта на потребители и експерти и си избирам спрямо бюджета.

Голям фен Аватара на HardJ
    Като цяло съм страшно запален на тема слушалки особено Bluetooth
    Много приятна тема жалко, че не съм я видял преди (Нищо, че може би 6 месеца не съм бил активен във форума )
    Ще напиша моят топ 3 най-добри слушалки и защо точно тях
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. RHA S500i
    http://prikachi.com/images.php?images/17/8903017G.jpg
    Определено това е любимият ми чифт earbuds, който някога съм имал
    Супер много ми харесва, че в кутийка ви подаряват около 10 тапи, който може да сменяте периодично плюс това, че изработка е изключително стабилна и има чувството за премиум тип earbud.
    Изключително издръжливи са вече са 4 месец с мен нямам никакви забележки освен, че скоро си поразвалих jack-а и влизат по-трудно, но това не пречи на звука
    Баса се чува изключително стабилно а звука е уникален за слушалки от 100-110 лева
    Единствено само микрофона не ми харесва от време на време, когато говоря ми казват, че се чувам слабо или има леко пращене :/
    Но за цената си от 100-110 лева мисля, че са страхотни earbud-ове

2. MPOW Swift Bluetooth 4.0
    http://prikachi.com/images.php?images/20/8903020i.jpg
    Да както казах по-горе страшен фен съм на Bluetooth слушалките и ето едни от тях **
    Това са MPOW странна марка, която за първи чух, но реших да опитам понеже са на цена от 60-70 лева :O
    Ще започна с това, че в кутията ви дават: 6 тапи за смяна, 6 стабилизатори и usb кабел за зареждане на самите слушалки.
    Както и другите Bluetooth слушаки удобно е, че няма кабели който да минават под дрехи или такива неща.
    Просто седят на врата и не се усещат.
    Също така е и голям плюс, че са sweatproof тоест издържат на пот и винаги съм в тях на фитнес
    Звука е приличен за тази цена
    Единственото нещо, което не ми хареса е, че кабела ми дойде малко по-дълъг.

3. Aukey Bluetooth Earbuds
    http://prikachi.com/images.php?images/31/8903031O.jpg
    Общо взето почти еднакви със MPOW, но тук при мен ми направи впечатление, че микрофона се представя по-зле

Последно редактирано от HardJ : 09-09-2016 на 09:05

Искам да попитам за съвет - слушалки "тапи" ли е по-добре или "диадема"?

С малко закъснение, но със сигурност слушалки тип диадема! По-добре изолират околните шумове и според мен са и по-удобни

vsetaia
    Guest

Аз съм с ето тези: https://aval-bg.com/product/2545-bez...neer-se-drf41m и съм изключително доволен.

Мега фен
    При слушалките с наушници е така, че добър саунд вадят онези с над 30мм мембрани(спийкъри/възбудители) - най-добре да са поне 40мм. При усилватели различни от звукови карти/адаптери на компютър/лаптоп, mp3 джобни плейъри, и др. подобни устройства е добре максималната входяща мощност на слушалките да е над 500mW, иначе има опасност да се повредят - ако максималната входяща мощност на слушалките е под 50-100mW значи са за устройства с ниска изходна мощност за слушалки. Също така не е препоръчително импеданса на слушалките за устройства с ниска изходна мощност да бъде над 32 ома, иначе увеличаването на силата на звука до нужното високо ниво може да се окаже невъзможно. Друго важно нещо е да се прецени дължината на кабела - в някои случаи той трябва да е над 1-1.2 метра, което може да се компенсира и с удължител. Освен това да не се забравя и значението на типа акустична система - при желание да се изолира външния шум/звук, акустичната система трябва да е затворен тип.

Общо взето това са важните неща, които трябва да се вземат предвид при закупуване на слушалки с наушници, не толкова цената, която може да е 15-20лв при някои добри модели - високата цена не винаги е гарант за (много) по-добро качество.

И наистина най-добре да се изпробват преди да се купят, понеже някои модели са направени да произвеждат по-басов звук и приглушени високи честоти, докато при други басът е по-приглушен, а високите са по-силни.

I always go with Bass quality.

Цитирай Първоначално написано от ZloboMiR Виж мнението
    Поздравления за ентусиазма, но една малка забележка - не очаквай ревюта, ако изискваш специално разрешение за ползване на статията. Така ще откраднеш чужд труд, независимо че ще е посочено името, правото над цялата статия ще е твое. Според мен е достатъчно просто посочване на автора и източника (което ти самият не си направил с твоите източници!).

За да дам началото с нещо по самата тема, един от минусите на затворените слушалки, особено тапите, е че създават затворен въздушен стълб върху тъпанчетата. Това, особено при пълно усилване, може да доведе до трайно увреждане на слуха.

Също така, моят опит относно кабелите, защото все пак не бих инвестирал значителна сума в слушалки - най-издръжлив се оказва плетен cps test памучен, или поне силиконен (да не е пластмаса). Моите omegle tv любими слушалки, които мога да препоръчам, са Sony MDR-908M.V . За цената си смятам, че са отлични (под 20 лв), даже моите да се окажат реплика.
    This guide is so easy. It's help me a lot.

Ще изложа предложение за балансираното, sennheiser x маса капка 6xx. Те имат равномерен звуков профил и добри изображения.

Tutuapp 9Apps Showbox

Може да пробвате да разгледате аудио техниката в сайтовете които са на принципа на битак, там излизат доста интересно оригинални продукти на добри цени https://tarrly.bg/goods/audio-tehnika/all/1

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си