.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 59
  1. #26
    Благодаря, много полезна тема. Обожавам музиката и ми предстои купуването на нови слушалки. Определено ще се възползвам от съветите.

  2. #27
    Значи аз пробвах тея новите слушалки на Ferrari в магазина на О-конкет на до френската ги имат и са на мостра свързани към ipod и съм много доволна, но цената... малко ми идва в повечко. Но съм решила за лятото да се оборудвам.. все пак не купувам всеки ден слушалки, а и освен качествен звук си трябва и дизайн, а те го имат. Ето за тея говоря http://vbox7.com/play:e3e3e60818 първия модел ама бели

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Evi_pussy Виж мнението
    Значи аз пробвах тея новите слушалки на Ferrari в магазина на О-конкет на до френската ги имат и са на мостра свързани към ipod и съм много доволна, но цената... малко ми идва в повечко. Но съм решила за лятото да се оборудвам.. все пак не купувам всеки ден слушалки, а и освен качествен звук си трябва и дизайн, а те го имат. Ето за тея говоря http://vbox7.com/play:e3e3e60818 първия модел ама бели
    Еййй, страшни са? Колко пари са?

  4. #29
    Голям фен Аватара на shades
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    503
    за мен един от най добрия избор е

    http://www.akg.com

    имам няколко техни звукът е изрудски , сглобката е мноо качествена

  5. #30
    Евала за труда

  6. #31

    Exclamation

    Дре-тата въобще не ми ги хвалете, имах такива - не струват. Ако търсите качествен звук, то името му е Harman/Kardon

  7. #32
    Гледах едни, които май са доста актуални - http://vbox7.com/play:08c99aa68f
    Някой знае ли дали са готини?

  8. #33
    cvetibocheva
    Guest
    хора извинявам се че пиша не точно по темата но ми трябва малко помощ.Имам проблем .... На монитора ми пише : Attention Check cable connection ..... Монитора е нов на Philips рестартирах компа купих нови кабели но нищо не свърши работа.... Помощ!!

  9. #34
    bose имат много яки модели, даже не съм ги чувал, ама сигурно си струват




    коли за скрап

  10. #35
    За мен най-важното нещо при купуване на слушалки е да са 20 на 20 хил. херца, т.е. да чувам реален звук, не повече бас и т.н.

  11. #36
    Надявам се да попадна на добри съвети.
    Та, вчера си скъсах слушалките от глупост докато бързах за унито. JVC HA-FX1X Xtreme Xplosives. Но всъщност не е голяма загуба, тъй като бяха с тежки висоговорители и падаха често.
    Искам да си купя нови и засега съм се насочил към тези модели:
    Skullcandy Ink'D
    Sennheiser CX300 II
    Soundmagic E10s

    Музиката, за която ще ги използвам е електронна, най-вече Drum and Bass. Не искам твърде шумен бас, а ясен балансиран звук по-скоро. Soundmagic E10s са перфектният избор за мен във всяко отношение, но са скъпички - 85 лв. Целта ми е, ако е възможно, да предложите подобни слушалки на по-ниска цена.

    Очаквам вашите мнения.
    Последно редактирано от Ryuko : 05-09-2015 на 22:27

  12. #37
    Beats by Dr.Dre Solo 2 вършат също чудесна работа за музика

  13. #38
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Wiz Khalifa Виж мнението
    Beats by Dr.Dre Solo 2 вършат също чудесна работа за музика
    Вършат същата работа като и модели от други производители за по 70 - 80 лв., да не говорим, че има модели за по 120 - 130 лв., които връщат тоя маркитингов трик в първи клас. Добре, че са кухарите като теб, щото иначе нямаше да съществува подобно нещо като Beats. Тия боклуци ги купуват тарикатчета, които си нямат и представа защо си ги купуват.

  14. #39
    На мене си ми харесва чистия звук и бас тва си е твой проблем, че на тебе не ти харесват. Всеки с вкуса си

  15. #40
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Wiz Khalifa Виж мнението
    На мене си ми харесва чистия звук и бас тва си е твой проблем, че на тебе не ти харесват. Всеки с вкуса си
    Хаххахха, за къв вкус ми говориш пък ти, същия звук и бас предлагат и тройно по - евтини модели, и щеше да го знаеш, ако мнението на някви прости тикви не беше единствения критерий, по който избираш.
    Последно редактирано от fuckdotnet : 09-10-2015 на 09:44

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от fuckdotnet Виж мнението
    Хаххахха, за къв вкус ми говориш пък ти, същия звук и бас предлагат и тройно по - евтини модели, и щеше да го знаеш, ако мнението на някви прости тикви не беше единствения критерий, по който избираш.
    Тъп си ти бе педофил. Айде чичка ма'йни се от тоя сайт, като не ти харесват па на теб трай си ве майна. Къв си ти, че да ме обиждаш е бонак? Взимай си други слушалки като не ти харесват бийтс и готово!

  17. #42
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Wiz Khalifa Виж мнението
    Тъп си ти бе педофил. Айде чичка ма'йни се от тоя сайт, като не ти харесват па на теб трай си ве майна. Къв си ти, че да ме обиждаш е бонак? Взимай си други слушалки като не ти харесват бийтс и готово!
    Аз не съм те обиждал, а просто казвам, че си кухар. А ти с всеки пост затвърждаваш твърдението ми все повече и повече.

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от fuckdotnet Виж мнението
    Аз не съм те обиждал, а просто казвам, че си кухар. А ти с всеки пост затвърждаваш твърдението ми все повече и повече.
    Ако наистина си на 31 години си мега мега тъп мой чичка Твоето мнение или на който и да е не ме касае, тва са си ваши проблеми, а не мой, окей?

  19. #44
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Wiz Khalifa Виж мнението
    Ако наистина си на 31 години си мега мега тъп мой чичка Твоето мнение или на който и да е не ме касае, тва са си ваши проблеми, а не мой, окей?
    Дай си адреса, ще ти пратя буквар, защото колкото си неук, толкова си и негромотен. Когато се научиш да пишеш правилно, ела да ми го напишеш пак.

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от fuckdotnet Виж мнението
    Дай си адреса, ще ти пратя буквар, защото колкото си неук, толкова си и негромотен. Когато се научиш да пишеш правилно, ела да ми го напишеш пак.
    А ти чети внимателно чиче! Точно и ясно съм го написал, айде бягай да си изливаш хейта другаде чиче

  21. #46
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Wiz Khalifa Виж мнението
    А ти чети внимателно чиче! Точно и ясно съм го написал, айде бягай да си изливаш хейта другаде чиче
    Чета, чета, но ти си оставаш същият неук и неграмотен маймун.

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от fuckdotnet Виж мнението
    Чета, чета, но ти си оставаш същият неук и неграмотен маймун.
    Ти си оставаш същия хейтърски чичка

  23. #48
    Оранжевите на Philips и засега съм доволен. Иначе, Beats ако искате реплика, можете да си я вземете, без да се има предвид качеството, ще се фукате, нали затова са репликите.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от Leksus Виж мнението
    Оранжевите на Philips и засега съм доволен. Иначе, Beats ако искате реплика, можете да си я вземете, без да се има предвид качеството, ще се фукате, нали затова са репликите.
    7 месеца вече съм с Beats оригинални и при gaming се справят страхотно както и с музика.

  25. #50
    Аз си взех за 50 кинта ей тези - http://techreview.bg/byudzhetni-geym...ychas-hs-g550/ и съм супер доволна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си