.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    За пръв път от много време..

    И така за пръв път от много време насам съм се захласнала толкова много по момче. И каква е ситуацията .. наскоро подновихме връзка с едно момче, с което се познаваме от 2009г. До сега не бях гледала на него по този начин, но ето че при нас момичетата винаги идва един момент, в който виждаме нещо в момчето което познаваме отдавна и започваме да го гледаме не като приятел, а като нещо повече. Излязохме един път и си прекарахме страхотно .. може би нещото с което ме спечели е хумора му. Постоянно си писахме и дойде момента да излезем отново, но той отмени срещата заради някакви ангажименти и след това започна все по-рядко да влиза в фейсбук или скайп ... пишехме си и смси, но и това спря .. когато го видя че е онлайн му пиша и той винаги ми отговаря, но вече се чувствам като някаква нахалница ... Той много пъти ми е казвал, че е несериозен и да не очаквам от него да ми се обади или т.н. и че ако се надявам на него ще се видим след 100 години, но въпреки това ми става гадно все аз да го търся .... По принцип бих оставила нещата до тук, но сега чувствам нещо много по-различно от преди и не искам да се отказвам ... Какво бихте ме посъветвали да направя? Аз си мислех тази седмица да му се обадя някой път и директно да му кажа да излезем ... но в такива ситуации съм страшно притеснителна и постоянно мисля какво ще си каже той ..

    Наистина ще съм ви много благодарна, ако някой се отзове Знам че темата е банална, но при всеки идва един такъв момент, в който колкото и съвети да е давал на околните накрая не може да си помогне сам...

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Човекът не звучи като цвете за мирисане, но все пак си е казал съвсем ясно и категорично, че не те харесва и няма да се получи нищо между вас. Какво повече искаш? Явно няма да стане.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Като ти е казал в прав текст, че не го интересуваш какво очакваш?

    Насила хубост не става.

  4. #4
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    Той много пъти ми е казвал, че е несериозен и да не очаквам от него да ми се обади или т.н. и че ако се надявам на него ще се видим след 100 години
    Щом той самият ти го казва, нямаш причина да се съмняваш. Цялото тва постоянно повтаряне колко несериозен е, е опит да те откаже от самия него. Няма к'во да упорстваш, има достатъчно риба в морето.

  5. #5
    Колегите ( ) ти казаха вече.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на PaffXdd
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от pnevmoniq
    Колегите ( ) ти казаха вече.
    +
    ‎" I am male so am I lesbian if I like girls!? "

    женско съм ..

  7. #7
    Супер фен Аватара на gabsit000
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 019
    момчето няма интерес към теб,зарежи ти това и търси на друго място щастие ...

    Животът ме накара с всичко да се справям,
    но няма да се справя да ми липсваш ти!!!....

  8. #8
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Зарежи го! Нека времето покаже. Спри да го търсиш.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  9. #9
    ясно ти е казал че не се интересува.. какво повече??

  10. #10
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Не те харесва. Спри да храниш празни надежди. И се опитай да забравиш за чувствата си към него.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  11. #11
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota
    Нека времето покаже.
    awerw


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си