.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 59 от общо 59
  1. #51
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Аз съм с тапи, по удобни са, а тия големите ми запарват ушаците.

  2. #52
    Аз лично,когато имам нужда да купувам джаджи влизам в сайтове,които имат ревюта на потребители и експерти и си избирам спрямо бюджета.

  3. #53
    Голям фен Аватара на HardJ
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    735
    Като цяло съм страшно запален на тема слушалки особено Bluetooth
    Много приятна тема жалко, че не съм я видял преди (Нищо, че може би 6 месеца не съм бил активен във форума )
    Ще напиша моят топ 3 най-добри слушалки и защо точно тях
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. RHA S500i
    http://prikachi.com/images.php?images/17/8903017G.jpg
    Определено това е любимият ми чифт earbuds, който някога съм имал
    Супер много ми харесва, че в кутийка ви подаряват около 10 тапи, който може да сменяте периодично плюс това, че изработка е изключително стабилна и има чувството за премиум тип earbud.
    Изключително издръжливи са вече са 4 месец с мен нямам никакви забележки освен, че скоро си поразвалих jack-а и влизат по-трудно, но това не пречи на звука
    Баса се чува изключително стабилно а звука е уникален за слушалки от 100-110 лева
    Единствено само микрофона не ми харесва от време на време, когато говоря ми казват, че се чувам слабо или има леко пращене :/
    Но за цената си от 100-110 лева мисля, че са страхотни earbud-ове

    2. MPOW Swift Bluetooth 4.0
    http://prikachi.com/images.php?images/20/8903020i.jpg
    Да както казах по-горе страшен фен съм на Bluetooth слушалките и ето едни от тях **
    Това са MPOW странна марка, която за първи чух, но реших да опитам понеже са на цена от 60-70 лева :O
    Ще започна с това, че в кутията ви дават: 6 тапи за смяна, 6 стабилизатори и usb кабел за зареждане на самите слушалки.
    Както и другите Bluetooth слушаки удобно е, че няма кабели който да минават под дрехи или такива неща.
    Просто седят на врата и не се усещат.
    Също така е и голям плюс, че са sweatproof тоест издържат на пот и винаги съм в тях на фитнес
    Звука е приличен за тази цена
    Единственото нещо, което не ми хареса е, че кабела ми дойде малко по-дълъг.

    3. Aukey Bluetooth Earbuds
    http://prikachi.com/images.php?images/31/8903031O.jpg
    Общо взето почти еднакви със MPOW, но тук при мен ми направи впечатление, че микрофона се представя по-зле

    Последно редактирано от HardJ : 09-09-2016 на 10:05

  4. #54
    Искам да попитам за съвет - слушалки "тапи" ли е по-добре или "диадема"?

  5. #55
    С малко закъснение, но със сигурност слушалки тип диадема! По-добре изолират околните шумове и според мен са и по-удобни

  6. #56
    vsetaia
    Guest

  7. #57

  8. #58
    Аз съм с ето тези: https://aval-bg.com/product/2545-bez...neer-se-drf41m и съм изключително доволен.

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    При слушалките с наушници е така, че добър саунд вадят онези с над 30мм мембрани(спийкъри/възбудители) - най-добре да са поне 40мм. При усилватели различни от звукови карти/адаптери на компютър/лаптоп, mp3 джобни плейъри, и др. подобни устройства е добре максималната входяща мощност на слушалките да е над 500mW, иначе има опасност да се повредят - ако максималната входяща мощност на слушалките е под 50-100mW значи са за устройства с ниска изходна мощност за слушалки. Също така не е препоръчително импеданса на слушалките за устройства с ниска изходна мощност да бъде над 32 ома, иначе увеличаването на силата на звука до нужното високо ниво може да се окаже невъзможно. Друго важно нещо е да се прецени дължината на кабела - в някои случаи той трябва да е над 1-1.2 метра, което може да се компенсира и с удължител. Освен това да не се забравя и значението на типа акустична система - при желание да се изолира външния шум/звук, акустичната система трябва да е затворен тип.

    Общо взето това са важните неща, които трябва да се вземат предвид при закупуване на слушалки с наушници, не толкова цената, която може да е 15-20лв при някои добри модели - високата цена не винаги е гарант за (много) по-добро качество.

    И наистина най-добре да се изпробват преди да се купят, понеже някои модели са направени да произвеждат по-басов звук и приглушени високи честоти, докато при други басът е по-приглушен, а високите са по-силни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си