Имам Razr Piranha и за гейминг са много добри, защото изолират всеки един звук отделно и са удобни за продължителна работа. Лошото е, че не са затворени и не изолират околния шум достатъчно добре, а и не предават много качествен бас. Кабелът има оплетка, но е много мек и чуплив и има огромна опасност от пречупване и прекъсване (всъщност се случи веднъж и трябваше да запоявам всички кабели). Дистанционното е много удобно, микрофонът също. Няма позлатени жакове (което е минус за гъзарията, иначе почти няма значение) и кабелът излиза направо от жака, няма водач и това води до голяма опасност от пречупване. USB портът служи за захранване на подсветките на падовете и дистанционното, тоест няма адуио пред USB.

+ много удобни
+ идеални за гейминг
+ микрофон и дистанционно
+ красива подсветка
+ достатъчно дълъг кабел
+ свестен бас

- нискокачествени жакове
- нискокачествен кабел и оплетка
- не изолират шума напълно
- нямат audio via USB

Другите ми слушалки са AKG K44 - най-ниският клас на AKG, но въпреки това са страхотни за музика и филми. Предават кристално ясен и чист звук, с относително добър бас. От затворен тип са и изолират шума много добре, но падовете са направени от твърд материал и след много дълго носене ушите болят. За сметка на това са изключително леки, но са направени от висококачествена пластмаса. Жакът е обикновен 3,5 мм. и в пакета пристига с преходник за 5 мм. Кабелът няма оплетка, но е много твърд и здрав и не се огъва и пречупва, дори да минеш стотина пъти през стола (както съм правил ). Не са на студийно ниво, но за цената си от около 50 лв. са много добри.

+ идеално съотношение качество/цена
+ ясен и чист звук
+ отлична шумоизолация
+ качествена изработка с много добър кабел
+ леки

- падовете не са меки и не се сменят
- изморяват след дълга работа
- можеше да имат по-добър бас