.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Голям фен Аватара на radybt
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    567

    Преждевременна еякулация - Решение!

    Преждевременната еякулация може да бъде сериозен проблем - заболяване, също така може и да бъде на психическа основа. Можете да си решите проблема по няколко начина:
    1-Много тренировки на сухо, с по - спокойно темпо, за повече време.
    2-Секс практика, колкото повече секс правите, толкова по-бавно ще свършвате, ако е с един човек де, ако постоянно чукаш различни мацки, ще ти е по трудно, при тези 2 "решения" проблема е психически, всичко е в главата ти и зависи колко си възбуден от партньора.
    3-Сега вече ако нещо не ви е наред и наистина имате сериозен проблем с преждевременната еякулация, има нещо което дава сигурен резултат. Наричат ги Кегел Упражнения. Състоят се в тренирането на един мускул наречен pubococcygeus или PC мускул. Мързи ме да ви обяснявам всичко за тренировките на ПС мускула, за това проверeте в Google. На кратко ще обясня че съкращението на мускула става когато уринирате и внезапно преди да сте свършили(с уринирането) искате да спрете струята, това действие се извършва от ПС мускула, още "подскачането" на пениса, което можете да правите, също е благодарение на този мускул, след оргазъм усещате как пениса "Пулсира" - пак ПС мускула!
    Това наистина действа - забавя еякулацията значително а при много трениран ПС мускул можете да изпитвате оргазъм без да еякулирате, тоест можете да си карате колкото ви е кеф на вас. Тренирането на този мускул подсилва удоволствието от оргазъм също така.
    Тренировките за 2 вида:
    Бързо стягане и отпускане на ПС мускула (все едно уринирате и искате да спрете струята, разбира се не е нужно да уринирате, хаха!)
    Втория вариант е чрез стягане и задържане на мускула, ще усетите че първоначално няма да можете да го задържате повече от 1-2 секунди, но до 2 седмици тренировки, ще можете спокойно да държите 20 секунди!

    Това всичко го казвам от личен опит, работи! Разровете се малко в нета и потърсете по-подробна информация за начина на тренировка!

  2. #2
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    Полезна информация.. за тия които имат нужда от нея Браво. Поне според мен смислена тема, за хора които не са много на "ти" с тия неща. А дано глупавите питания понамалеят
    "Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"

  3. #3
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Пропуснал си, че докато чукаш и усещаш, че ще свършиш може да си представиш нещо неприятно като шоколадова торта, как котка напада мечка, бебе без един крак играещо казачок.

  4. #4
    Голям фен Аватара на ZeroPoinT
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от IseeDEADbodies
    Полезна информация.. за тия които имат нужда от нея Браво. Поне според мен смислена тема, за хора които не са много на "ти" с тия неща. А дано глупавите питания понамалеят
    Дано точно това не стане

  5. #5
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Тва на преждевременна еякулация не може да помогне. На един нормално еякулиращ мъж може да му удължи свършването, но не и на преждевремките. Правил съм го понякога, работи, но е малко изнервящо.
    Temet Nosce

    벨야카

  6. #6
    Голям фен Аватара на radybt
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    567
    Цитирай Първоначално написано от torVPN
    Пропуснал си, че докато чукаш и усещаш, че ще свършиш може да си представиш нещо неприятно като шоколадова торта, как котка напада мечка, бебе без един крак играещо казачок.
    Не съм пропуснал нищо, секса е секс и няма място за гнусни мисли и тем подобни!

    Относно онова, че не помагало за преждевременна еякулация - помага! Биологично можа да го опиша, но ме мързи.
    Просто ПС мускула се подсилва до такава степен, че при съкращаване, не позволява на семенната течност да продължи по каналчето!

  7. #7
    Хапчета против преждевременна еякулация - http://track.climaxcontrol.bg/produc...9&bid=advandec Лично съм го ползвал и много ми помогна.

  8. #8
    Преждевременната еякулация е най-обикновен сексуален проблем с който мъжете от съвременното ни общество трябва да се занимават. С една дума, преждевременната еякулация може да бъде дефинирана като неспособността да се задържи еякулацията до момент в който и двамата партньори да свършат едновременно.

    До скоро бе смятано, че тя се появява в резултат от приема на медикаменти или от физически инфекции, а сега, че корените на преждевременната еякулация са повече психологически.

    За нещастие на мъжете, преждевременната еякулация е често срещан проблем. Много голям процент от тях са го изпитвали поне веднъж, а има такива, които не умеят да се контролират и при тях се случва доста често.
    Това, което прави проблемът по-сериозен е, че съществуват митове, които затрудняват мъжете в разбирането и осъзнаването му.
    Продължение по темата: Митове за бързата еякулация


    Вярвате или не, жените са наясно, че на всеки мъж му се случва от време на време.
    Това важи и за най-големите мъжкари. Вие сте с момиче, хубаво момиче, което харесвате и с което се чувствате добре. Всичко върви перфектно. Но преди да се усетите сте си свършили работата и то за една единствена минута.
    Докато тя се взира въпросително в очите ви имате част от секундата, за да измислите как да се измъкнете от тази ситуация. Дали да го обърнете на майтап или да се извините? Ето няколко варианта за реакция: Какво да правим когато получим преждевременна еякулация?

  9. #9
    Просто се консултирайте с Уролог Андролог и той ще ви каже най добре какво да правите другото е че трябва да имате по стабилна ерекция и да си проверите тестостерона другото което е че трябва да се отпуснете а не да се притеснявате

  10. #10
    преждевременната еякулация - причини, симптоми и лечение могат да бъдат открити в този материал. Ето и нещо сходно, но за еректилна дисфункция и как да се справим с нея

  11. #11
    Аз съм имал случаи в които свършвам доста бързо, но един познат ми даде едно желе Superagra и съм много доволен от резултата, доста време издържам , а и ерекцията ми е по-здрава

  12. #12
    Здравейте!

    Приятелят ми има същия проблем. Но не смее да вземе да пробва нещо. За това реших аз да се заема с тази задача
    Бихте ли ми казали къде мога да намеря тези желета и какво представляват
    Като цяло колко е голямо в смис за колко пъти стига едно желе

  13. #13
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Kotence33 Виж мнението
    Здравейте!

    Приятелят ми има същия проблем. Но не смее да вземе да пробва нещо. За това реших аз да се заема с тази задача
    Бихте ли ми казали къде мога да намеря тези желета и какво представляват
    Като цяло колко е голямо в смис за колко пъти стига едно желе
    В желетата има силденафил и дапоксетин и според мен по-добре да не скачате толкова бързо на това. Защо не опитате с дюрекс перформа серията, в тях има вещество (бензокаин) което действа като локален анестетик и потиска чувствителноста на главичката на пениса.

    Ако все пак решите да използвате желетата, избягвайте прием с антидепресанти и нитритни попъри. Едва ли нещо ще стане, ама за вс случай.
    Последно редактирано от dexofen : 06-06-2018 на 17:07

  14. #14
    Хапчета против преждевременна еякулация - http://climaxcontrol.lv Лично съм го ползвал и много ми помогна.

  15. #15
    Пробах Pau Yuen Tong Balm върши работа. Намазва се на главичката 6 часа преди акта после 2 часа преди акта. Преди акта се измива. Изпозва се много малко количество, колкото грахово зърно. Аз нанасям първо на юздичката и короната на главичката после на останалата част. На мен там са ми най-чуствителните зони. Трябва да се внимава с нанесеното количество. Може да има обратен ефект. Експериментирайте и успехи.

  16. #16
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    По принцип има форум за този проблем ама свърши
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #17
    Преждевременната еякулация е най-обикновен сексуален проблем с който мъжете от съвременното ни общество трябва да се занимават. С една дума, преждевременната еякулация може да бъде дефинирана като неспособността да се задържи еякулацията до момент в който и двамата партньори да свършат едновременно.

  18. #18
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    По принцип има форум за този проблем ама свърши

    Било каквото било
    Добре де, никой не влиза, никой не пише . Не можаха ли поне темите да оставят за да си припомня хубавите стари времена

  19. #19
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate Виж мнението
    Било каквото било
    Добре де, никой не влиза, никой не пише . Не можаха ли поне темите да оставят за да си припомня хубавите стари времена
    То и модове май няма.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си